Mida teha, kui teie VPN-ühenduse kiirus on ebastabiilne ja aeglane

Mõnikord juhtub midagi, eriti kui kasutate VPN-ühendust veebis sirvimiseks. Sõltuvalt teie kasutatavast teenusepakkujast võib see probleem ilmneda kas sageli või ainult korra aja jooksul. See on aeglase ühenduse probleem. Teie VPN-ühenduse aeglustumisel on mitu põhjust. Kuid olenemata põhjusest, peate mõistma, et see võib aeg-ajalt juhtuda, sõltumata sellest, kas teil on hea mainega VPN-teenus või lihtsalt tavaline. Erinevus seisneb selles, kuidas teenusepakkuja saab probleemi lahendada, nii et saate oma võrgutegevust tavapäraselt jätkata.


Kui te ei tea, mida teha, kui teie VPN-ühendus aeglustub, on kõigepealt vaja mitte paanitseda ja seejärel pöörduda lakkamatult teenusepakkuja poole. See konkreetne probleem võib aeg-ajalt ilmneda ja see pole alati teie jaoks halb. Näiteks kui VPN-teenuse pakkuja proovib oma teenust paremaks muuta, võib-olla tuleb tal teha hooldustöid, mis võib serveri kiirust mõneks ajaks mõjutada. Kui see on möödas, saate kiiremini kui varem. Siin on mõned asjad, mida saate teha, kui teie VPN-ühenduse kiirus on ebastabiilne ja aeglane:

1. Kontrollige, kas teie tavaline Interneti-ühendus on aeglane

Enne kui hakkate VPN-i aeglase kiiruse üle kurtma, kontrollige kõigepealt oma ISP-ühendust. Lülitage VPN-teenus mõneks ajaks välja ja tehke tavalise ühenduse korral kiiruskatse. Kui probleemne ühendus on teie Interneti-teenuse pakkuja, ei saa te VPN-ühendust süüdistada. Kui aga Interneti-teenuse pakkuja kiirus on normaalne ja kui teie Interneti-kiirus väheneb VPN-iga ühenduse loomisel, on aeglase ühenduse probleem just VPN-iga. Kui olete tõelise probleemi leidnud, võite liikuda järgmisele sammule.

2. Lülitage teise serveri asukohta

Võib-olla juhtub VPN-i probleem ainult konkreetses serveris. Niisiis, peate kontrollima, kas probleemi saab lahendada lihtsalt teise serveri asukohta vahetades. Proovige lülituda teise serveri asukohta ja käivitage oma VPN-ühenduse kiiruskatse. Kui ühendus on normaalne, on probleem ainult teie kasutatavas serveris. Kuid kui probleem jätkub, isegi kuni te mitu korda teise serveri asukohta vahetate, on probleemiks üldine VPN-ühendus.

3. Proovige teenust taaskäivitada

Mõnikord võib VPN-tarkvara aeg-ajalt taaskäivitamata jätmine põhjustada VPN-i kasutamisega sammu pidamist. Seega on parem proovida VPN-teenuse taaskäivitamine, logides sellest välja, sulgedes tarkvara ja logides siis umbes 10 minuti pärast uuesti sisse. Nüüd, kui teenus on värskelt taaskäivitatud, võite proovida uuesti ühenduse luua. Kui see on endiselt aeglane, võite proovida oma seadme taaskäivitada. Kui pärast selle protseduuri järgimist on siiski aeglane, peate minema ametlikule veebisaidile, et teada saada, mis toimub.

4. Kontrollige, kas on plaanilisi hooldusi

Mõnikord võib plaaniline hooldus põhjustada üldise VPN-teenuse häireid, eriti jõudluse osas. Seega peaksite kontrollima oma VPN-teenuse pakkuja ametlikku veebisaiti või ametlikke sotsiaalmeediakontosid, et näha, kas toimub plaanipärane hooldus. Kui ei, siis võite selle probleemi kohta pöörduda klienditeeninduse poole ja järgige juhiseid probleemi võimalikult kiireks lahendamiseks.

5. Lülitage teisele VPN-i pakkujale

Kui klienditeeninduse osakond aitab probleemi teie jaoks lahendada, on see teile hea ja võite teenuse kasutamist tavapäraselt jätkata. Kui aga klienditeeninduse osakond ei suuda teie probleemi lahendada ja nad keelduvad teid abistamast, on teil aeg osta mõnda teist VPN-i pakkujat. See kehtib eriti juhul, kui probleem püsib paar päeva. Valige mõni teine ​​VPN, mis tagab nende serveri jõudluse ja kiiruse, et saaksite edaspidi vältida sama probleemi ilmnemist.

Neid asju saate teha, kui teie VPN-ühenduse kiirus on ebastabiilne ja aeglane. Sellel on palju põhjuseid, kuid kui probleem püsib ja teenusepakkuja ei saa teid probleemi lahendamisel aidata, on teil aeg minna üle teisele teenusele. Võite tellimuse tühistada või kasutada seda VPN-i hilisemaks varuvõrgustiku VPN-na, juhuks kui ettevõte suudab sellele probleemile hea lahenduse leida.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map