Kuidas blokeerida VPN-i aktiveerimist ja teie VPN-i kiiruse ülelaadimist

On olemas teatud probleem, mida VPN-i kasutajad kogevad peaaegu üldiselt, ja see probleem on VPN-i kiiruse aeglustumine, mida sageli nimetatakse drosseldamiseks. Mis see probleem siis täpsemalt on? Alustame sellest. Isegi kui teie virtuaalse võrguteenuse pakkuja on oma ametlikul veebisaidil reklaaminud, et nad annavad kasutajatele oma virtuaalses privaatühenduses maksimaalse kiiruse ja piiramatu ribalaiuse, võib teil siiski esineda mõningaid ühenduse aeglustumisi. Kuidas see juhtuda saab? Siin on suured uudised. Probleemi ei põhjusta teie VPN-i pakkuja, vaid selle põhjustab teie Interneti-teenuse pakkuja.


Mõne Interneti-teenuse pakkuja puhul kehtib reegel, et nad peavad piirama virtuaalse privaatvõrguühenduste kasutamist. Kui nad tuvastavad, et teie ühendus kasutab privaatset ühendust, aktiveerib Interneti-teenuse pakkuja automaatselt aktiveerimise protsessi, mille tulemuseks on teie VPN-i aeglane toimimine. Kui VPN on välja lülitatud, normaliseerub teie kiirus. See on tegelikult nende strateegia, mille eesmärk on hoida oma kasutajad kontrolli all ja oma veebitegevust pidevalt jälgida. Niisiis, kuidas saate sellega hakkama? Siin on mõned näpunäited VPN-i aktiveerimise blokeerimiseks ja VPN-kiiruse ülelaadimiseks:

1. Kasutage VPN-teenust, mis keelab automaatselt aktiveerimise

Esimene asi, mida peaksite VPN-i drosseldamise kohta teadma, on see, et kui kasutate VPN-teenust, mis ei takista ega blokeeri ISP-d dünaamikat, on teil halb õnn. Selle virtuaalse privaatvõrgu teenusepakkuja muutmise kõrval ei saa midagi selle probleemi lahendamiseks teha. Kuni teie Interneti-teenuse pakkuja tuvastab teie privaatse ühenduse, rakendatakse teie ühendusele drosseldamise protseduuri. Kuid kui kasutate VPN-teenuse pakkujat, mis keelab drosseldamise automaatselt, ei saa teie Interneti-teenuse pakkuja drosseldamise protseduuri rakendada, kuna teie virtuaalse privaatvõrgu pakkuja blokeerib selle protseduuri. Selle tulemusel saate privaatse ühenduse jaoks püsikiiruse täieliku kiiruse.

2. Lülitage teisele Interneti-teenuse pakkujale

Kui mingil juhul ei soovi te üle minna mõnele teisele VPN-i pakkujale, mis blokeerib ISP-ga seiskamise, on veel üks viis selle probleemiga tegelemiseks minna teisele ISP-le. Kõigil Interneti-teenuse pakkujatel pole eeskirju teie privaatse ühenduse kiirendamiseks või aeglustamiseks. Seega on ainus viis selle probleemi vältimiseks tellida Interneti-teenuse pakkuja, kellel seda reeglit pole. Muidugi, paljudes riikides, kus on olemas võrguneutraalsuse seadused, pole ISP-ga drosseldamine tavaline. Kuid paljudes teistes riikides, kus kehtivad piiravad Interneti-seadused, on Interneti-teenuse pakkuja drosseldamine väga levinud ja peate lihtsalt leidma oma riigis ühe, mis ei järgi eraviisilise ühenduse aeglustamise poliitikat..

3. Vältige tasuta VPN-i või tasuta puhverserveri kasutamist

Eraühenduste tüübid, mida Interneti-teenuse pakkujad tavaliselt häirivad, on tasuta VPN ja puhverserveri teenused. Need teenused on muutunud Interneti-teenuse pakkuja jaoks aeglustamisprotseduuri hõlpsaks sihtmärgiks, kuna neil privaatsetel ühendusteenustel pole selle vältimiseks vahendeid. Samuti on teie Interneti-teenuse pakkujal väga lihtne sirvimistegevust jälgida, kui kasutate tasuta virtuaalset privaatvõrku või tasuta puhverserverit, ning andmete lekkeid või IP-aadresside lekkeid on palju, mida nende privaatsete ühendusteenuste kasutajad isegi ei tee teadlik. Seega peaksite võimaluse korral vältima tasuta VPN-i või tasuta puhverserveri teenuse kasutamist.

4. Värskendage oma ruuterit ja kasutage juhtmega ühendust

Kui kogete privaatse ühenduse aeglustumist ainult mitmel korral, ei pruugi selle põhjuseks olla Interneti-teenuse pakkuja, kes teie ühenduse kiirust häirib. Selle võivad põhjustada ajutised jõudlusprobleemid, millega teie VPN-i pakkuja või Interneti-teenuse pakkuja praegu kokku puutub. Privaatse ühenduse kiirendamiseks sel ajal on ruuteri värskendamine selleks hea viis. Võimalik, et peate oma ruuterit mitu korda värskendama, enne kui leiate IP-aadressi, mis pakub teile parimat kiirust. Kiiruse püsimiseks pikas perspektiivis peaksite oma seadme ruuteriga ühendama traadita ühenduse asemel juhtmega ühenduse kaudu.

5. Leidke kiireim server ja lülitage sisse funktsioon Automaatne uuesti ühendamine

Oma VPN-kiiruse veelgi parendamiseks peaksite proovima VPN-servereid testida, et leida parim kiirus, mida nad saavad saavutada. Kui olete võrrelnud mitut serverit korraga, saate teada, millised serverid on kõige parema jõudlusega ja millised serverid väikseima jõudlusega. Privaatse ühenduse kiiruse parandamiseks peate lihtsalt vahetama parima jõudlusega serveri poole. Ärge unustage automaatse uuesti ühendamise funktsiooni sisse lülitada, et hoida ühendust privaatserveriga ja vältida andmete või IP-aadresside lekkeid teie privaatses ühenduses.

Need on mõned näpunäited, mida saate järgida, et blokeerida VPN-i drosseldamine ja teie VPN-kiiruse ülelaadimine. Valige ainult VPN-i pakkuja, mis pakub teile täiskiirust ja piiramatut ribalaiust, koos võimalusega blokeerida kõik ISP-ga seotud protseduurid. Sel moel ei kogeta teie privaatsete sirvimisseansside aeglustumist ja saate voogesitada või vaadata geograafiliselt piiratud videoid ilma katkestusteta.