Miks tuleb VPN-tarkvara kõrvale installida viirusetõrjetarkvara?

Süsteemi kaitsmiseks pahatahtlike ohtude eest on vajalik viirusetõrjetarkvara installimine oma süsteemi. Ilma viirusetõrjetarkvarata ei saa te oma süsteemi maksimaalselt kaitsta kasvava hulga pahatahtlike ohtude eest, mis võivad teie süsteemi mitmel viisil rünnata. Kui tuginete ainult teie opsüsteemi vaikevaravastasele tõrkeprogrammile, ei pruugi teie süsteemi täielikuks kaitsmiseks piisata, kuna teadaolevalt on pahatahtliku ründevaratõrjeprogramm, näiteks Windows Defender, väliste rünnakute suhtes üsna haavatav..


Ainuüksi viirusetõrjetarkvara installimisest ei piisa. VPN on tegelikult oluline teie süsteemiühenduse kaitsmisel, tagamaks, et teie süsteemi ei pääse välised ohud. Tänapäevase veebitehnoloogia abil on häkkeritel väga lihtne mitmesuguste veebikanalite kaudu teie süsteemile pahatahtlikke ohte saata ja VPN-i saab kasutada selliste rünnakute kaitsebarjäärina. Niisiis, viirusetõrjetarkvara ja VPN-tarkvara on teie süsteemi turvalisuse jaoks parim kombinatsioon. Siin on põhjused, miks tuleb VPN-tarkvara kõrvale installida viirusetõrjetarkvara:

1. See kaitseb teie süsteemivõrku, mitte ainult süsteemifaile

Viirusetõrjetarkvara funktsioon on tagada, et teie süsteemifailid püsiksid puutumatutena, ilma igasuguste pahatahtlike ohtude katkestusteta. Kui pahatahtlik tarkvara on muutnud süsteemifaile, ei pruugi kogu teie süsteem õigesti töötada. Teisest küljest töötab VPN-i tarkvara teie süsteemivõrgu kaitsmiseks, mis on ühendus, mida kasutate oma süsteemi ühendamiseks välismaailma või Internetiga, võimaldades teil oma süsteemi kaitsta väliste ohtude eest. Kui ühendate viirusetõrje ja VPN-i, saate kaitsta mitte ainult oma süsteemifaile, vaid ka teie süsteemivõrku.

2. See tõrjub nii häkkerite rünnakuid kui ka pahatahtlikku tarkvara

VPN-süsteemi põhifunktsioon on teie võrguühenduse turvaline ja privaatne hoidmine. Seega ei kaitse te virtuaalse võrgu kasutamisel mitte ainult oma süsteemi, vaid saate ka anonüümselt sirvida ja hoida ka oma tõelist identiteeti privaatsena. Viirusetõrjetarkvara ja VPN-i kombinatsioon tõrjub nii häkkerirünnakud kui ka pahatahtliku tarkvara, kuna häkkerid ei pääse teie võrku ja pahatahtlikku tarkvara ei saa teie süsteemi installida ilma teie nõusolekuta. Need kaks turvatööriista töötavad nii häkkerirünnakute kui ka pahatahtliku tarkvara tõrjumiseks, kui teie süsteem on nende ohtude ohus.

3. See hoiab kogu teie süsteemi andmeedastuse turvalisena

Teie süsteem edastab vajalikud andmed teie Interneti-võrgu kaudu automaatselt erinevatel eesmärkidel. Näiteks kui süsteem peab värskendusfailid hankima, saadavad nad värskendusserverile värskendusandmete edastamiseks päringuid. Üksikute tarkvara või rakenduste puhul on see sama. Nad edastavad andmeid alati võrgus ja kui te seda protsessi ei kaitse, võivad häkkerid pealtkuulata andmeedastuse ja installida teie arvutisse pahatahtliku tarkvara. VPN-i abil saate andmeedastuse protsessi kindlalt kaitsta.

4. See hoiab ära häkkerite teie süsteemi andmete rikkumise

Vaikimisi on teie süsteemi andmed kaitstud mis tahes tüüpi volitamata muudatuste eest. See tähendab, et isegi kui te ei installi ühtegi viirusetõrjetarkvara, kaitseb operatsioonisüsteem süsteemi andmeid muudatuste eest. Halb uudis on see, et mõnikord võivad kvalifitseeritud häkkerid leida viisi teie süsteemi haavatavuste otsimiseks, et oma süsteemi pahatahtlikke koode installida. Selle tulemusel muudab see süsteemi toimimist ilma operatsioonisüsteemi tuvastamata. Kui häkkerid on süsteemiandmeid rikkunud, saavad nad teie seadet vastavalt vajadusele kontrollida. Viirusetõrje- ja VPN-tarkvara installimisega saab seda takistada, kuna häkkerid ei saa teie võrguandmeid raskete krüptimiste tõttu teie süsteemi andmeid mingil moel rikkuda..

5. See loob teie süsteemile väga tugeva kaitsekihi

Ainuüksi viirusetõrje installimisest võib oma süsteemiandmete kaitsmiseks piisata, kui olete harva või pole kunagi Interneti-ühendust saanud. Kuid kui ühendate Internetiga peaaegu kogu aeg, vajate oma süsteemile täiendavat kaitsekihti, mida saab pakkuda VPN-i tarkvara abil. See kaitseb teie võrguühendust ja tagab teie süsteemi turvalisuse, kui olete võrgus. Nii loob see kahe tarkvara kombinatsiooniga teie süsteemile väga tugeva turvakaitse, pakkudes teie süsteemile ülimat turvalisust. Lisaks saate VPN-tarkvara pakutavate lisafunktsioonide abil, nagu näiteks Interneti-piirangutest mööda hiilimine ja tsensuur, oma seadme kasutamist veelgi rohkem nautida.

Need on põhjused, miks VPN-tarkvara kõrvale tuleb installida viirusetõrjetarkvara. See on oluline, kuna ainult ühe tarkvara installimine ei anna teie süsteemile täielikku turvalisust. Ainult kahe tarkvara kombineerimisega saate tagada, et teie süsteemi privaatsus ja turvalisus on täielikult kaitstud.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map