Kuidas piiravast Internetist üle elada – 5 näpunäidet oma IP-aadressi peitmiseks

On palju inimesi, kes kaebavad selle üle, et Internet on üha vähem avatud ja kasutajatele tasuta kättesaadav. See on aeglaselt muutumas üha piiravamaks, eriti seoses erinevate valitsuse seadustega, mis üritavad piirata kasutajatel Interneti uurimist nagu vanasti. Nüüd on see koht, kus valitsuse ja ettevõtete jälgimine muutub tavalisemaks ning need uued piiravad Interneti-seadused mõjutavad paljusid kasutajaid. Kui teie veebipõhine privaatsus väheneb iga päev, on normaalne, et tunnete muret ja hirmu oma isikliku teabe võrgus lekitamise ees..


Lisaks sellele, kui USA valitsus eemaldab võrgu neutraalsuse reeglid, kontrollib teie Interneti-tegevust täielikult teie Interneti-teenuse pakkuja. Niisiis, kuidas sa suudad üle elada piiravama internetimaastiku? Õnneks on olemas VPN-i teenuseid, mis pakuvad teile Interneti vabadust ja avatust ilma valitsuse või ettevõtte järelevalveta. See aitab teil varjata oma IP-aadressi ja muuta teie sirvimise anonüümseks, nii et keegi ei saaks teie veebitegevust jälgida. Siin on 5 näpunäidet oma IP-aadressi peitmiseks ja rangemate Interneti-seaduste elluviimiseks:

1. Aktiveerige oma Premium VPN kogu aeg

VPN on kohustuslik, kui soovite Internetti uurida ilma, et valitsus või mõni teine ​​isik, kes on huvitatud teid nuhkima, poleks avastanud. Mida peate tegema, on tellida premium-VPN-kava, kuna see pakub palju funktsioone, mis on vajalikud teie veebipõhiseks privaatsuseks ja turvalisuseks, ning seejärel aktiveerige VPN-ühendus kogu aeg. Interneti-ühenduse loomisel peate oma seadet kaitsma, peites oma tegeliku IP-aadressi, nii et keegi ei saaks piiluda sellesse, mida teete võrgus. Kõigi siin selgitatud vajalike näpunäidete hulgast peate seda järgima, kuna teil on hädavajalik üle elada tänased Interneti-piirangud.

2. Sirvige alati inkognito režiimis

Igal täna turul pakutaval brauseril on funktsioon, mida nimetatakse inkognito režiimiks. Inkognito režiim võimaldab selle kasutamisel sirvida, jätmata seadmesse jälgi. Ükskõik milliseid veebisaite, mida sirvite inkognito režiimis või mida tavaliselt nimetatakse ka privaatseks režiimiks, ei kuvata pärast sirvimisseansi lõpetamist teie brauseri ajaloos. Inkognito režiim üksi kasutamisel ei anna teile olulist privaatsuse suurenemist. Kuid kui see on ühendatud VPN-iga, leiate selle suurepärase tööriista, mis võimaldab teil anonüümselt sirvida, kuna keegi teine, isegi teised inimesed, kellel on teiega sama arvuti, ei saa teie sirvimistegevust jälgida.

3. Installige oma brauserisse kasulikud privaatsuse lisandmoodulid

Seal asuvate tavaliste brauserite (nt Firefox, Chrome ja Opera) jaoks võite leida palju laiendusi, mis lisavad teie brauserile rohkem funktsioone. Nende brauserite jaoks on saadaval tuhandeid laiendusi ja saate need enamasti tasuta alla laadida. Lisandmoodulite või laienduste juures on hea see, et seal on ka palju kasulikke privaatsuse lisandmooduleid, mida saate kasutada oma veebiturvalisuse ja privaatsuse suurendamiseks. Lisandmoodulid, näiteks reklaamiblokeerija, pidev HTTPS-i krüptimine, jälgimisfunktsiooni keelamine, paroolide haldur ja muu selline, võivad aidata teil hoida teie veebipõhist privaatsust puutumata, hoolimata paljudest kolmandatest osapooltest, kes üritavad teie tegevust jälgida.

4. Logige pärast kasutamist alati välja oma Interneti-kontodelt

Mugavuse huvides on kõik nüüd teie kontodega ühendatud, see tähendab, et ühe kontoga saate veebis teha mitmesuguseid asju ja kasutada erinevaid teenuseid. Näiteks saate ühe Google’i kontoga hõlpsalt kasutada Google’i otsingut, Gmaili, Google Plusi, Google Drive’i ja muid Google’iga seotud teenuseid. Seda kontot saab aga kasutada ka teie tegevuse jälgimiseks nende teenuste kasutamisel. Kolmandad osapooled saavad jälgida teie otsingupäringuid, meiliteemasid, üleslaaditud failitüüpe ja nii edasi. Sellepärast on teie privaatsuse suurendamiseks väga oluline, et logiksite oma veebikontodest välja kohe pärast kasutamist. Sel viisil ei anna te kolmandatele osapooltele lihtsat viisi teie jälitamiseks.

5. Tehke sama oma mobiilseadmega

Ülaltoodud näpunäiteid saab kasutada teie lauaarvutites. Siiski on oluline, et te rakendaksite ülaltoodud näpunäiteid ka oma mobiilseadme jaoks. Seega peaksite oma mobiilseadme kasutamisel kogu aeg aktiveerima premium-VPN-i, samuti kasutama brauseri inkognito režiimi, installima brauseri jaoks privaatsuse lisandmooduleid ja pärast kasutamist veebikontodelt välja logima. Sel moel, sõltumata kasutatavast seadmest, olete alati kaitstud valitsuse ja muude kolmandate osapoolte loata jälgimise ja jälgimise eest..

Need on näpunäited teie IP-aadressi peitmiseks ja piirava Interneti püsimiseks. Kui arvate, et Interneti kasutamine pole teie jaoks enam turvaline ja privaatne, peaksite järgima neid näpunäiteid, et tagada veebitegevuste turvalisus, turvalisus ja privaatsus. Kolmandad osapooled saavad teie sirvimistegevust jälgida paljudel viisidel, kuid teil on olemas ka tööriistad, et kaitsta oma seadet sellist tüüpi jälgimis- ja valvesüsteemi eest. Peate lihtsalt varjama oma IP-aadressi ja võtma vajalikud meetmed oma veebiturbe ja privaatsuse õiguste kaitseks.