Kuidas saavad ettevõtted VPN-i abil küberrünnakuid ära hoida

Tänapäeval peavad ettevõtted olema küberrünnakute suhtes ettevaatlikumad, kuna isegi suurtel korporatsioonidel, nagu näiteks Sony ja HBO, on probleeme pilve turvalisusega. Nende andmeid häkkiti ja osa teabest lekitati avalikkusele. Muidugi on see kahjulik mitte ainult ettevõtetele või ettevõtetele endale, vaid ka klientidele. Mõni aasta tagasi pani Sony võrgu häkkimine miljonitesse tundlikku krediitkaarditeavet ohtu ja ettevõte peab oma turvasüsteemi parandama, viies võrgu üsna pikaks ajaks võrguühenduseta..


Kui juhite oma ettevõtet veebis ja tegelete igapäevaselt ka kliendi andmetega, on teie jaoks väga oluline hoida oma ärisüsteem võimalikult turvalisena. Veelgi olulisem on see, et küberrünnakud muutuvad tänapäeval üha tavalisemaks, nii et häkkerid püüavad alati leida turvaauke, mida nad saavad teie süsteemi tungimiseks kasutada. Seetõttu muutub VPN teie ettevõtte jaoks väga oluliseks. Siin on mõned viisid, kuidas VPN võib aidata ettevõttel küberrünnakuid ära hoida:

1. Teie olulise kliendi andmeid kaitstakse pilves

Praeguse süsteemi korral, kus paigutate kõik oma finantstehingute andmed ja kliendi andmed pilve, on oluline tagada, et andmed oleksid kogu aeg turvalised. Häkkerid proovivad teie süsteemi tungida ja teie andmeid varastada mitmesuguste saadaolevate meetoditega, sealhulgas otsivad teie ettevõtte taristult vigu või süsteemi haavatavusi. Kui aga VPN-ühendus on aktiivne, saate luua veelgi tugevama andmekaitsesüsteemi, kuna te ei kaitse oma andmeid mitte ainult serveritasandil, vaid ka võrguühenduse tasemel. Enne kui häkkerid saavad teie serverites küberrünnakuid käivitada, peavad nad kõigepealt tungima läbi teie tugevalt krüptitud VPN-ühenduse, mida neil on väga raske teha.

2. Kogu sisemine ja väline veebisuhtlus on krüptitud

Ettevõttena peate oma töötajaid omavahel suhtlema, kasutades sisemist kommunikatsioonivõrku, aga ka kliente või teisi välist suhtlusvõrku kasutavate inimestega. Kui VPN on aktiivne, saate krüptida oma ettevõtte võrgusuhtluse, nii et keegi ei saaks seda kuulata. See on oluline ka siis, kui saadate oma töötajaid välismaale, kus Interneti-võrk pole liiga turvaline. VPN-iga saavad nad alati teie ettevõttega turvalise suhtluse algatada, ükskõik kus nad ka poleks.

3. Tugevdage oma ettevõtte infrastruktuuri tulemüüri kaitse abil

Parim viis küberkurjategijate süsteemi sisenemise takistamiseks on tugeva tulemüüri kaitse ehitamine ettevõtte infrastruktuuri ümber. Lisaks mitmesugustele turvasüsteemidele, mille olete oma süsteemi installinud, saate oma võrguühenduse ümber ehitada ka tulemüürisüsteemi, mis muudab teie ettevõtte infrastruktuuri veelgi turvalisemaks. Virtuaalse privaatvõrgu abil saate tugevdada süsteemi üldist turvalisust, kuna tulemüüri ei aktiveerita mitte ainult süsteemitasandil, vaid ka võrguühenduse tasemel.

4. Teie äriserverid on DDoS-rünnakute eest turvalisemad

Häkkerite kõige levinum meetod ettevõtte süsteemi häirimiseks on rünnata nende süsteemi DDoS-rünnakute abil. See rünnak muudab nende serverid kasutajate taotlusi täitmata, mis võib nende süsteemi tõhusalt ühenduseta luua. See on üks levinumaid küberrünnakuid ja serverite uuesti võrgus taastamiseks kulub palju aega. Kuid VPN-ühenduse abil muudate oma äriserverid DDoS-rünnakute eest turvalisemaks, hoides oma servereid kogu aeg töös.

5. Hoidke oma ühendus suure kiirusega töötamisel maksimaalse turvalisuse kaitsega

Ettevõtjate jaoks on väga oluline, et nad jätkaksid võrguühenduse toimimist suurimal kiirusel, kuna nad peavad iga sekundi järel kasutama oma servereid mitmesuguste oluliste andmete, näiteks klienditeabe, digitaalsete varade jne töötlemiseks. Seega on oluline, et teie ettevõtte võrguühendus töötaks suure kiirusega, unustamata serveri turvalisust. VPN-ühendus saab just seda teha ja see võib aidata teie äriühendusel suure kiirusega töötada, hoides samal ajal turvalisuse kaitse maksimaalsel tasemel.

Need on viisid, kuidas ettevõtted saavad VPN-ühenduse abil küberrünnakuid ära hoida. VPN-ist on tänapäeval saanud enamiku ettevõtete lahutamatu osa, eriti nende jaoks, kes haldavad oma äri veebis. Kui peate oma väikeettevõtte või ettevõtte turvalisust ja privaatsust parandama, on parem alustada VPN-ist, et saaksite oma võrguühenduse krüptida ja vältida mitmesuguseid küberrünnakuid.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map