Kuidas teie tegeliku asukoha varjamine VPN-iga toob teie veebiturvalisust ja privaatsust

VPN-i hea külg on see, et see annab teile täieliku privaatsuse ja anonüümsuse igal ajal, kui soovite. Kui soovite olla veebis anonüümne, lülitage lihtsalt virtuaalne privaatühendus sisse. Kui te seda ei tee, saate selle kohe välja lülitada ja sirvite Internetti tavaliselt. Üks VPN-ühenduse omadusi on see, et see võib teie tegelikku asukohta varjata, varjates teie IP-d ja DNS-i aadressi. Sel viisil saate Internetti sirvida justkui asutaksite kuskilt mujalt, mis paneb ükskõik millise kolmanda osapoole jälgijaid probleeme leidma teie asukohta või teie tegevuse jälgimist.


Virtuaalse privaatühenduse abil hoiate oma veebitegevusi turvaliselt ja privaatsena. Teie tegeliku asukoha peitmine VPN-iga aitab teie veebiturvalisust ja privaatsust:

1. Asjatundmatud kolmandad isikud ei saa teie tegelikku asukohta kindlaks teha

See on teie veebipõhise privaatsuse jaoks väga oluline. Internetis sirvides on tõenäoline, et mõned kolmandad osapooled proovivad teie asukohta mitmesugustel eesmärkidel tabada. Asjatundmatud kolmandad osapooled võivad siiski soovida teie asukohta jälgida eriti halbadel eesmärkidel, näiteks teie tegeliku identiteedi varastamiseks. Seetõttu saate VPN-i kasutamisel ja oma tegeliku asukoha peitmisel hoida oma tõelise identiteedi turvalisena kõigi hoolimatute kolmandate osapoolte eest, kes soovivad seda varastada..

2. Teie GPS-funktsioonile pääseb juurde ainult kinnitatud rakendused

Kui kasutate tavalist ühendust oma mobiilseadmes, pääsevad GPS-i funktsioonile ja tegelikule asukohale juurde teie seadmesse installitud erinevad rakendused. See võib olla tülikas, kui mõned neist rakendustest kasutavad teie tegelikku asukohta halbadel eesmärkidel, näiteks teie veebipõhise harjumuse või isegi tegeliku tegevuse jälgimiseks. Nii saate VPN-i kasutamisel oma tegeliku asukoha välja lülitada ja kasutada GPS-funktsiooni ainult usaldusväärsete rakenduste jaoks, näiteks navigeerimisrakendused.

3. Takistage pahatahtliku reklaami ilmumist

VPN kaitseb teid mitte ainult hoolimatute kolmandate osapoolte eest, kes üritavad GPS-funktsiooni abil teie tavalist igapäevast tegevust – nii võrgus kui ka väljaspool – luurata, takistab see ka pahatahtliku reklaami ilmumist, mis on spetsiaalselt teile suunatud. Mõnikord on mõni rakendus, tarkvara või veebisait, mis proovib teie asukohaandmete põhjal teie seadmesse pahatahtlikke reklaame installida. Kui peidate oma tegeliku asukoha VPN-i abil, saate selle ära hoida ja hoida oma sirvimise võimalikult privaatseks.

4. Asjatundmatud kolmandad osapooled ei saa teie veebitegevust luurata

Valitsus, hoolimatute kolmandate osapoolte esindajad, jälitajad või isegi tõelised kurjategijad saavad hõlpsalt luurata seda, mida teete igapäevaselt. Lihtsalt, jälgides teie asukoha liikumist, saavad nad teie tegevusi luurata, paljastada teie isikupära, oma profiili profiilida ja nii edasi. Lõpuks ei tunne te end enam turvaliselt, sest tunnete, et teid jälgitakse iga teie tehtud liigutusega. Ükskõik, kas käite täna kohalikes poodides ostmas, pangas, kodus või tegutsesite muid toiminguid, saate selle hoida privaatsena ainult enda jaoks, lihtsalt varjates oma tegelikku asukohta VPN-ühenduse abil.

5. Hoidke oma veebitegevus igal ajal privaatseks

Oma tegeliku asukoha peitmine privaatse ühenduse abil tagab teie tegeliku identiteedi, asukoha ja muu isikliku teabe varjamise kellegi muu kui teie eest. Keegi ei saa teie veebitegevust luurata, jälgides teie külastatud kohti ja varastades teie identiteeti. Kuna VPN-ühendus hoiab teie IP-aadressi varjatud ja varjab seda privaatse IP-aadressiga, saate oma seadmeid kaitsta mõne küberkurjategija häkkimiskatse eest. Mis kõige parem, see on paindlik. Mõni VPN-teenus võib isegi pakkuda usaldusväärsete rakenduste GPS-süsteemi aktiveerimise funktsiooni, hoides teie ühenduse privaatsena.

Nii saab teie tegeliku asukoha peitmine VPN-iga teie võrguturvalisust ja privaatsust. Lisaks sellele, et saate VPN-iga oma tegelikku asukohta peita, aitab see teil hoida võrgutegevusi ka privaatsena ja anonüümsena. Koos heade viirusetõrje- ja pahavaravastaste rakenduste või tarkvaraga võite olla kindel, et teie seadme, süsteemi ja võrguühendus on vaba sissetungijatest ja spioonidest.