Miks peaksite VPN-ühenduses lubama asukoha jälgimise

Lisatasu VPN-ühenduse kasutamisel saate palju funktsioone, mis pole tasuta VPN-i tarkvaras saadaval. Sõltuvalt teie kasutatavast VPN-i brändist on teie jaoks saadaval näiteks sellised funktsioonid nagu Kill Switch, asukoha jälgimine, alati sisse lülitatud, tulemüür, DNS-lekkekaitse ja paljud muud funktsioonid. Iga funktsioon annab teile Interneti-liikluse krüptimisel rohkem eeliseid. Funktsioon Kill Switch võimaldab VPN-ühenduse katkemise ajal Interneti-ühenduse kohe välja lülitada, nii et te ei paljastaks sirvimisseansi ajal kogemata oma IP-aadressi. Funktsioon Alati sees võimaldab teil hoida oma seadmed VPN-iga ühendatud alates seadme käivitamisest kuni selle väljalülitamiseni..

Nüüd räägime asukoha jälgimise funktsioonist. See on see funktsioon, mida paljud VPN-i kasutajad sageli unarusse jätavad, kuid see on üsna oluline funktsioon. See võimaldab VPN-ühendusel tuvastada teie praeguse asukoha hoolimata sellest, kui kasutate Interneti-ühenduse loomiseks privaatvõrku. Selle funktsiooni lubamisel oma VPN-ühenduses on palju eeliseid. Järgmised põhjused, miks peaksite oma VPN-ühenduses asukoha jälgimise lubama:

1. Saate ikkagi pääseda juurde oma kohaliku pangakontodele ilma blokeeringut kasutamata

Turvaprobleemide tõttu keelavad paljud kohalike pankade veebisaidid teil oma kontole sisselogimist, kasutades privaatset IP-aadressi. Seda seetõttu, et on olnud juhtumeid, kus küberkurjategijad kasutavad isiklikke IP-aadresse, et varastada oma ohvritelt raha. Samuti on mõnele teisele riigile kuuluv privaatne IP-aadress kohalike pankade veebisaitide jaoks üsna kahtlane, kuna nende kliendid on enamasti kohalike aadressidega kohalikud inimesed. Siin osutub vajalikuks asukoha jälgimine. Ehkki teie ühendus on privaatne ja ühendatud, saate siiski oma asukoha avaldada, nii et kohaliku panga veebisaitidele pääseb endiselt juurde teie krüptitud ühendusega.

2. Teie ühendus jääb privaatseks, kui sirvite kohaliku IP-aadressiga

Asukoha jälgimise funktsiooni lubamisel on hea see, et saate kasutada privaatset ühendust, sirvides endiselt kohalikku IP-aadressi. See tähendab, et kohalikele veebisaitidele, mis tavaliselt ei aktsepteeri privaatset IP-aadressi, pääsete siiski juurde teie VPN-ühenduse kaudu. Teatud kohalikele veebisaitidele juurdepääsu saamiseks ei pea te VPN-ühendust ajutiselt välja lülitama. See kehtib eriti riikides, kus Interneti-seadused on väga piiravad. Kui lubate VPN-teenusel teie asukohta jälgida, ei pea te muretsema sellistele veebisaitidele juurdepääsu pärast, kuna teie asukoht näib endiselt teie riigis.

3. Teil ei teki kahtlaseid sisselogimisprobleeme

See on VPN-ühenduse kasutamisel üks levinumaid probleeme. Mõnikord peavad teenusepakkujad mõnele oma kontole sisselogimisel teie sisselogimist kahtlaseks ja seetõttu saadavad nad teile teatised, et teie kontodele võidakse ohtu seada. Seda probleemi saab vältida lihtsalt siis, kui lubate VPN-teenusel teie asukohta pidevalt jälgida, mis muudab teie sisselogimise katsed seaduslikuks, hoides teie ühenduse kogu aeg privaatsena.

4. GPS-iga seotud rakendusi saate kasutada ilma probleemideta

VPN-ühenduse kasutamisel tekivad GPS-iga seotud rakenduste kasutamisel mõnikord palju probleeme. Näiteks kui kasutate oma mobiilsideseadet ja soovite teada, millises suunas teatud kohta minna, tuvastab GPS teie asukoha teises riigis, kuna teie VPN kasutab Interneti-ühenduse saamiseks teises riigis asuvat serverit . See võib olla tülikas, eriti kui soovite GPS-rakendusi kiiremas korras kasutada. Seda saab hõlpsalt parandada, lubades VPN-i juhtpaneelil teie asukoha jälgimise, mis võimaldab GPS-i rakendustel teie tegeliku asukoha tuvastada, kui viibite Interneti-ühenduse abil radarist eemal..

5. Kaitstud ISP ja valitsuse järelevalve eest

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis: lubades asukoha jälgimise funktsiooni oma virtuaalses privaatvõrgus, saate oma külastatud veebisaitidel paljastada oma tegeliku asukoha, kaitstes end samal ajal ISP ja valitsuse jälgimise eest. Teisisõnu, see on nii, nagu te kasutaksite endiselt oma Interneti-teenuse pakkujalt tavalist Interneti-ühendust, kuid suudaksite siiski kõigist valitsuse blokeeritud veebisaitidest mööda minna, samuti oleksite oma valvesüsteemist turvaline ja privaatne. See on suur eelis, mille saate lihtsalt oma VPN-is asukohafunktsiooni kasutades.

Need on põhjused, miks peaksite VPN-i ühenduses asukoha jälgimise lubama. Enamasti on see funktsioon VPN-i esmakordsel installimisel välja lülitatud ja kuna paljud inimesed sellest ei hooli, ei pruugi nad teada, et see funktsioon on olemas. Kui lülitate selle funktsiooni sisse oma VPN-is, on teil palju eeliseid, mis täiustavad teie üldist Interneti-kogemust nüüdsest.