Miks valitsus teie veebitegevust jälgib ja kuidas VPN aitab seda ära hoida

Keskmiste kodanike jaoks näevad nad valitsust kui midagi, mis kaitseb neid kogu aeg. Isegi kui nad teavad, et valitsus jälgib nende tegevust, saavad nad sellega hakkama, kui nad ei tee midagi halba. Seega on nad hea kodanik ja järgivad kõiki valitsuse reegleid, ehkki see kipub kohati olema ebaloogiline. Näiteks on mõned seal asuvad valitsused, mis piiravad kasutajate juurdepääsu Internetile, kuna kardavad, et kasutajad saavad teavet, mis võib olla vastuolus valitsuse propagandaga.


Tänapäeval üritavad paljud valitsused saada iga kodaniku kohta nii palju teavet, jälgides nende võrgutegevust, sirvimisharjumusi, otsingumootorisse sisestatud otsingutermineid, seda, kuidas nad suhtlevad sotsiaalmeedias jne. On palju põhjuseid, miks valitsus piirab nende kodanike võrgutegevust, ja on oluline, et te sellest teaksite. Samuti on oluline, et VPN-i põhifunktsioon on anda kasutajatele suveräänsus, andes tagasi nende põhilised veebiturbe- ja privaatsusõigused. Siin on mõned põhjused, miks valitsus jälgib teie veebitegevust ja kuidas VPN aitab seda vältida:

1. säilitada oma riikliku julgeoleku stabiilsus

Enamasti peab valitsus rakendama meetodit, mis võimaldab neil oma riikliku julgeoleku stabiilsuse säilitamiseks jälgida oma kodanikke. Riiklik julgeolek on kõige olulisem aspekt, mis hoiab nende riiki kõigi asjaosaliste jaoks parimal viisil. Selle eesmärgiga kaasneb aga palju probleeme, kuna nad peavad aeg-ajalt tungima võrgus kasutajate privaatsusse, millega kõik inimesed ei nõustu.

VPN-iga saate oma võrgus oleva privaatsuse ja turvalisuse alati tagasi võtta. Interneti-liikluse krüpteerimisega ei saa valitsus teie tegevust jälgida, kuna iga andmeedastus on krüptitud mitme krüptimiskihiga, mida on keeruline katkestada.

2. Nende riikliku julgeoleku võimalike ohtude tuvastamine

Riikliku julgeoleku osas püüab valitsus jälgida oma kodanikke, et teha kindlaks võimalikud ohud, mis võivad põhjustada nende riikliku julgeoleku ebastabiilsust. Ehkki see eesmärk näib olevat üllas, seab see kõik kodanikud ühte kohta ja peab neid kõiki oma riiki ähvardavaks ohuks. Võib-olla on hästi, kui valitsus jälgib ainult halbade inimeste veebitegevust, kuid tegelikult peetakse kõiki kodanikke potentsiaalselt ohtlikeks kui halbu inimesi.

See on põhjus, miks VPN-teenused üritavad taastada Interneti vabaduse ja anda kasutajatele tagasi oma põhilised õigused veebitegevuses. Varjates oma IP-aadressi ja muutes oma sirvimise anonüümseks, saavad kasutajad nautida piiramatut internetti ja Internetti vabalt uurida.

3. Hoidke nende autoriteet puutumata

Mõnes riigis on range valitsus, mis nõuab oma kodanikelt kõigi nende reeglite järgimist. Keegi, kes üritab mässata ja oma erimeelsusi avaldada, tabatakse kohe ja pannakse vahi alla. Nende valitsuste jaoks on nende riigi puutumatuse hoidmiseks väga oluline täielik kontroll oma riigi Interneti-liikluse üle. Ilma piiravate reegliteta kardavad nad, et kodanikud trotsivad oma valitsust ja seega ka oma riiki.

VPN-ühendus saab kõigist neist piirangutest mööda minna, määrates teile uued IP-aadressid, mis kuuluvad riikidele, kus puuduvad üldse Interneti-piirangute reeglid. Sel moel ei pea te kartma, et valitsus jälgib teie veebitegevust, kuna sirvite Internetti teiste riikide IP-aadressiga.

4. Erineva ebaseadusliku tegevuse Internetis ärahoidmine

Näiteks ebaseaduslik failide ühiskasutus on üks paljudest ebaseaduslikest tegevustest, mida valitsus üritab nende riigis ära hoida. Interneti olemuse, piirideta piirkondade ja piiramatu potentsiaaliga tõttu on ebaseaduslik failide ühiskasutus muutunud ohjeldamatuks ning isegi keskmised inimesed panevad neid ebaseaduslikke tegevusi toime veebisessioonide ajal. Seetõttu soovib valitsus jälgida iga kodanikku, et nad saaksid seda vältida.

VPN seevastu ei soodusta ebaseaduslikku veebitegevust, kuid kasutajatele antakse nende õigused uurida mitmesuguseid asju, mida Internet pakub. Sel moel saavad kasutajad vaadata saateid, mis on saadaval ainult teistes riikides, näiteks ilma piraatluseta. Samuti saavad nad maksta abonentteenuste eest, mida pakutakse ainult teistes riikides, ilma et nad peaksid seal elama. VPN-ühenduse abil saab seda teha, kui minna mööda Interneti-piirkonnast tulenevatest piirangutest.

5. Teadke igast kodanikust paremini

Teades igast kodanikust paremini, tähendab see seda, et valitsus soovib parimal võimalikul viisil teada üksikasjalikku teavet nende teema kohta. Nad soovivad teada saada oma sirvimisharjumusi, seda, mida nad teevad täna veebis, oma asukohta tänapäeval, kuidas nad suhelda saavad teistega, milliseid tooteid nad täna ostavad jne. Hea kodanikuna pole probleem, kui teie valitsus nõuab sinult olulisi andmeid. Kui nad taotlevad sinult tundlikke andmeid ilma teie loata või kasutavad veebipõhist jälgimismeetodit, mis rikub teie peamisi privaatsusõigusi, on teie jaoks ebaloogiline lubada seda teha..

Seetõttu on VPN oluline, kuna see võib teie sirvimistegevuse privaatseks jätta, hoolimata sellest, milliseid seadmeid te kasutate. See krüpteerib kogu teie Interneti-liikluse ja peidab andmeedastuse teie valitsusest ja Interneti-teenuse pakkujast eemale.

Need on põhjused, miks valitsus jälgib teie veebitegevust ja kuidas VPN aitab seda vältida. Kui valitsus üritab sinult olulisi andmeid hankida ilma teie loata ja rikkudes teie põhilisi veebiturbe- ja privaatsusõigusi, on teil õigused neil seda takistada. Seetõttu on vaja VPN-i, et kaitsta teid erinevate kolmandate osapoolte, sealhulgas valitsuse, loata jälgimise eest.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map