Miks peate lisatava turbekaitse jaoks valima NAT tulemüüri funktsiooniga VPN-i

Tulemüüri kaitse pole VPN-teenuses kasutatav tavaline funktsioon, kuigi üha enam teenusepakkujaid lisab selle funktsiooni oma privaatvõrku. Vaatamata sellele, et see pole tavaline funktsioon, peaksid seda funktsiooni kaaluma kõik VPN-i kasutajad, kuna see tagab nende privaatse võrguühenduse suurema kaitse. Paljud turbeeksperdid soovitavad, et VPN-i kasutajad peaksid oma seadmesse installima ka tulemüüritarkvara, kuna see annab nende olulistele andmetele veelgi suurema kaitse, eriti häkkerite rünnakute eest.


Kõige tavalisem VPN-i tarkvarasse integreeritud tulemüürikaitse on NAT-tulemüür ja põhifunktsioon on enam-vähem sama mis spetsiaalne tulemüüritarkvara, mida tänapäeval Internetist leiate. Selle funktsiooni peamine ülesanne on kaitsta oma andmeid häkkerite eest ja kui see funktsioon on sisse lülitatud, on häkkeritel võimatu tungida teie võrguühendusse ja varastada teie olulist teavet. Vajaliku funktsiooni tõttu on soovitatav valida ainult VPN-teenus, mis pakub täiendavat tulemüüri funktsiooni. Siin on põhjused, miks peate turvalisuse täiendava kaitse jaoks valima NAT-tulemüüriga VPN-i:

1. See pakub veelgi tugevamat kaitset häkkerite rünnakute ja veebiohtude vastu

VPN annab teile Interneti-vabaduse, mis on teie põhiõigused. Selle internetivabadusega seate end aga kokku suuremate riskide ja ohtudega. Muidugi ei pääse häkkerid ega muud pahatahtlikud kolmandad osapooled teie privaatsesse ühendusse hõlpsalt, kuid nad saavad seda ikkagi niikuinii sihtida, kui neil on selleks piisavalt põhjust. Kui NAT tulemüür on sisse lülitatud, ei pea te muretsema häkkerirünnakute ja veebiohtude ohtude ja ohtude pärast, kuna teie ühendus on selle eest tugevalt kaitstud. Enne kui häkkerid pääsevad teie privaatsesse ühendusse, peavad nad kõigepealt tegelema tulemüüriga ja neil on peaaegu võimatu tungida.

2. See kaitseb kogu teie tarkvara ja rakendusi

Püsivad häkkerid proovivad kahtlemata leida mis tahes võimalusi teie privaatse ühenduse katkestamiseks. Mida te tavaliselt ei tea, on see, et mis tahes tarkvara ja rakendused, mis teie süsteemis avatakse, võivad häkkeritele potentsiaalselt avada teie süsteemi sisenemise ja teie oluliste andmete varastamise. Nad võivad proovida leida tõrkeid nendest tarkvaradest ja rakendustest, mis võimaldavad neil sisse minna, ja kui nad on selle leidnud, on neil lihtsam pahatahtlikke programme teie süsteemi installida. NAT-tulemüüriga seda juhtuda ei saa, kuna kogu teie süsteemis avatud tarkvara ja rakendused on häkkerite ja muude veebiohtude eest täielikult kaitstud..

3. See takistab robotitel siseneda teie privaatsesse ühendusse

Mõned pahatahtlikud kolmandad osapooled võivad proovida saata roboteid, et tungida teie ühendusse eesmärgiga varastada teie tegelik identiteet, samuti rämpsposti teile palju sunnitud reklaame ja e-kirju. Kui teie seadet pole VPN-iga turvaliselt kaitstud, siis saavad need robotid seda hõlpsalt rikkuda ja need robotid võivad hõlpsasti oma eesmärgi saavutada ilma suuremate probleemideta. Kuid NAT-tulemüüriga takistatakse neil robotitel teie privaatsesse ühendusse sisenemist isegi enne seda, kui nad seda proovida teevad. Selle tulemusel olete täielikult kaitstud identiteedivarguste ja erinevat tüüpi rämpsposti eest.

4. See hoiab teie ruuteri jaoks spetsiaalset võrku

Kui kasutate oma ruuterile VPN-ühendust, aitab see ruuteri spetsiaalset võrku häirimatuna hoida. See aitab teie ruuteril püsida ühenduses privaatvõrguga, kasutades iga seadme jaoks spetsiaalset ühendust. Iga seadme NAT on omakorda turvaliselt kaitstud võimalike sissetulevate skaneeringute eest, mis võivad ühenduse katkestada. NAT tulemüüri kasutades tugevdatakse seda kaitsesüsteemi veelgi. See tagab teie ruuteri parima ühenduse kvaliteedi ja ka parema turvalisuse.

5. See pakub teie töölauale ja mobiilsele OS-le täiendavat kaitset

Ükskõik, kas installite VPN-i oma töölauale või mobiilseadmesse, saate NAT-tulemüüri abil nendele seadmetele täiendava kaitse. Isegi kui te ei installi ühtegi viirusetõrjet ega muud turvatarkvara ning isegi kui te oma operatsioonisüsteemi regulaarselt ei värskenda, saate VPN-i ja NAT-i kombinatsiooniga nautida oma opsüsteemi maksimaalset turbekaitset. tulemüüri funktsioon.

Need on põhjused, miks peate turvalisuse suurendamiseks valima NAT-tulemüüriga VPN-i. Kui te pole VPN-teenuse pakkuja üle otsustanud, mida kasutate pikaajaliselt, on parem tellida ainult premium-VPN-i, millel on saadaval NAT-tulemüüri funktsioon. Ainult mõned VPN-i pakkujad pakuvad seda funktsiooni, nii et enne kui soovite regulaarselt kasutada, peaksite tegema mõned uuringud.