Kuidas varjata oma veebijälgi häkkerite ja pahatahtlike kolmandate osapoolte eest

Täna Internetis sirvides puutute kokku paljude veebisaitidega, mis üritavad sinult erinevat tüüpi teavet koguda. Enamik neist teeb seda ilma teie loata. Te ei tea täpselt, millist teavet või andmeid nad koguvad. Kuid hoolimata sellest, millist teavet need veebisaidid teie käest koguvad, peate teadma, et teid jälgitakse alati, kui olete võrgus. Teie sisestatud otsingu märksõnad, külastatud veebisait, vaadatud videod, veebisaidil tehtavad tegevused – teid jälgivad ja jälgivad erinevad kolmandad osapooled.


Internetis on ka silmatorkavaid ohte, mis võivad teid rünnata, kui te seda ei eelda. See on häkkerite ja pahatahtlike kolmandate osapoolte ähvardus. Erinevalt teie külastatud veebisaitidest jälgivad need ohud teid oluliste andmete varastamise eesmärgil. Teisisõnu, seda teavet, mida nad sinult saavad, kasutatakse sinu vastu kuidagi. Nad võivad varastada teie parooli, finantsandmeid, kasutajakontosid, isiklikke dokumente ja nii edasi. Sellepärast on teil alati oluline olla veebis valvas. Siin on mõned näpunäited, et varjata oma veebijuppe häkkerite ja pahatahtlike kolmandate osapoolte eest:

1. Kasutage privaatset e-posti aadressi

Kui kasutate endiselt tavalist e-posti aadressi ja olete tüdinud iga päev palju rämpsposti saamast, on tõenäoliselt õige aeg minna üle privaatsele e-posti aadressile. Privaatne e-posti aadress pakub teile e-posti teenust nagu tavaline e-posti aadress, ainult ilma rämpsposti ja reklaamideta. Privaatset e-posti aadressi kasutades saate oma kontaktidega tõeliselt krüptitud e-posti teel suhelda ja kaitsta teid mitmesuguste veebijälgijate ja sarnaste asjade eest. Privaatse e-posti aadressi kasutamiseks peate võib-olla maksma kuutasu täiesti privaatse e-posti kasutamise kogemuse eest.

2. Kasutage anonüümset veebibrauserit

Anonüümne veebibrauser võib muuta teie sirvimiskogemuse privaatsemaks, kuna sageli on selle brauserisse sisse ehitatud VPN. Nii et privaatse sirvimiskogemuse nautimiseks ei pea te installima ühtegi tüüpi VPN-i tarkvara. Anonüümse brauseri abil saate oma Interneti-lugusid varjata, muutes häkkerite ja pahatahtlike kolmandate osapoolte jaoks võimatuks teie sirvimistegevuse jälitamise või teie isikliku teabe varastamise. Lisaks on teie andmeedastus krüptitud mitme krüptimiskihiga, muutes kolmandate osapoolte jaoks võimatuks teie võrgutegevusi jälgida.

3. Kasutage Premium VPN-teenust

Kvaliteetne VPN-teenus võimaldab kaitsta kogu seadet igasuguse jälgimise ja jälgimise eest, olgu see siis valitsuse, ISP, ettevõtete, veebisaitide, häkkerite või pahatahtlike kolmandate osapoolte eest. Kvaliteetse VPN-teenuse abil saate krüptida ka kogu teie seadmest tuleva ja sealt väljuva liikluse ning kõik andmeedastused peidetakse ka kõigi kolmandate osapoolte eest. Teil on võimalik sirvida veebis anonüümselt ja peita oma IP-aadress täielikult. Lisaks on teie seadmesse installitud rakendused kaitstud ka igasuguse jälgimise ja jälgimise eest, mis toimub ilma teie loata.

4. Kasutage privaatsuse otsimootorit

Kas teadsite, et iga Google’is või Bingis sisestatud otsinguterminit jälgib ettevõte? Ja kas teadsite, et otsingumootorisse sisestatud otsingutermineid saab kasutada teie kohta mitmesuguste asjade, näiteks teie isiksuse, eelistuste, praeguste probleemide, vaimse seisundi ja muu isikliku teabe paljastamiseks? Lihtsa algoritmi abil saavad kolmandad isikud teie tegelast hõlpsalt profiilile viia, analüüsides ainult teie otsingutermineid. See võib kahjustada teie privaatsust võrgus. Seetõttu on mõned privaatsuse otsingumootorid, mis pakuvad täielikku privaatsust, kui otsite midagi veebist. Teie otsingutermineid ei jälgita ja saate oma identiteedi veebis täielikult peita. Kui soovite vältida mis tahes tüüpi jälgimist ja jälgimist, võib privaatne otsimootor, mille kasutamine tavaliselt maksab raha, olla teie veebipõhise privaatsuse suurepärane päästja..

5. Andke endast parim, et hoida kõike privaatsena

Kõige olulisem asi, mida peate oma veebijälgede peitmiseks tegema, on olla alati veebis valvas ja teha oma parima, et hoida oma veebipõhine privaatsus turvalisena. Näiteks kui kasutate sotsiaalmeediat, kohandage kindlasti privaatsussätteid vastavalt oma eelistustele. Kui kasutate mis tahes tüüpi veebikontosid, veenduge, et teie konto turvalisuse tagamiseks on iga konto jaoks kindel parool ja erinevad turvavalikud. Veebis suhtlemisel veenduge, et te ei avalda oma isiklikke andmeid kellelegi, keda te ei tunne. Need on vaid väike näide asjadest, mida saate teha, et hoida kõik võrgus privaatsena.

Need on mõned näpunäited, kuidas varjata veebipõhiseid lugusid häkkerite ja pahatahtlike kolmandate osapoolte eest. Kui olete võrgus, ei soovi te, et keegi saaks kindlaks teha, kes te olete, kus te olete või milline on teie isiksus. Kui lubate neil seda teha, soovivad nad sinult veelgi rohkem. Teie vastutus on hoida võrgus oma identiteeti turvaliselt. Need näpunäited aitavad teil seda vastutust hoida.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map