Mida tähendab täielik Interneti-privaatsus? Asjad, mida peate teadma

Veebipõhine privaatsus on muutunud paljude Interneti-kasutajate mureks, kuna paljud maailma valitsused ei hooli sellest enam eriti. Internetikasutajaid on nende veebitegevuses palju nuhkimist, jälgimist ja jälgimist, muutes tavalistel internetisurfajatel Interneti kasutamise vabalt ja privaatselt üha võimatumaks. Selle põhjuseks on asjaolu, et hoolimata sellest, millisele veebisaidile nad pääsevad, on palju kolmandaid isikuid, kes jälgivad ja jälgivad nende sirvimistegevust.


Väidetavalt suudab VPN kaitsta kasutaja privaatsust ja austada kasutaja privaatsusõigusi Internetis, samal ajal kui valitsus ja muud kolmandad osapooled näivad seda ignoreerivat. Kuid mida tähendab täielik veebipõhine privaatsus? Kas arvate, et VPN võib aidata teil taastada teie veebipõhise privaatsuse ja tuua tagasi Interneti-vabaduse, mis on kaotatud erinevates valitsuse seadustes ja määrustes? Siin on asjad, mida peate teadma täieliku veebipõhise privaatsuse kohta:

1. Teie isikliku ja isikliku teabe kaitsmine

Interneti sirvimisel ja paljude veebisaitide külastamisel lõpetate paratamatult oma isiklike või isiklike andmete jagamise erinevate kolmandate osapooltega, eriti teie kasutatavate võrguteenustega. Seda tehes salvestavad need veebisaidid oma serverites teie isiklikke või privaatseid andmeid, näiteks täielikku aadressiteavet, isiklikke dokumente, finantsteavet jne. Täieliku veebipõhise privaatsuse olemasolu tähendab, et saate tagada, et kõik teie edastatud andmed on alati kaitstud lekete eest ja kolmandad osapooled ei kasuta neid muul viisil kui see, mille jaoks olete nõus.

2. Pole muret tekitav, kas mõni kolmas osapool jälgib teie sirvimistegevust

Teatud veebisaite sirvides leidub palju jälgijaid ja kolmandaid osapooli, kes proovivad teie tegevust jälgida. See hõlmab valitsust ja ISP-d, kuna nad tahavad täpselt teada, mida teete veebis. Nad jälgivad ja jälgivad teie külastatud veebisaite ning muudavad teie jälgimissüsteemi vältimise võimatuks, kui te ei kasuta privaatset ühendust. Täielik veebipõhine privaatsus tähendab, et saate sirvida soovitud veebisaite ilma, et keegi neid jälgiks või jälgiks. Hoiate oma sirvimisandmeid, tegevust ja käitumist enda teada.

3. Interneti uurimine on isiklik vabadus

Kuna teie valitsuse otsusel on palju seadusi ja määrusi Interneti kasutamise kohta, on palju piiranguid ja tsensuuri, millega kasutajad peavad igapäevaselt hakkama saama. Tänapäeval piirab valitsus kasutajaid oma veebitegevuses peamiselt riikliku julgeoleku ja valitsuse enda stabiilsuse huvides. Kuna üksikisiku Internetti kasutamise vabadus maksab, on paljud inimesed nende piiravate eeskirjade vastu. Täielik veebipõhine privaatsus tähendab, et teil on vabadus uurida Internetti nii kaua, kui te ei tee ebaseaduslikku tegevust ega riku reegleid. Tänapäeval piirab ja blokeerib valitsus isegi tavalisi veebisaite, mis rikub teatud viisil kasutaja privaatsusõigusi.

4. See on teie isikuandmete jagamine teie nõusoleku alusel

Kuna teie isikuandmete jagamine on vältimatu ja sellest on saanud osa veebitegevusest endast, on teil õigus kontrollida, kuidas selliseid andmeid kasutatakse. Paljud ettevõtted, kes ei austa kasutaja privaatsust lihtsalt seetõttu, et peavad teie isikuandmeid oma kaubaks, et teenida veebiteenustest rohkem raha. Kui te ei soovi seda täita, võite vabalt sellise teenuse kasutamise lõpetada. Täielik veebipõhine privaatsus tähendab teie isikuandmete täielikku kontrolli ja kolmandate osapoolte kasutamist teie isikuandmete kasutamisel ilma teie loata.

5. See on Interneti sirvimine ilma veebiohtude riskideta

Praegu varitseb veebis palju ohte ja need ohud võivad olla teie veebipõhise privaatsuse jaoks ohtlikud. Mitte kõik veebisaidid, mida Internetis külastate, pole head veebisaidid, mis tähendab, et need veebisaidid võivad sisaldada pahatahtlikke ohte, mida saab kasutada teie isikliku teabe varastamiseks, teie seadmete kahjustamiseks, oluliste andmete kustutamiseks, teie tegevuse luuramiseks jne. Täielik veebipõhine privaatsus tähendab, et saate sirvida netti ilma, et peaksite tegelema nende ohtlike veebiohtudega. Teie ühendus on alati kaitstud nende ohtude eest, mis võivad teie veebipõhisele privaatsusele ja vabadusele ohtlikud olla.

Need on asjad, mida peate teadma täieliku veebipõhise privaatsuse kohta. Õnneks saab VPN teile just selle. Ehkki valitsus ja kolmandad isikud võivad proovida teie privaatsusõigusi rikkuda, saab VPN kaitsta teie veebipõhiseid privaatsusõigusi ja tagada teie turvalisus veebitegevuse ajal. Kui te pole seda veel teinud, peaksite kohe oma seadmesse installima usaldusväärse VPN-ühenduse.