Opera VPN 5 eelised ja miks on see parim tasuta VPN, mida kasutada

Opera on üks vähestest brauseritest, mida saate kasutada anonüümselt Internetti pääsemiseks. Selle põhjuseks on asjaolu, et paljude tavapäraste brauserite seas on Opera andnud kasutajatele tasuta juurdepääsu oma virtuaalsele privaatsele võrguteenusele nimega Opera VPN, mida kasutajad saavad aktiveerida menüü Seadistused kaudu. See integreeritud privaatühenduse funktsioon on võimalik pärast seda, kui Opera brauseri taga asuv ettevõte omandas mõni aasta varem üsna tuntud VPN-i ettevõtte. Mis kõige parem, Opera pakub oma kasutajatele virtuaalsele privaatvõrgule ilma piiranguteta juurdepääsu.


Sadade või isegi tuhandete tasuta VPN-teenustega, mis on kogu maailmas saadaval, eristub Opera VPN rahva hulgast, pakkudes tasuta virtuaalset privaatühendusteenust, mida on lihtne kasutada ja kõigile kättesaadav. Ribalaiuse limiidil, mida kasutajad saavad teenusega kasutada, pole mingeid piiranguid, ja on ka mitmesuguseid muid eeliseid, mida nad saavad. Kui te ei soovi VPN-teenuse eest maksta, peaksite seda kindlasti kasutama. Siin on Opera VPN 5 eelist ja miks on see parim tasuta VPN, mida kasutada:

1. See on integreeritud brauseriga

Kui olete Opera brauseri kasutaja ja kasutate seda brauserit oma Interneti-põhiseks brauseriks, ei pea te sellega kaasasoleva VPN-teenuse kasutamiseks installima ühtegi lisandmoodulit. Aktiveerite lihtsalt brauseri privaatsusseadete kaudu privaatühenduse ja seda on teil hea teha. Virtuaalne privaatvõrk on juba brauserisse manustatud ja saate seda hõlpsalt brauseri liidese kaudu konfigureerida. Seega, erinevalt teistest tasuta teenustest, mis nõuavad täiendava tarkvara või lisandmooduli installimist, saate Opera VPN-i lihtsalt karbist kasutada.

2. See on pärit hea mainega ettevõttest

Opera on lugupeetud ettevõte ja temast on enam kui kümne aasta jooksul saanud üks parimaid brauseriarendajaid, kellel on head tulemused. Tegelikult on see üks tavapärastest brauseritest, mille üks peamisi eesmärke on alati kasutaja privaatsus. VPN-ühenduse integreerimine brauserisse toimub vastavalt nende privaatsuseeskirjadele ja ka teenuse eesmärkidele. Nad tahavad tõesti muuta Internet oma kasutajatele turvalisemaks kohaks, kus nad saavad VPN-ühenduse kaudu oma veebipõhist privaatsuse kaitset uurida ja täiustada..

3. Ribalaiuse piirangut pole üldse

Enamik seal pakutavaid tasuta VPN-teenuseid pakub teile privaatse ühenduse piiratud ribalaiusega, mida nad igakuiselt kasutajatele eraldavad. Kui olete kogu selle kuu jaoks eraldatud ribalaiuse ära kasutanud, peate privaatse ühenduse jaoks veel ühe tasuta ribalaiuse kvoodi saamiseks ootama veel ühe kuu. Või kui te ei soovi järgmist kuud oodata, võite osta nende pakutavat premium-tellimuspaketti. Opera VPN-i puhul see pole nii. See brauseripõhine virtuaalne privaatühendus pakub kasutajatele piiramatut privaatühendust, mida nad saavad kasutada ilma piiranguteta.

4. Teenus on enamasti stabiilne ja usaldusväärne

Kuna jällegi brauserisse integreeritud VPN-funktsioon pärineb üsna tuntud ja hea mainega VPN-teenusest, mille Opera on omandanud mõni aasta varem, tähendab see, et teenus on enamasti stabiilne ja töökindel. Erinevalt teistest tasuta VPN-teenustest, mida tänapäeval turul võite leida, on Opera VPN-i teenuse kasutamisel harva mingeid ühenduse probleeme. Isegi kui teil võib tekkida ühendusprobleeme, peate brauseri lihtsalt taaskäivitama ja probleem lahendatakse tavaliselt kohe.

5. See ei müü teie isiklikke andmeid

Opera VPN on pühendunud kasutaja turvalisuse ja privaatsuse peamiseks probleemiks, kuna nad usuvad turvalisse, tasuta ja avatud internetti. Nii nagu teised mittetulunduslikud brauserid, mis pakuvad oma brauseritele kasutajatele viisi täieliku privaatsuse ja turvalisuse saamiseks võrgus, on Opera seda üritanud teha juba aastaid. Seega ei kasuta nad oma VPN-i funktsiooni oma kasutajate privaatsete andmete müümiseks ja tegelikult kasutatakse seda veelgi nende kasutaja andmete kaitsmiseks. See on veel üks eelis, mis muudab Opera VPN-i üheks parimaks tasuta teenuseks, mida saate kasutada. Seega, kui soovite Opera abil sirvimisel täielikku turvalisust ja privaatsust, ärge unustage see väike funktsioon privaatsusseadete alt aktiveerida.

Need on Opera VPN eelised ja miks on see parim tasuta VPN, mida kasutada. Võite leida seal arvukalt tasuta privaatühendusteenuseid, kuid see on see, millele võite tõesti lootma jääda.