ESPN3 mõistmine ja kuidas ESPN3 blokeerimisest mööda minna

Tavaliselt kurdavad paljud inimesed ESPN-3 blokeerimise üle, kui nad üritavad juurdepääsu ESPN-i otseülekande sisule. Kuid enne selle probleemi lahendamist peate mõistma, mida see blokeerimine endast kujutab. Esiteks on ESPN kaabeltelevisioonikanal, mis keskendub meelelahutuse ja spordiga seotud sisu edastamisele. ESPN tähistab meelelahutus- ja spordiprogrammide võrku, mis loodi esmakordselt 1979. aastal. Nüüd kuuluvad ESPNile The Walt Disney Company ja Hearst Corporation. ESPN-3 on seevastu rakendus, mida saate kasutada ESPN-kanali sisu voogesitamiseks Interneti kaudu, mitte kaabeltellimuse kaudu.


Võite pidada ESPN-3 sarnaseks Hulu või Netflixiga. Ainus erinevus on see, et see keskendub ESPN-kanali avaldatud sisu voogesitusele. Kui kasutate rakendust ESPN-3 või proovite brauseri kaudu lingile juurde pääseda, võite siiski teada saada, et ettevõte on teie ühenduse blokeerinud. Niisiis, kuidas saate mööda minna ESPN3 blokeerimisest? Siin on mõned asjad, mida peate teadma ESPN3 kohta ja kuidas ESPN3 blokeerimisest mööda minna:

1. ESPN-3 sisu on regioonis kaitstud

Esimene asi, millest paljud inimesed aru ei saa, on see, et ESPN-i kanali otseülekande sisule ei pääse lihtsalt keegi juurde. See on juurdepääsetav ainult konkreetsete riikide kasutajatele, eriti USA-s. Niisiis, kui te ei ela USA-s ja kasutate USA võrguühendust, siis on tõenäoliselt see reaalajas voogesitus teie jaoks blokeeritud. Ainus, mida selle piirkonna kaitsest kõrvalehoidmiseks saate teha, on VPN-i kasutamine, mis võimaldab teil selle ESPN-3 blokeeringu blokeerida. Ja halb uudis on see, et mitte kõik VPN-teenused ei saa seda teha.

2. Mitte kõik VPN-id ei pääse ESPN-3 reaalajas voogesitusele juurde

Ettevõttena rakendab ESPN nende piirkonna blokeerimist väga tõsiselt. Teisisõnu on neil oma sisu jaoks täiustatud piiriluku kaitse, nii et voogesitatavale sisule pääsevad juurde vaid nende õigustatud kasutajad. Isegi kui kasutate VPN-teenust, ei taga see teile juurdepääsu ESPN-3 otseülekandele, eriti kui kasutate tasuta virtuaalseid privaatteenuseid. Veelgi enam, ettevõte on blokeerinud paljude VPN-teenuse pakkujate juurdepääsu nende sisule nende privaatserverite kaudu, mis muudab teie piirkonna kaitsest möödapääsemise keerukamaks..

3. ESPN-3 blokeerimise avamiseks kasutage mainekat VPN-i

Hea uudis on see, et endiselt on käputäis VPN-teenuseid, mis võimaldavad teil sisule juurde pääseda ESPN-i reaalajas voogesituse kaudu. Virtuaalse privaatvõrgu valimisel veenduge, et see toetaks Netflixi, Hulu ja ESPN-i piirkonna blokeeringute blokeerimise lõpetamist, nii et te ei takerduks kasutama privaatset võrku, mis ei tee seda tööd hästi. Hea mainega VPN-teenus aitab teil vabastada ESPN-i otseülekande piirkonna lukustuse blokeeringu ja võimaldab sisule juurdepääsu oma kodus mugavalt, isegi kui te ei ela toetatud riigis.

4. ESPN-3 blokeerimine juhtub, kui te ei kuulu samasse piirkonda, kus otseülekande võrk

Kuna ESPN-kanal on rakendanud piirkonna lukustamise protseduuri kasutajatele, kes ei ela toetatud riikides, tähendab see, et te ei näe nende otseülekande sisu, kui te ei ela üheski toetatud riigist. Ettevõttes öeldakse isegi, et sisu on saadaval ainult USA-s ja muudes konkreetsetes riikides ning see pole saadaval, kui muudate oma asukohta, mis tähendab, et välismaale kolides ei pääse te sellele juurde. Seetõttu on teie IP-aadressi varjamiseks vaja head VPN-i, nii et näib, et see kuulub otseülekandega samasse piirkonda, mis antud juhul on USA piirkond.

5. Veenduge, et teil on ESPN-3 konto

Pidage meeles, et isegi kui olete juba kasutanud head VPN-ühendust, mis võib ESPN-3 blokeeringu avada, ei luba see teil sisule juurde pääseda, kui teil pole ESPN-3 kontot. Jah, see otseülekande kanal on täpselt nagu Netflix, kus peate enne nende sisu voogesitust looma konto ESPN-is. Seega, enne kui kaebate täiendavalt, et teie VPN-teenus ei tööta, looge enne ESPN-3 saadaolevale reaalajas voogesitusele juurdepääsu loomist ESPN-is konto..

Need on asjad, mida peate teadma ESPN-3 kohta ja kuidas ESPN-3 blokeeringut vabastada. Kasutades head ja usaldusväärset VPN-i, saate sellest võrgust hõlpsalt oma lemmikspordi sisu vaadata. See on paljude hea meelelahutuse ja spordiga seotud sisu kodu, mida saate vaadata. Kanali nautimiseks peate vaid aktiveerima VPN-i ja kasutama rakendust ESPN-3..