Kuidas saab krüptovaluuta koos teie VPN-iga teie veebipõhist privaatsust täiustada

Cryptocurrency, eriti bitcoin, on Interneti-kasutajate seas populaarsust kogunud just revolutsioonilise kontseptsiooni ja tehnoloogia tõttu. Digitaalse valuutana saate seda kasutada kogu maailmas finantstehingute tegemiseks, ilma et peaksite oma veebitehingutesse kaasama ühtegi finantsasutust.


Esmakordselt, kui see välja kuulutati, on enamiku inimeste jaoks krüptovaluuta mõiste endiselt tundmatu. Kuid pärast aastatepikkust arengut on krüptovaluutat kasutanud üha rohkem inimesi, väärtust on aja jooksul suurendatud. Nüüd kasutatakse krüptovaluutat mitte ainult tehinguvahendina, vaid ka investeeringuna. Hea on see, et see on täielikult digitaalne ja täielikult privaatne. Parim on kasutada koos hea VPN-teenusega. Siit saate teada, kuidas krüptovaluuta koos teie VPN-iga teie Interneti-privaatsust täiustada:

1. See muudab teie veebitehingud privaatseks

Ehkki VPN hoiab teie võrgutegevusi privaatsena ja anonüümsena, ei tähenda see, et privaatvõrgu kasutamisel oleksid teie finantstehingud ka kolmanda osapoole jälgimise eest varjatud. Isegi kui kasutate VPN-i, saate oma pangandus- või veebipoe kontodele sisselogimisel siiski oma finantstehingutest jälje jätta. Krüptovaluutaga on see erinev. Samuti saate oma finantstehinguid varjata, kuna oma bitcoini kasutamiseks ei pea te sisse logima ühelegi panga- ega veebipoe kontole..

2. See on teie e-privaatsuse kaitsmise järgmine samm

VPN võib-olla suudab kaitsta teie IP-aadressi mitmesuguste kolmandate osapoolte jälgimise ja jälgimise eest, sealhulgas nende, mida teie valitsus või ISP kasutab. Kõigi veebitegevuste kaitsmiseks peate siiski suutma hoida ka oma tehingud privaatsetena, eriti kui teete palju tehinguid veebis. Krüptovaluuta võib teie tehingutes privaatsust pakkuda, peites tehingu saatja ja saaja, ning hoiab ka tehingu summa varjatud.

3. See loob teie veebitegevuses parima anonüümsuse

Hea VPN-teenusega kombineerituna võib krüptovaluuta nagu bitcoin aidata teil oma veebitegevuses parimat anonüümsust luua. See tähendab, et see annab teile uued anonüümsuse kihid ja võimaldab teil võrgus täielikult varjata. Bitcoini abil ei saa keegi teada, kas teed tehingut kohalikul või rahvusvahelisel tasandil. Sama on ka VPN-iga. Keegi ei saa teada, kus on teie tegelik aadress, ja seda tehes saate kogu veebipõhise tegevuse täieliku kaitse, peites end täielikult võrgus.

4. See on täiesti turvaline ja konfidentsiaalne

Bitcoin ja muud krüptovaluutad on loodud privaatsust, anonüümsust ja turvalisust silmas pidades. Finantstehnoloogiat on oma turvalisuse ja konfidentsiaalsuse tõttu tänapäeval kõige rohkem vaja. Veelgi enam, bitcoini ja muid krüptovaluutasid saab kasutada täiesti turvalises ja konfidentsiaalses tehingus, mis muudab kellegi jälgimise võimatuks. See sarnaneb rahakotist sularaha kasutamisega, mitte deebet- või krediitkaardiga. Keegi ei tea, kuhu raha läheb, mis on väga hea teie veebidentiteedi turvalisuse ja kaitse tagamiseks.

5. See muudab teie finantstehingud täielikult varjatuks

Erinevalt tavalisest pangandusest puudub krüptovaluutas ükski keskregulaator, mis reguleerib ja registreerib kõiki kasutajate rahavoogusid. See kasutab blockchain-tehnoloogiat, millel puudub finantstehingute jaoks keskkontroller. Seega muudate bitcoini kasutamisel oma finantstehingud igasuguste asutuste eest täielikult varjatuks ja pealegi varjatakse seda avalikkuse või muude finantstegevuse jälgimisest huvitatud kolmandate osapoolte eest. Eesmärk on peaaegu sama VPN-iga, mis võimaldab teil kõik oma veebitegevused valitsuse, ISP ja muude kolmandate osapoolte eest varjata..

Nii saab krüptovaluuta suurendada teie privaatsust koos VPN-iga. Ühesõnaga, juba ainuüksi VPN-i kasutamine on juba hea, kuna see aitab teil kaitsta teie veebipõhist privaatsust ja turvalisust. Kuid kui kasutate krüptovaluutat koos VPN-iga, kaitstakse teie privaatsust veelgi. Selle põhjuseks on see, et mitte ainult ei kaitsta oma võrgutegevusi ja varjata oma võrgutunnust, vaid saate kaitsta ka oma veebitehinguid.