Kuidas panna oma VPN toimima Kodi ja nutitelevisioonil

Kodi on avatud lähtekoodiga meediumikeskuse rakendus, mida saab kasutada erinevates opsüsteemides, sealhulgas Windows, Linux, Android, iOS ja OSX. Kuna see on saadaval mitmel platvormil ja seda on täiesti tasuta kasutada, kasutavad inimesed seda nüüd oma meediumikeskuse hõlpsamaks haldamiseks erinevates seadmetes, mis neil on, sealhulgas mobiilseadmetes ja nutitelerites. Kodi võimaldab teil hallata kõiki oma digitaalseid meediume ühes kohas, sealhulgas filme, telesaateid, muusikat, fotosid ja muid. Samuti on Kodi jaoks mitmesuguseid lisandmooduleid, mille funktsioone täiustada.


Kui teil on nutitelerit ja soovite Kodi sellele installida, saate seda teha mitmel viisil, sõltuvalt teie teleri opsüsteemist. Mõnel nutiteleri mudelil võib-olla on Kodi juba installitud ja mõne muu mudeli puhul saate lihtsalt installifaili ametlikult veebisaidilt alla laadida ja USB-ühenduse abil installida..

VPN-i kasutamine oma Kodi ja nutitelevisioonis võib parandada teie veebipõhist privaatsust, kui kasutate seda platvormi eri tüüpi meediumite televiisorisse voogesitamiseks.. Nii saate oma VPN-i Kodi ja nutitelevisiooni toimimiseks teha järgmiselt.

1. Veenduge, et teie VPN toetab ruuteri installimist

Esimene asi, mida saate teha, et virtuaalne privaatne ühendus Kodis ja nutiteleris toimiks, on selle installimine ruuterisse. Esmalt peate siiski tagama, et VPN-teenuse pakkuja pakub funktsiooni privaatse ühenduse installimiseks otse ruuterisse. Isegi siis pidage meeles, et virtuaalne privaatne ühendus võib toetada ainult teatud ruuteritüüpe või mudeleid.

Sellepärast peate kontrollima ametlikku VPN-i veebisaiti, et veenduda, kas see toetab ruuteri installimist, ja kui see on nii, siis peate tagama, et teie ruuterit toetab virtuaalne privaatvõrk.

2. Installige VPN-rakendus otse oma nutitelerile, kui see on võimalik

Mõned nutitelerid kasutavad kohandatud Androidi või Linuxi opsüsteeme, mis on sarnased teie kasutatavate mobiilseadmetega. Sel juhul võib teil olla võimalik installida VPN-rakendus USB-liidese kaudu otse nutitelerile, ilma et peaksite seda mingil viisil näpistama. Installite lihtsalt VPN-i rakenduse oma nutiteleris saadaoleva rakendusepoe kaudu ja see töötab kohe, kui olete selle aktiveerinud.

Kui VPN on aktiivne, saate Kodi käivitada ja hakata voogesitama erinevat tüüpi sisu, mis on teie jaoks geograafiliselt piiratud.

3. Installige ruuteril VPN-ühendus

Kuna Kodi saab voogesitada Internetist mitmesugust sisu ja kuna teie Interneti-teenuse pakkuja võib ühenduse blokeerida või takistada, saab VPN-i kasutamine teie Interneti-teenuse pakkuja rakendatud piirangutest mööda minna ja tagada sisu sujuva voogesituse Kodis. Aktiveerige lihtsalt ruuteri privaatne ühendus ja pärast nutika teleri ühendamist ruudul saate Kodis privaatse ühenduse rakendada..

Peate lihtsalt järgima VPN-teenuse pakkuja antud juhiseid, kuna igal teenusepakkujal on privaatse ühenduse installimiseks erinevatele ruuteritele erinevad meetodid.

4. Android TV Box kasutamine VPN-i ja Kodi abil

Kui teie nutiteleviisor ei toeta ühegi kolmanda osapoole rakenduse installimist ja see ei võimalda teil installida Kodi otse nutitelerile, saate seda teha mis tahes Android TV kasti abil. Android TV kast on seade, mis võimaldab teil nutiteleris kasutada Android OS-i. See on saadaval suuremates jaemüüjates ja tavaliselt väga soodsa hinnaga. Mis kõige parem, paljudes Android TV kasti toodetes on Kodi vaikimisi installitud, nii et te ei pea seda vaid nutima teleris Kodi käivitamiseks mõtlema..

Kui olete Android TV kasti nutiteleriga ühendanud, saate VPN-i rakenduse installimiseks lihtsalt Play poodi juurde pääseda ja aktiveerida samamoodi nagu siis, kui aktiveerite oma VPN-i oma Android-telefonis.

5. VPN-i kasutamine Fire TV Stick-pulgal, kui Kodi on installitud

Amazon Fire TV Stick sarnaneb Android TV kastiga, ainult et see on eksklusiivne toode, mida pakub Amazon. Fire TV Stickil on juba installitud mitmesuguseid veebivoogesituse teenuseid, näiteks Amazon Prime Video, PlayStation Vue, Netflix, Hulu jms. Sellel pole vaikimisi installitud ühtegi rakenduste poodi, nii et peate sellega pisut varjama. Play poe installija saate hankida kolmandalt isikult ja seejärel jätkake Kodi installimist oma Fire TV Stick’i.

Kui Kodi on installitud, võite hakata installima VPN-i rakendust, mille olete Play poe kaudu tellinud. Kui kõik on valmis, saate oma Kone kaudu oma Amazon Fire TV Stickis alustada erinevat tüüpi veebisisu voogesitust. Mis kõige parem, teie ühendus on kogu aeg krüptitud.