Olulised asjad, mida tuleks teha enne elukestva VPN-i tellimuse kasuks otsustamist

Uue VPN-teenuse ostmisel saate tuttavaks mõne teenusega, mis pakub erinevat tüüpi tellimisplaani nende privaatse ühenduse jaoks. Mõned teenused pakuvad kuu- ja aastaplaane, mis on kõige tavalisemad, samas kui teised teenused võivad pakkuda ka 2-aastaseid ja isegi elukestvaid plaane. Muidugi, mida pikem on teie tellimisaeg, seda odavam on VPN-teenuse üldine hind. Mida lühem on liitumisperiood, seda kallim on hind.


Seoses eluaegse VPN-tellimusega pakuvad paljud teenusepakkujad seda tüüpi tellimisperioodi, et pakkuda oma privaatühenduse teenust ühekordse ostuks. See on nagu uue tarkvara ostmine. Ostsite selle litsentsi saamiseks üks kord ja saate tarkvara kasutada igavesti. Eluaegse VPN-i tellimisega ei pea te enam maksma kuutasusid ega aastatasusid, kuna pärast selle liitumisplaani ostmist saate privaatset ühendust kasutada igavesti. Kuid, kas see on seda väärt? Enne elukestva VPN-i tellimuse tegemist peate tegema järgmisi olulisi asju.

1. Veenduge, et privaatühendusteenus oleks hea mainega

Te ei soovi elukestvat plaani tellida ja siis saate paar aastat hiljem teada, et privaatühendusteenus on ärist väljas. Soovite seda teha ainult teenusepakkujaga, kes on tegutsenud enam kui 5 aastat, et saaksite tagada ettevõtte enda maine. Muidu raiskate palju raha tellimiskava jaoks, mis ei anna teile eluaegseid eeliseid. Pealegi peab VPN-teenuse pakkujal olema aeg-ajalt parem privaatühenduse kvaliteet.

2. Veenduge, et ühendus oleks stabiilne ja usaldusväärne

Teil pole vaja osta teenuse elukestvat tellimust, millele te ei saa tugineda. Kui VPN-ühendus on enamiku serverite jaoks äärmiselt ebastabiilne, kus on palju ühenduse probleeme ja aeglane kiirus, pole eluplaan teie jaoks hea investeering. Nii et ärge kiusake lubadusega, et te ei pea kuu- või aastamaksu maksma, kui te ei saa olla kindel, et teenus pakub teie jaoks stabiilset ja usaldusväärset privaatühendust.

3. Tehke seda ainult siis, kui teenust tõesti armastate

Teisisõnu, ärge võtke end sisse liitumislepinguga, kui te ei tea tegelikult teenusest. Teenuse üldise kvaliteedi hindamiseks oleksite pidanud seda teenust kasutama vähemalt 6 kuud. Regulaarselt tellimiselt eluaegsele tellimusele üleminek nõuab teie endalt suurt pühendumist ja see on põhjus, miks peate seda tegema, kui teate tõepoolest teenuse enda kvaliteeti. Kui teile tõesti meeldib teenus ja selle juurdumine, saate seda igavesti kasutada ja sellega rahul olla.

4. Kui võimalik, makske sooduspakkumisel eluaegse plaani eest

Enamiku VPN-teenuse pakkujate jaoks, kes pakuvad piiramatut tellimispaketti, pole teile seda tüüpi tellimuse eest tasumine odav. Sageli maksab ühekordne makse sadu dollareid ja see annab teile juurdepääsu privaatühendusele tähtajatult. Hind on tavalisest kuu- või aastahinnast oluliselt kallim, nii et arvestage sellega, et võite oma raha raisata, kui te pole selle investeeringuga ettevaatlik. Seega peate otsima teie valitud VPN-teenuse jaoks parima pakkumise, minnes eluajakavasse, kui see on tugevalt allahinnatud.

5. Teenus peab olema täielikult pühendatud kasutaja privaatsusele

Te ei soovi oma raha ja aega raisata teenuse abil, mida hiljem ei saa usaldada. VPN-i peamine eeldus on see, et see aitab kaitsta kasutaja privaatsust võrgutegevuste osas, võimaldades kasutajatel vabalt uurida internit ilma igasuguste piiranguteta. Veenduge, et teie VPN-teenuse pakkuja on pühendunud kasutaja privaatsuse kaitsmisele praegu ja tulevikus. Peate teadma, et ettevõte on stabiilne ettevõte, mis ei reeda nende kasutajaid, jagades oma isiklikke või privaatseid andmeid kolmandatele osapooltele neid teavitamata. Ainult sellise teenuse abil saate sellele kogu elu täielikult pühenduda.

Need on olulised asjad, mida tuleb teha enne eluaegse VPN-i tellimuse kasuks otsustamist. Järgmisel korral, kui mõni VPN-teenus pakub ahvatlevaid pakkumisi, peate hindama, kas see on teie jaoks hea investeering või mitte. Muidu raiskate tohutult palju raha teenusele, mida te ei saa tulevikus isegi mõne aasta jooksul usaldusväärselt kasutada.