Miks peaksite asju veebist ostma, kasutades eraühendust

Veebikaubandusest on tänapäeval saanud suur trend. Üha enam inimesi eelistab kohalikes kaubamajades käimise asemel veebis asju ostmas käia. Lisaks on mitmesuguste veebikaupmeeste pakutavate paljude pakkumiste ja allahindluste tõttu inimestel üha raskem vastu seista oma krediitkaarditeabe ostmisele, et neid asju veebist osta. See on mugav, lihtne ja kiire. Teil pole vaja minna järjekorda ainult selleks, et koju tagasi toomiseks mõnda soodushinnaga kraami haarata. Lisaks jõuab kraam mõne päeva pärast koju koju, nii et peate lihtsalt maha istuma ja lõõgastuma.


Nii mugav kui veebikaubandus võib olla, peate oma privaatse teabe veebis avaldamisel siiski olema ettevaatlik. Seetõttu peate kõigi finantstehingute tegemisel ühenduse alati krüpteerima, et vältida veebipõhiseid ohte, mis võivad teid taga varjata. Privaatse ühenduse kasutamine on uus standard, et muuta veebipoes turvalisus ja turvalisus. Siin on põhjused, miks peaksite asju veebist privaatse ühenduse kaudu ostma:

1. Keegi ei saa teie finantsandmeid jälgida

Kui teie ühendus pole krüptitud, on suur tõenäosus, et mõni kolmas osapool jälgib teie finantsandmeid. See kehtib eriti siis, kui kasutate oma finantstehingute tegemisel avalikke võrke. Kunagi ei või teada, kes sind jälgib. VPN-ühendust saab kasutada kõigi andmete edastamiseks, sealhulgas teie tundlike finantsandmete krüptimiseks, mida teostate finantstehingute ajal. Kui privaatne ühendus on aktiivne, võite olla kindel, et keegi ei saa teie finantsandmeid jälgida ja see jääb teie jaoks turvaliseks.

2. Te ei riski krediitkaarditeabe lekitamisest volitamata kolmandate isikute jaoks

Kui ostate asju veebipoodidest, salvestatakse teie krediitkaarditeave kolmandate osapoolte serverites, mis on alati võrgus. See tähendab, et hoolimata kolmandatest isikutest võivad need serverid häkkida ja teie rahalisi andmeid varastada, kui serveri turvalisus pole piisavalt hea. See pole aga tegelik mure, kuna enamik finantsservereid on krüptitud kõige uuema ja kõige ajakohasema krüptimissüsteemiga. Muretsema peate oma isikliku teabe ohutuse pärast andmeedastuse ajal. Kui sisestate oma krediitkaarditeabe krüptimata ühenduse kaudu, võib teil tekkida oht, et häkkerid levitavad teie isiklikku teavet, mis võib teie ühenduse igal ajal katkestada. VPN-iga seda ei juhtu, kuna teie ühendus on turvaliselt krüptitud, luues häkkeritele pimeala, mis takistab neil oma krediitkaarditeavet piiluda..

3. Kaitske oma finantstehinguid avalike võrkude kasutamisel

Finantstehingute tegemine avalike võrkude, eriti krüptimata avalike võrkude kaudu on väga riskantne. Siiski on endiselt palju inimesi, kes kasutavad avalikke võrke internetipanganduses ja sisseostude tegemisel, mis võib nende finantsandmed tõesti ohtu seada. Avalikes võrkudes pole tavaliselt tugevat krüptimissüsteemi ja häkkerid saavad seda tüüpi võrku hõlpsalt nakatada, ilma et neid tuvastataks. Kui kasutate finantstehingute tegemiseks avalikku võrku, on see teie tundliku teabe turvalisuse jaoks väga ohtlik. VPN-i kasutamisel pole vahet, millist tüüpi võrku te kasutate. See on alati kaitstud, kuna VPN-ühendus krüpteerib teie võrgu ja kõik sellel olevad andmeedastused.

4. Väldi kaardistamise ja identiteedivarguse riski

Virtuaalse privaatvõrgu abil saate kaitsta end mitmesuguste küberkuritegude, sealhulgas kraasimise ja identiteedivarguste eest. Kraasimine on küberkuritegevuse tüüp, kui häkkerid või volitamata kolmandad isikud varastavad teie krediitkaarditeabe ja kasutavad seda teie loata finantstehingute algatamiseks. Teisest küljest on identiteedivargus küberkuritegevuse tüüp, kui häkkerid kasutavad teie identiteeti mõne kriminaalse tegevuse sooritamiseks. Virtuaalse võrguühenduse kasutamisel saab ära hoida kaardistamise ja identiteedivarguse riski.

5. Vältige häkkerite sissetungi teie ühendusse ja varastage oma finantsandmeid

Mõnikord peavad häkkerid teie finantsandmete varastamiseks kasutama võrguühendusse tungimiseks julma jõudu. Seda saab teha kahel viisil. Esimene viis on näiteks sellist tüüpi õelvara, nagu näiteks troojalased, juurutamine teie finantsandmete varastamiseks. Teiseks võivad nad täieliku juurdepääsu teie süsteemile pääsemiseks minna teie ühenduse loomiseks käsitsi sisse. Seda tüüpi ohte saavad häkkerid hõlpsasti käivitada, kui teie võrgu turvalisus on nõrk. Kuid VPN-iga saab neid ohte ennetada. VPN-i installimisega ei saa häkkerid teie süsteemi pahavara installida ja nad ei saa julma jõu abil ka teie võrku tungida..

Need on põhjused, miks peaksite asju eraviisilise ühenduse kaudu veebist ostma. Kui te pole seda veel teinud, on teil aeg muuta oma riskantset veebiostuharjumust. Finantstehingute tegemiseks veebis peate kasutama virtuaalset privaatvõrku, kuna see tagab teile teie finantsandmete maksimaalse kaitse.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map