Acevpn ülevaade

Plussid


 • Peamine omadus, mis Acevpn
  vitriinid on selle nutikas DNS, mis on tasuta, kuid juurdepääsetav ainult siis, kui ostate
  nende VPN-i plaan.
 • Ka selle ülim VPN-kava
  võimaldab läbi viia torrentingu ja P2P
  ühendus.
 • See toetab kõiki populaarseid VPN-e
  protokoll, mis on OpenVPN, IPSec IKEv2, PPTP ja L2PT.
 • Nad väidavad, et seda pole olemas
  kiiruse vähendamine palju isegi pärast VPN-i lubamist või nutika DNS-i kasutamist.
 • Samuti saab maksta
  kaudu Bitcoin, mis võimaldab säilitada
  anonüümsus makse tegemise ajal.
 • Acevpn ei logi ühtegi kasutajat
  liiklust või jälgida nende ribalaiuse kasutamist.

Miinused

 • Ülim VPN maksab kaksteist
  dollarit, mis ei anna väärtust
  vastavalt makstud rahale, kuna see on siis üks kallimaid tehinguid
  tuleb VPN-kliendi ostmiseks.
  Lisatasu VPN on siiski väga odav, kuid see võimaldab serveritele juurde pääseda ainult alates
  kolm riiki, mis on USA, UK.,
  ja Prantsusmaa. Samuti ei luba see
  torrenting ja P2P-ühendus.
 • See kogub isiklikku
  teave, mis sisaldab isegi nime, aadressi ja
  IP-aadress.
 • Serverid on kohal ainult 26-s+
  riigid, mis asuvad vähemalt 50 asukohas, kuid mitte
  piisavalt, et pakkuda suurt kiirust tohutule kasutajabaasile.
 • Te ei saa VPN-i otse alla laadida
  klient ja kasutada seda. Laadige alla seadistus ja konfigureerige see selle kasutamiseks konkreetse protokolli jaoks.

Ülevaade

Seda nad väidavad

Acevpn peakontor asub Ameerika Ühendriikides. See tähendab, et Ameerika Ühendriikide valitsus ei pääse ohutult teed. Kuna see asub ühes viiest silmast ja seega ei saa valitsuse järelevalve täielikku privaatsust oodata. Acevpnil on kasutajaskond USA-s ja suuremates Euroopa riikides. Nutika DNS-iga proovib see muuta geopiiratud voogesituse oma kasutajatele kättesaadavaks. Ta väidab, et möödub suuremate voogedastuskanalite seatud piirangutest.

Serverid

Acevpn serverite loend

Nad peamiselt
keskenduda Põhja-Ameerika ja Euroopa kasutajaskonnale. Põhja-Ameerikas, saate vaadata, mis neil on
kattis kõik USA peamised piirkonnad, paigutades 13 serverit USA – sse
riigi erinevad osad: California, Florida, Colorado, Georgia, Uus
York jne. Nad on katnud ka keskosa
ja põhjapoolne asukoht, paigutades serverid kokku kuusteist Euroopa riiki.

Kuid Aasias asuvatele kasutajatele ei soovitata seda toodet üldse,
Aafrika, Lõuna-Ameerika ja Okeaania. see on
kuna neil neljal mandril on ainult kaheksa serveri asukohta. Teisest küljest annaks see
võrreldamatu kiirus Ameerika Ühendriikide jaoks
ja Euroopa.

Hinnakujundus ja plaanid

Acevpn Hinnakujundus ja plaanid

Noh, kes pakub mis tahes teenust tasuta?
Acevpn pakub nutikat DNS-i, mis blokeerib paljud populaarsed voogesituskanalid.
Sellele juurdepääsu saamiseks on teil siiski vaja
nende VPN-i toote ostmiseks. Teil on võimalus osta kaks erinevat
plaanid:

 • Premium VPN
 • Ülim VPN

Premium VPN on üks odavamaid turge
turul saadaolevad plaanid. Ülim VPN on aga üks kulukamaid
VPN-i plaanid, isegi kallimad kui kõige silmatorkavamad ja väljakujunenud VPN-id
pakkujad.

Premium VPN-i ostmisel saate
juurdepääs kõigile funktsioonidele, kuid pääsete juurde vaid mõnele serverile ning torrent ja P2P pole lubatud. Kui sa
kui soovite juurdepääsu nende nutikale DNS-ile, on see teile väärt plaan. Kuna pääsete juurde kõigile piiratud kasutusega inimestele
kõigi populaarsete kanalite sisu, ostes selle. Siiski on
nutikalt paigutatud piirang, mis pole kõigile silma paistnud. Isegi kui saate
kui teil on nutika DNS-i täielik juurdepääs, ei saa te sisu voogesitada
peale Ameerika Ühendriikide, Ühendkuningriigi ja Prantsusmaa sisu
kuna teistele riikidele pole juurdepääsu serverile. Niisiis, kui soovite
kanalitele nagu TV3 ja Zattoo pääsemiseks valmistaks see teile kindlasti pettumuse.
Samuti pole torrentimine ja P2P lubatud, nii et kõik on teie IP varjamine
aadressi ning võimaldab teil voogesitada Ameerika Ühendriike ja Ühendkuningriiki
sisu.

Kui keegi soovib oma nutikat DNS-i täielikult kasutada, peab ta ostma lõpliku VPN-i paketi, mis maksab umbes 12 dollarit. Kuid vaadates selle pakutavate serverite ja funktsioonide arvu, ei soovita me tõesti maksta just selle nutika DNS-i teenuse tõttu.

Nutikas DNS

Acevpn nutikad DNS-kanalid

Acevpni nutika DNS-i abil saab blokeerida vähemalt 115 kanalit, mis voogesitavad sporti, filme, telesarju ja videoid. Varem arvasime, et see võimaldab meil külastada sisu igast riigist, kus server asub. Kuid see pole tõsi, kuid siiski on selles loendis palju suuremaid riike.

 • Ühendriigid
 • Ühendkuningriik
 • Austraalia
 • Kanada
 • Taani
 • Prantsusmaa
 • Saksamaa
 • Iirimaa
 • Itaalia
 • Holland
 • Hispaania
 • Šveits

Lõuna-Korea serveri olemasolu andis mulje, et seal peab olema voogesituse server, kuid kahjuks pole Korea draamil Acevpni DNS-ist juurdepääsu (dramaatilise muusika esitamine). Kui aga vaadata pilku heleda poole pealt, pääseb USA-le ligi viiskümmend erinevat voogesituskanalit. Need on kajastanud ka teisi peamisi kanaleid Euroopa riikidest, mis on kõige külastatavamad. Kuid Netflixi puhul on juurdepääsetav ainult USA Netflix..

Nutika DNS-i jaoks pole vaja eraldi rakendust alla laadida. See on kaasas VPN-i klient, mille saate installida erinevatele platvormidele ette nähtud seadistuse kaudu. Igat kanalit pole aga võimalik kontrollida ja ainus viis selle leidmiseks on rakenduse ostmine, kasutamine ja tuvastamine.

Nüüd väidavad nad, et see on tasuta teenus, ja nad väidavad ka, et sellel oleks juurdepääs vähemalt 115 kanalile. Mis siis saab, kui see, mis nende sõnul läheb valesti? Kui ostate nutikale DNS-ile juurdepääsu saamiseks VPN-teenuse ja kui pärast seda ei saa te kanalit, mille eest olete maksnud, voogesitada, siis tagasimakset ei saa. Selle põhjus: see on tasuta. Jah! Olete maksnud VPN-i toote eest, kuid mitte nutika DNS-i eest, nii et isegi kui see ei tööta, ei saa te nendega vaielda, kuna te pole neile nutika DNS-i säilitamiseks midagi maksnud. Nutikas käik, eks? Oleme nutikamad kui nad, et tuua esile aspekte, mis võivad kasutajatele kahju tekitada.

Turvalisus ja protokollid

Isikuandmed, mida nad koguvad!

Need ei paku logipoliitikat. Turvalisus satub siiski mõnevõrra ohtu, kuna nad salvestavad pärisnime, aadressi ja muud isiklikku teavet, sealhulgas IP-aadressi. Samuti asuvad nad Ameerika Ühendriikides, seega pole mingit võimalust end valitsuse range järelevalve eest päästa.

Protokollide osas pakuvad nad erinevatele platvormidele erinevat seadistust. OpenVPN on saadaval kõigi platvormide jaoks ja need pakuvad spetsiaalselt Hiina kasutajatele OpenVPN portaali MacOSi ja Windowsi jaoks. Nad pakuvad PPTP-d (pole soovitatav) kõigile platvormidele, välja arvatud MacOS ja Windows Phone. Kiiruse ja turvalisuse vahel on hea tasakaal L2TP. Hiljuti lisasid nad ka Windowsi jaoks IKEv2. Nende paljude protokollide tõttu saadav paindlikkus võimaldab kasutajal turberiba vastavalt oma vajadustele seada.

Platvormid

Acevpn platvormide loetelu

Üllatav on näha kanalite arvu, mille see blokeerib. Kuid platvormide arv, kus rakendus töötab, pole piisavalt suur, et katta iga kasutaja nõudeid. Suur puudus on see, et otsest kliendi installimist pole saadaval. Pärast eri platvormide seadistuse allalaadimist peate konfigureerima Acevpn. Samuti pole kõik protokollid saadaval iga platvormi jaoks.

Kui me räägime akendest, on saadaval viis erinevat protokolli viit erinevat seadistust. Neil on eraldi seadistus nimega „OpenVPN China”, mis on spetsiaalselt välja töötatud Hiina VPN-i kasutamisest tulenevate piirangute vältimiseks. See on saadaval ka MacOS-i jaoks. Kuid MacOS-i jaoks on saadaval ainult kaks muud platvormi, mis on OpenVPN ja L2PT.

Seadme allalaadimine ja kasutamine on ohutu, kui see kasutab OpenVPN- või SSTP-protokolli. Kuid mõne muu protokolli kasutamisel turvalisuse tase väheneb ja see juhtub Windowsi telefoni ja Boxee Boxiga. Windowsi jaoks on saadaval ainult IKEv2 VPN-protokoll ja L2PT. Isegi kui neid peetakse Boxee Boxi jaoks ohutuks, pole Acevpni kasutamine soovitatav, kuna sellel on ainult PPTP-protokolli võimalus.

Acevpn toetab ka ruuterite kasutamist: Tomato, DD-WRT ja Asus OpenVPN. Asus OpenVPN puhul on saadaval ainult ühte tüüpi konfiguratsioon, kuid ülejäänud kahe puhul saate valida kas lihtsa või täpsema konfiguratsiooni. Ruuterite kaudu saate ühenduse luua selliste mängukonsoolidega nagu Nintendo, Xbox ja PS3. Saate Sony PS3 jaoks otse konfigureerida, järgides neid samme, kuid selle konfigureerimise jaoks peavad teil olema eelnevad teadmised võrgunduse kohta. Kui konfiguratsioonis ilmneb tõrge, soovitame salvestada vaikeserveri aadress ja sätted.

Klienditugi

Acevpni klienditoe juhi vastus

Vestluseta toode on vahetu abita toode. Meie kogemuste põhjal on reaalajas vestlus väga oluline, kui teil on probleeme võrgu- või andmelekkega. Ilma reaalajas vestluseta jääb kasutajale ainsaks võimaluseks minna läbi oma veebisaidile üles laaditud sisu või jõuda selleni e-posti teel. Saatsime neile meilisõnumi nende mängukonsoolide loetelu kohta, millele pääseb juurde nende teenuse abil. Vastus andis lingi, suunas meid lehele, kus on kanalite loend, mille nad blokeerivad. Täielikku rahulolu ei kogetud ja Acevpni puhul ei olnud seda võimalik tagada. Samuti oli see rohkem suunatud toote müümisele, mitte kasutaja abistamisele.

Nende tugijaotis sisaldab kliendifoorumit, milles pole palju küsimusi ja seega pole see usaldusväärne. Nende ajaveebi jaotises on rohkem kui sada artiklit, mida kasutaja saab rakenduse arendamise kohta lähemalt lugeda, ning annab ka idee, kuidas lahendada probleeme, millega võiksite rakenduse kasutamisel kokku puutuda. Nad peavad välja töötama oma KKK sektsiooni, kus on vähem küsimusi, isegi kui võrrelda seda eksamitööga.

Teadmistebaas on täidetud artiklitega, mis käsitlevad erinevate platvormidega klientide seadistamist erinevates opsüsteemides. Need sisaldavad ka teavet tõrkeotsingu ning Torrenti ja P2P serverite kasutamise kohta.

Nii palju teavet ei ole piisav ja neile vastati küsimusele kulus kuus tundi
e-post. See pole nii kiire, kui võiks oodata. Seega, kui olete kuhugi kinni jäänud, siis ka teie
ei saa sama tunni jooksul abi.

Järeldus

Acevpn, kui nad on sellised, milleks nad väidavad end olevat, siis võiks selle osta. Kuid seni on meie kogemuste kohaselt kõige kallim VPN-teenus kõigi VPN-i pakkujate seas. Selle taga on nutikas DNS. Isegi kui nad väidavad, et see on tasuta, võtavad nad VPN-i paketi eest 12 dollarit. See palju kõrge hind ei anna hinna ja kvaliteedi suhet.

Samuti pole otsene allalaadimine saadaval ja peate konfigureerima erinevate protokollide seadistused. See on keeruline ülesanne inimesele, kes pole võrguseadetega kursis. See tagab, et see pole kasutajasõbralik toode. Kui nad pääsevad juurde kanalile, mis pole ühegi teise DNS-iga saadaval, võiksite kaaluda selle ostmist vastavalt oma vajadusele. Kuid arvestades VPN-i aspekti, ei soovita me nii kõrget hinda maksta.