[Toimetaja valik] Maxthon brauser ja 5 viisi VPN-ühenduse kasutamiseks selle kasutamisel!

Kokkuvõte: Maxthon on üks neist vähemtuntud brauseritest, mis on aastate jooksul aeglaselt populaarsust kogumas, peale tavalisemate brauserite nagu Chrome, Firefox, Microsoft Edge ja Opera ilmumist. Ehkki see on eksisteerinud alates 2004. aastast, on tal endiselt probleeme piisavalt suure kasutajaskonna hankimisega, et konkureerida Chrome’i ja Firefoxiga, ning seetõttu on selle brauseri laienduste tugi endiselt mõnevõrra piiratud. Näiteks pole sellel brauseril praegu VPN-laiendit saadaval.


Aastal asutatud: 2003

Kasutajate arv: 67 miljonit

Peamised omadused: Pilvesünkroonimine, reklaamiblokeerija, inkognito režiim, ressursisnuga, käepärased tööriistad, võlufilt

Mobiil: iOS & Android

Esmakordselt vabastati brauser 2003. aastal nimega MyIE2, enne kui see muudeti 2004. aastal Maxthoniks. Arendusmeeskond asub San Franciscos, Californias, USA-s. Alates selle väljatöötamisest on Maxthon pakkunud mitmeid murranguliseks peetavaid funktsioone, näiteks pilvepõhist sünkroonimist ja järjehoidjate lisamist, liivakasti vahekaarte, reklaamide blokeerimist, ressursside nuusutamist ja palju muud. Seetõttu on see võitnud mitmesuguseid auhindu erinevatelt ettevõtetelt ja organisatsioonidelt.

Kuid paljud suure nimega VPN-ettevõtted keskenduvad endiselt laienduste väljatöötamisele ainult selliste tuntud brauserite jaoks nagu Chrome ja Firefox ning nende jaoks, kes kasutavad erinevaid brausereid, saavad nad siiski VPN-teenust kasutada ka mitmel muul viisil. Maxthon-brauseri kasutamisel on VPN-ühenduse kasutamiseks viis viisi:

1. VPN-i algne laiend või funktsioon pole praegu saadaval

Kui soovite installida Maxtoni VPN-laienduse, otsides pikenduskeskusest, siis tõenäoliselt seda ei leia. Tõenäoliselt seetõttu, et enamik VPN-i ettevõtteid keskenduks oma rakenduselaiendite loomisele ainult tavaversioonide brauseritele, et tagada nende teenusele hea kasutajabaas. Seega, kui soovite seda brauserit kasutada Interneti-juurdepääsuks, võiksite leida selle lahendamiseks muid võimalusi. Selle brauseri kasutamise ajal on virtuaalse privaatühenduse kasutamiseks endiselt mitmeid viise.

Nüüd pole Maxthonil ühtegi VPN-i funktsiooni, mida saaksite seadete menüüst sisse ja välja lülitada, ja nii on see ka enamiku silmapaistvate brauserite puhul. Nii et te ei saa tavalist inkognito režiimi kasutada ega VPN-i rakendust oma operatsioonisüsteemi installida, veebi privaatselt sirvida..

2. Ruuteri konfigureerimine VPN-ühenduse kasutamiseks

Üks lihtsamaid viise privaatühenduse kasutamiseks koos oma Maxthon brauseriga on ruuteri konfigureerimine nii, et see saaks ühendada privaatvõrguga. Vaikimisi on teie ruuter ühendatud teie Interneti-teenuse pakkuja võrguga, kuid ruuteri sätete juurde minnes saate ruuteril tegelikult VPN-ühenduse rakendada. Enamik ruuterid toetavad seda, nii et peaksite kontrollima, kas teie ruuterit ka toetatakse.

Järgmine samm on minna teie kasutatava VPN-teenuse veebisaidile ja otsida juhendeid ruuteris oleva VPN-teenuse kasutamiseks. Tavaliselt peate sisestama mõne privaatse IP-aadressi ja muutma ruuteri seadetes mõnda muud konfiguratsiooni. See muudab teie ruuteriühenduse kõigi ühendatud seadmete privaatvõrguks.

3. VPN-i rakenduse installimine teie opsüsteemi

Veel üks lihtne meetod VPN-ühenduse kasutamiseks koos Maxthoniga on VPN-rakenduse installimine lihtsalt opsüsteemi. Nii et selle asemel, et otsida VPN-teenuse brauserilaiendit, võib rakenduse otse operatsioonisüsteemi installimine panna kogu OS-i töötama virtuaalse privaatse ühenduse kaudu. Nii saate pärast rakenduse privaatühenduse sisselülitamist Maxtoni brauseriga privaatselt sirvida.

Tavaliselt toetab enamik virtuaalseid privaatühendusteenuseid mitmesuguseid opsüsteeme, sealhulgas Windows, MacOS, Linux, Android ja iOS. Nii et sõltumata kasutatavast seadmest saate VPN-i rakenduse ilma probleemideta oma opsüsteemi installida.

4. Veebipõhise puhverserveri teenuse kasutamine

See võib olla lihtsaim viis privaatvõrguga ühenduse loomiseks ilma midagi installimata. Peate lihtsalt külastama erinevaid veebipõhiseid puhverserverite veebisaite ja alustama sealt sirvimist. Kuid sellel meetodil on tavaliselt oma puudused, näiteks täielikult piiratud sirvimine, piiratud ribalaius, reklaamid ja ebausaldusväärsed serverid. Kuid kui soovite vaid pisut sirvimiskogemust ilma, et peaksite oma veebikontodele sisse logima, võib see olla hea viis privaatse veebiühenduse loomiseks Maxtoni brauseri abil.

Samuti pakuvad mõned tasuta veebipõhised puhverserveriteenused premium-pakette, mis pakuvad teile rohkem funktsioone, reklaame pole ja täiustatud sirvimiskogemust. See on tavaliselt odavam kui tavaline VPN-i tellimus, mis võib sõltuvalt teie vajadustest olla teile hea tehing.

5. OpenVPN-i kasutamine oma seadmel

OpenVPN on rakendus, mida saate kasutada ühenduse loomiseks mis tahes privaatserveriga, millele teil on juurdepääs. See on saadaval rakenduse kujul, mida saate installida nii töölauale kui ka mobiilseadmetele. OpenVPN-i rakendust ise saab vabalt kasutada ning see on avatud lähtekoodiga tarkvara, mis võimaldab teil lähtekoodi kontrollida ja muuta vastavalt soovile.

Kui otsustate oma seadmes kasutada OpenVPN-i, peate leidma privaatserverid, millele teil on juurdepääs. Saate kontrollida, kas teie praegune VPN-i pakkuja toetab OpenVPN-i, ja kui jah, edastavad nad teavet privaatserveri aadresside kohta, mida saate OpenVPN-iga kasutada. Võite ka teha veebis otsingu, et näha, kas mõned organisatsioonid pakuvad privaatseid IP-aadresse, mida saate tarkvara OpenVPN abil tasuta kasutada. Kui OpenVPN on ühendatud privaatse võrguga, saate Maxroni brauseri abil privaatselt sirvida.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map