Netflixi blokeeringu avamine – 5 näpunäidet Netflixi filmide voogesituse alustamiseks nüüd

Netflix on filmide voogesituse teenus, mis laiendab oma teenuseid ka mujal kui Ameerika Ühendriikides. Üha enam riike saab nüüd nautida Netflixi pakutavat digitaalset voogesituse teenust ja seda tehes saavad nad telesaateid või filme vaadata igal ajal. Selle põhjuseks on asjaolu, et seda ei pakuta mitte ainult teie teleri või lauaarvuti jaoks, vaid ka paljudel muudel platvormidel, näiteks mängukonsoolides ja mobiilseadmetes. Sel moel saate oma tellimusega alati vaadata uusimaid Netflixi telesarju või filme, samuti vaadata originaalseeriaid, mida avaldab ainult see voogesitusteenus.


Netflixi probleem on see, et endiselt on mõned riigid, kes ei saa seda voogesitusteenust kasutada, kuna see pole nendes riikides veel saadaval. Isegi kui teie riigis seda teenust pakutakse, võivad mõned Interneti-teenuse pakkujad selle erinevatel põhjustel blokeerida. Või võivad nad nõuda, et lisaks praegusele liitumistasule maksate rohkem. Siin on 5 näpunäidet Netflixi blokeeringu tühistamiseks ja Netflixi filmide voogesituse alustamiseks kohe:

1. Kasutage esmaklassilist VPN-i tellimust, mis ei võimalda Interneti-teenuse pakkujat halvendada

Kuna Netflix on digitaalne voogesituse teenus, vajate Interneti-ühendust, mis voogesitusprotsessiga hakkama saaks. Sõltuvalt voogesitatavast videokvaliteedist ja teie tellimisvalikust vajate tõenäoliselt umbes 3 MB / s ühendust. Sel eesmärgil peate valima esmaklassilise VPN-teenuse, mis ei võimalda ISP-ga seiskamist, vaid pakub teie voogesituse jaoks piiramatut ribalaiust. Seda tüüpi VPN-teenuse valimisel ei pea te voogesituse keskel kiiruse aeglustumisega tegelema ja saate oma filme või telesarju voogesitada nii palju kui soovite, kuna ribalaiuse piirangut pole. Pidage meeles, et tasuta VPN-i tellimisest ei piisa, kuna see pakub aeglast ühenduse kiirust ja sellel on sageli ka ribalaiuse piirang kuus.

2. Valige USA-s asuv VPN-server

Kui olete tellinud teie valitud premium-VPN-teenuse, saate valida, millist serverit teie VPN-ühenduse jaoks kasutada. Soovitatav on kasutada USA-s asuvat serverit, kuna soovite juurde pääseda USA Netflixi teenusele, et voogedasse rohkem sisu. Jah, kuigi teie riik võib pakkuda Netflixi tellimust, ei pruugi teie riigi jaoks pakutav sisu olla nii täielik kui USA Netflixi teenuse pakutav sisu. Seega, kui soovite täielikku Netflixi kogemust, minge USA-s asuvasse VPN-serverisse ja tellige USA-st pärit Netflixi teenus.

3. Telli Netflix USA aadressi kasutades

Netflixi teenuse tellimiseks USA regioonist peab teie arveldusaadress olema USA aadress. Saate palju USA aadresse, kui leiate sellised aadressid Internetist või tellite virtuaalse USA aadressiteenuse. Pärast seda saate tellida USA piirkonna Netflixi, aktiveerides VPN-i USA serveri abil ja täites seejärel maksemenetluse USA-aadressi abil. Võimalik, et vajate selleks ka USA-s asuvat deebetkaarti või USA virtuaalset krediitkaarti, mille leiate veebist hõlpsalt.

4. Installige USA VPN kõigisse teie seadmetesse

Kui olete USA Netflixi teenuse tellinud, saate sellele teenusele juurde pääseda mis tahes teie seadmest. Kuid peate olema kogu aeg ühendatud VPN-iga, kuna digitaalse voogesituse sisule pääsete juurde vaid siis, kui olete ühendatud USA IP-aadressiga. Seega on oluline, et installiksite VPN-tarkvara kõigisse oma seadmetesse. Võimalik, et peate installima VPN-i ka oma ruuterisse, mis aitab muuta teie WiFi-ühenduse krüptituks USA IP-aadressiga.

5. Nautige piiramatut meelelahutust käeulatuses

Netflix USA võimaldab teil nautida palju ja palju digitaalset voogesituse sisu, millele pääsete juurde käeulatuses. Võrreldes teie riigis või teistes riikides pakutavate teenustega, võib USA-s asuv Netflixi piirkond teile pakkuda palju rohkem sisu, kuna see on esmane Netflixi teenus, millel on litsentsid erinevatelt stuudiotelt ja ettevõtetelt. Enamik uusi Netflixi eksklusiivseid sarju või filme on tavaliselt saadaval kõigepealt USA piirkonnas, enne kui need muudele piirkondadele kättesaadavaks tehakse..

Need on 5 näpunäidet Netflixi blokeeringu avamiseks ja parima digitaalse sisu voogesituse alustamiseks. Ükskõik, kas soovite vaadata oma lemmikfilme või telesarju, on Netflixis teie jaoks enamus meelelahutusvõimalusi mis tahes valitud platvormil. Voogesituse rakendusele pääsete juurde oma mängukonsoolide, nutitelerite, lauaarvutite, sülearvutite ja mobiilseadmete kaudu.