Miks peaksite kasutama VPN-teenust koos SUPERAntiSpywarega?

Üks parimatest nuhkvaravastastest tööriistadest, mida saate kasutada, on nimega SUPERAntiSpyware, mis on USAs asuva Interneti-turbeettevõtte Support.com Inc. välja töötatud võimas nuhkvaratõrjeprogramm. Küsimus on järgmine: kas peaksite kasutama VPN-teenust koos SUPERAntiSpywarega? Kas on vaja neid mõlemaid korraga kasutada? Lihtne vastus on jah, peaksite.


Asutatud: 2004

Kasutajate arv: 60 miljonit+

Kaitse alates: Ransomware, nuhkvara, pahavara, PUP-id, võtmelogijad, reklaamvara, troojalased, juurkomplektid, kaaperdajad, ussid

Toimetaja hinnang: [yasr_o overall_rating]

Turvalisuse tööriistu on palju, mille abil saate oma veebiturvalisust ja privaatsust kogu aeg kaitsta. VPN on üks neist tööriistadest. See võimaldab teil privaatselt Internetis sirvida, nii et te ei pea jagama sirvimisandmeid valitsuse ja kolmandate osapoolte ettevõtete või veebisaitidega, mida külastate. See hoiab teie Interneti-tegevuse anonüümsena, andes samal ajal vabaduse sirvida mis tahes veebisaite ilma tsensuuri või piiranguteta.

Teine oluline turvavahend, mis teie seadmes peaks olema, on nuhkvaratõrje. See aitab kaitsta teie seadet nuhkvara ja ründeprogrammide eest, mis võivad teie andmeid varastada ja häkkeritele kasutamiseks kättesaadavaks teha.

Sageli arutatakse, kas saate VPN-i ja nuhkvaratõrjeprogramme kasutada koos või mitte. Ehkki tegemist on täiesti eraldi rakendustega, millel on eraldi eesmärgid, oleme püüdnud natuke lahti mõelda sellest, kuidas saate mõlemat koos kasutada, et mõlemast paremini kasu saada, et parandada oma andmete turvalisust ja privaatsust. Siin on põhjused, miks peaksite kasutama VPN-teenust koos SUPERAntiSpywarega:

1. VPN kaitseb teie andmeid võrgus, SUPERAntiSpyware aga teie süsteemiandmeid

Virtuaalne privaatvõrk kaitseb kõiki teie võrgutegevusi mis tahes tüüpi kolmandate osapoolte ohtude eest, mis võivad ohustada teie privaatsust ja turvalisust, samal ajal kui SUPERAntiSpyware töötab kardina taga, et kaitsta teie seadet ja opsüsteemi igat tüüpi ohtude eest, mis on teie süsteemi installitud. ja mõeldud teie privaatsuse ja turvalisuse mis tahes viisil ähvardamiseks.

Näiteks saab VPN kaitsta ainult teie seadmete andmeliiklust ja varjata neid valitsuse, kolmandate osapoolte ettevõtete ja häkkerite eest. Kuid see ei saa kaitsta teid selliste ohtude eest nagu lunavara, nuhkvara, viirused, pahavara ja paljud teised. Seda teeb SUPERAntiSpyware.

2. Saate laiendada oma seadme kaitset mitmesuguste pahatahtlike programmide vastu

Kui kasutate Interneti sirvimiseks virtuaalset privaatühendust, olete endiselt väga haavatav mitmesuguste pahatahtlike programmide suhtes, näiteks keylogger, lunavara, tagauksviirused jne. Selle põhjuseks on asjaolu, et tehniliselt vahetab VPN-ühendus teie IP-aadressi ainult teisele IP-aadressile ja maskeerib tegeliku IP-aadressi seda tehes. Põhimõtteliselt valvavad teie seadet ainult need kolmandad osapooled, kes üritavad teie tegevust võrguühenduse kaudu nuhkida.

Kui teie süsteemi on installitud teatud oht, näiteks klahvilogija, ei aita VPN-ühendus teie andmete varastamise eest palju kaitsta, kuna oht on ise installitud opsüsteemi. Niisiis, selle lahendamiseks on vaja teist tüüpi turbe tööriista, mida nimetatakse nuhkvaratõrjeprogrammiks. Selles mõttes saate nii VPN-i kui ka SUPERAntiSpyware ühendades laiendada oma seadmete kaitset paljude võimalike ohtude eest, mis võivad seda rünnata, olgu see siis seest või väljast..

3. Igapäevane andmebaasi värskendus tagab teie seadme jaoks kõige ajakohasema kaitse

SUPERAntiSpyware sisaldab nuhkvara andmebaasi järjepidevat igapäevast värskendust, mille kasutajad saavad automaatselt alla laadida, et täiustada reaalajas kaitsesüsteemi erinevat tüüpi õelvara vastu. Lisaks on sellel intelligentsed süsteemid, mis suudavad tuvastada pahavara ka siis, kui seda pole kasutaja seadmes täidetud. See tähendab, et sellel on ennetussüsteem, mis aitab kasutajatel säästa palju probleeme, mida need pahatahtlikud programmid võivad nende seadmetele kaasa tuua.

Kõige ajakohasem kaitse tagab ka selle, et kasutajad saavad ennetada mis tahes tulevase pahavara tungimist nende süsteemi. Niisiis, see annab teie seadmele turvalisuse, mida te kunagi varem pole olnud.

4. See töötab hästi teie VPN-ühendusega sünkroonis

Nii teie VPN-ühendus kui ka SUPERAntiSpyware saavad käsikäes kaitsta kõiki teie seadmeid mis tahes tüüpi kolmandate osapoolte rünnakute eest, mis üritavad teie privaatsust rikkuda. Hea on see, et nad ei puutu omavahel kokku, kuna tegemist on erinevat tüüpi turvalisuse ja privaatsuse tööriistadega.

Kui installite oma seadmesse kaks erinevat nuhkvaratõrjeprogrammi, võivad need teie süsteemi krahhi põhjustada, kuna nad on omavahel vastuolus. Sama on viirusetõrje- ja nuhkvaratõrjeprogrammidega, mis võivad mõnel juhul tõrkuda või põhjustada süsteemi tasakaalustamatuse, kuna need põhimõtteliselt ei ühildu üksteisega. Kuid VPN-i puhul on see erinev, kuna need on erinevat tüüpi programmid ja võite olla kindel, et need saavad koos töötada, ilma et see põhjustaks süsteemi ebastabiilsust või probleeme.

5. See tagab parimate privaatse sirvimise kogemuse, tuvastades süsteemifailides ohud

Veebitegevuses ei saa te täielikku privaatsust saavutada, kui te ei taga, et kõik teie süsteemifailid oleksid kahjulike programmide vabad. Isegi kui teil on juba VPN installitud, saate siiski mitmesuguseid privaatsusprobleeme, kui teie arvutisse on installitud pahatahtlik programm, kuna probleemid tulenevad teie süsteemist, mitte ühegi kolmanda osapoole süsteemist väljaspool..

Nii et installite nii VPN-i kui ka SUPERAntiSpyware, saate tagada, et teie sirvimistegevus on täielikult privaatne, kuna teie süsteemi pole märkamatult installitud ründeprogramme. Süsteemifailid on igasugustest ohtudest selged ja saate veebit anonüümselt sirvida.