Kuidas hõlpsalt VPN-i kasutada ruuteri ja muude seadmete jaoks

Mõned VPN-teenused pakuvad oma virtuaalset privaatühendust ainult lauaarvutitele, teised pakuvad oma teenuseid mitme seadme jaoks. Võimaluse korral peaksite valima VPN-teenuse, mis pakub nende teenuseid mitme seadme jaoks, et saaksite kasutada nende privaatset ühendust oma mobiilseadmetes, mängukonsoolides, nutitelerites jne. Enamiku VPN-teenuste probleem on see, et VPN-ühenduse installimine ruuterisse on üsna keeruline. Kui olete ruuteri ühenduse VPN-iga edukalt kinnitanud, saate oma seadmed ruuteriga hõlpsalt ühendada, et privaatse ühenduse eelised automaatselt saada.


Miks on oluline ruuteri jaoks virtuaalne võrk seadistada? Selle põhjuseks on asjaolu, et pärast ruuteri VPN-i seadistamist ei pea te iga seadme jaoks privaatset võrku käsitsi seadistama. Ruuteri seadistamine privaatühendusega on aga üsna keeruline, nii et peate protsessi hoolikalt jälgima. Siin on mõned näpunäited VPN-i hõlpsaks kasutamiseks ruuteri ja muude seadmete jaoks:

1. Veenduge, et teie VPN-ühendus toetab marsruuterit

Mitte kõik VPN-teenused ei võimalda teil ruuterite jaoks privaatühendust seadistada. Tavaliselt pakub virtuaalne privaatvõrguteenus teile tarkvara lauaarvutitele ja mobiilseadmetele ning ruuterit ei toetata. Mõned muud teenused pakuvad ruuteri tuge ainult lisafunktsioonina, mis tähendab, et ruuteri privaatse ühenduse loomiseks peate maksma lisatasu. Seega on oluline teada, et teie VPN-ühendus toetab ruuterit, kuna mitte kõik teenused ei paku teile seda eelist.

2. Tutvuge ruuteri seadistamise juhistega ametlikul veebisaidil

Tavaliselt on VPN-i pakkuja ametlikul veebisaidil täielik kasutusjuhend, mis juhendab teid ruuteri seadistamise samm-sammult. Mida peate tegema, on minna oma VPN-teenuse pakkuja ametlikule veebisaidile ja otsida seda teavet. Kui teave pole saadaval, võite proovida rääkida klienditeeninduse osakonnaga ja küsida neilt, kas seadistada ruuteri jaoks eraviisiline ühendus. Tõenäoliselt annavad nad teile lingi juhiste juurde ja abistavad teid kogu abistamisel, mida võite seadistamise käigus vajada.

3. Te ei pea VPN-i käsitsi seadistama iga oma seadme jaoks

Ruuteri VPN-ühenduse seadmise suurim eelis on see, et te ei pea tegelikult seadistama privaatset ühendust iga teie seadme jaoks. Kui teie ruuter on VPN-ühendusega konfigureeritud, on kõigil ruuteriga ühendavatel seadmetel automaatselt turvaline ja kaitstud ühendus. See on kasulik seadmete jaoks, millel pole ühtegi VPN-i rakendust (nt mängukonsoolid ja nutitelerid). Isegi kui kasutate lauaarvuteid, ei pea te oma töölaua jaoks VPN-tarkvara installima, kuna võrgu turvalisuse, privaatsuse ja anonüümsuse eeliste saamiseks peate oma ruuteriga ühenduse looma ainult.

4. Veenduge, et teie ruuteri mudelit toetatakse

Ehkki teie VPN-i pakkuja toetab ruuteri seadistamist, ei tähenda see, et teie ruuterit toetatakse. Kõiki ruuterimudeleid või kaubamärke VPN-ühendus ei toeta. Niisiis, peate tutvuma ruuterite teabega, mida teie virtuaalse privaatvõrgu pakkuja toetab. Kui olete kindel, et ruuterit toetatakse, saate installimisprotsessi alustada, järgides teenusepakkuja kasutusjuhendit. Kui teie ruuterit ei toetata, peate kahjuks ostma uue ruuteri, mida teenusepakkuja toetab.

5. Ostke ruuter, mis on VPN-ühendusega eelkonfigureeritud

Enamik ruuteriühendust toetavaid VPN-i pakkujaid müüvad oma kasutajatele tavaliselt eelkonfigureeritud ruutereid. Ostes ühe neist ruuteritest, saate sõltuvalt kasutatavast teenusepakkujast mitmesuguseid eeliseid. Eelkonfigureeritud ruuteritel on VPN-ühendus algusest peale konfigureeritud, nii et te ei pea selle käsitsi konfigureerimise probleemidega tegelema. Neid ruutereid saab tavaliselt osta VPN-i pakkuja ametlikult veebisaidilt ja see on üks lihtsamaid viise, mida saate teha ruuteriga VPN-ühenduse hõlpsaks seadistamiseks..

Need on mõned näpunäited, mida saate järgida, et VPN-i hõlpsalt ruuteri ja muude seadmete jaoks kasutada. Tegelikult on parem, kui kasutate VPN-i jaoks ruuterit, selle asemel, et kõigi oma seadmete privaatne ühendus käsitsi seadistada. Ruuter peab olema seadistatud ainult üks kord ja seejärel saate võrguga privaatsuse ja turvalisuse nautimiseks iga seadme sellega ühendada. See võib säästa palju aega ja vaeva.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map