Miks on soovitatav VPN-i kogu aeg hoida

Tänapäeval, kui kõik on salvestatud pilve, muutub kõigile üha tähtsamaks oma digitaalse vara turvaline hoidmine. Ükskõik, kas tegemist on teie privaatsete fotode, oluliste dokumentide, konto paroolide, äriandmete või muude digitaalsete varadega, peate veenduma, et kõik on tugeva turbekrüptimisega kaitstud. Ehkki see võib tunduda pisut paranoiline, on oluline, et teie Interneti-ühendus oleks häkkerirünnakute eest alati turvaline. Seda seetõttu, et küberkuritegude juhtumeid on juba lugematul hulgal, kus häkkeritel õnnestub kogu maailmast varastada mitmesugust privaatset teavet.


Võib-olla olete juba kuulnud andmeleketest, mis mõjutavad miljoneid kasutajaid mõne ettevõtte häkkerite rünnatavate ettevõtete turvaaukude tõttu. Sarnase probleemi vältimiseks on oluline kaitsta oma veebiandmeid kogu aeg turvaliselt. Parim viis selleks on VPN-i sisse lülitamine kogu päeva, nii et see jääb kogu aeg aktiveerituks. Miks peate seda tegema? Siin on põhjused, miks on soovitatav VPN-i kogu aeg hoida:

1. Kõik teie andmeedastused on alati krüptitud

Kui soovite kaitsta oma andmeid pilves, on kõige olulisem otsida seda, kuidas andmeid oma seadme ja pilveserveri vahel edastada. Kui andmeedastusprotsess pole krüptitud, on teil oht oma andmed avaldada kolmandatele osapooltele, kes võivad olla huvitatud nende varastamisest. Virtuaalse privaatvõrgu abil on teie võrgutegevuse ajal võimalik andmeedastus krüptida, et kogu pilveserverisse edastatav teave oleks turvaliselt kaitstud. Mis kõige parem, kui lubate VPN-i kogu aeg, muutub teie andmeedastus väga turvaliseks, kuna krüpteerite edastusprotsessi kogu aeg, mis on teie oluliste andmete turvalisuse ja turvalisuse jaoks väga hea.

2. Te ei pea muretsema turvamata ühenduste kasutamise pärast

Kui jätkate oma VPN-ühenduse sisse- ja väljalülitamist, on oht, et unustate privaatse ühenduse sisse lülitada kohtades, kus peate selle kindlasti sisse lülitama. Kui te pole ettevaatlik, võib see põhjustada andmete rikkumise riski. Näiteks kui unustasite turvamata ühendustega avalike võrkude kasutamisel oma VPN-ühenduse sisse lülitada, on suur tõenäosus, et erinevad kolmandad osapooled jälgivad seda, mida teete veebis. Võimalik, et nad saavad ka teie paroole logida ja teie olulist teavet varastada. Kuid kui VPN on kogu aeg krüptitud, ei pea te turvamata võrkudega ühenduse loomisel muretsema, et unustate VPNi sisse lülitada..

3. Häkkerid otsivad alati uusi ohvreid

Tänapäeval on tuhandeid juhtumeid, kus inimesed kaotavad juurdepääsu oma sotsiaalmeedia kontodele või kui mõnes muus riigis varastatakse krediitkaarditeavet ja kasutatakse seda autoriseerimata tehingute jaoks. See on häkkerite töö ja häkkerid üritavad alati enda jaoks kasu leidmiseks uusi ohvreid leida. Kuni küberkurjategijad varitsevad kõikjal, kus on turvaaukude võimalusi, on parem, kui VPN-ühendus kogu aeg sisse lülitate. Nii on kogu teie veebitegevuses olev teave alati turvaline ja häkkerid ei saa teie ühendust rikkuda, kuna see on tugevalt krüptitud.

4. Iga teie suhtlusliin jääb privaatseks

Ja mitte ainult paroolide ja muu tundliku teabe varastamine mitte ainult enda tarbeks, vaid tavaliselt kasutavad häkkerid teie isiklikku suhtlust, et rünnata teie mainet avalikkuse silmis. Kas mäletasite juhtumeid, kus avalikkuse ees lekib palju kuulsate inimeste privaatseid fotosid, aga ka nende eravestlusi? Nii püüavad küberkurjategijad kedagi teotada ja panna võrgus kellelegi negatiivne pilt. VPN-i kogu aeg sisse lülitades saate vältida sarnase juhtumi toimumist, kuna saate kaitsta kõiki olemasolevaid sideliine, nii et see jääb teie jaoks privaatseks..

5. IP-aadressi ega andmete lekke ohtu pole

VPN-i sisse- ja väljalülitamine võib tekitada IP-aadressi või andmete lekke ohu, kuna halvad inimesed püüavad teie süsteemi turvalisuses nõrku kohti leida. Selle mustri abil saavad häkkerid teie süsteemi hõlpsalt rünnata, kui VPN on välja lülitatud, kuna neil on seda lihtsam teha. Nad suudavad leida aja, mil teie VPN pole aktiivne, et nad saaksid tungida teie võrguühendusse ajal, mil teie turvalisus on kõige nõrgem. Selle tulemusel võib lekkida teie tegelik IP-aadress ja teie andmed võidakse varastada. Kui lülitate oma VPN-i alati sisse, pole IP-aadressi ega andmete lekkimise ohtu, kuna te ei anna häkkeritele üldse võimalust teie võrguühendusest tungida..

Need on põhjused, miks on soovitatav VPN-i kogu aeg hoida. Miks lülitada VPN sisse ja välja, kui saate kogu päeva VPN-i sisse lülitades oma süsteemile pideva turvakaitse luua? Ehkki see võib tunduda pisut paranoiline, on see parim viis tagada kõigi teie seadmete, samuti pilves talletatud kõigi oluliste andmete järjepidev turvalisuse ja privaatsuse kaitse..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map