Android-mobiilimängude VPN-i kasutamise eelised

Online-mobiilimängud on muutunud peavoolu, kuna nutitelefone saab kasutada kindlate mängude mängimiseks. Mänge on tuhandeid tuhandeid, mida saate valida lihtsalt rakenduste poodi minnes. Enamikku neist mängudest saab mängida võrgus koos teiste mängijatega. Mängusiseseid ülesandeid täites saate suhelda sama mängu teiste kasutajatega ja nendega suhelda. See võiks olla hea asi oma vaba aja nautimiseks. Pealegi on enamik neist mängudest saadaval ka tasuta, nii et kaotada pole midagi.


Kuna mobiilimängud on vaid üks paljudest veebitegevustest, mida võiksite igapäevaselt teha, võiksite kaaluda selle jaoks privaatse ühenduse kasutamist. Sarnaselt muude veebipõhiste tegevustega, nagu veebipangandus või ostlemine, on ka veebimäng võrgus – mäng, kus jagate tõenäoliselt oma isiklikku teavet teistega. Niisiis, VPN on eelistatav meetod oma tõelise identiteedi varjamiseks. Androidi mobiilimängude VPN-i abil mängimise eelised on järgmised:

1. Saate rohkem jaotisi valida

Nii nagu muud tüüpi meelelahutust, mida saate Interneti kaudu nautida, on ka palju võrgumänge, mis tõenäoliselt pole teie riigis saadaval. VPN-ühenduse abil pääsete juurde neile kättesaamatutele pealkirjadele ja saate neid suurepäraselt mängida. Saate rohkem pealkirju, mida saate Google’i rakenduste poest valida, ja leiate pealkirju, millega te ehk isegi tuttavad pole. See annab teile võimaluse uurida eri tüüpi mobiilimänge, mis on saadaval Androidi platvormil, ja pääseda teistest oma piirkonna mängijatest edestama. Samuti saate juurdepääsu beetapealkirjadele, mis teie riigis pole veel saadaval.

2. Saate oma mobiilmängu jaoks optimeeritud kiiruse

Kasutatav VPN-ühendus aitab teil lahendada võimaliku ISP-ga seotud probleemide lahendamise. Mõned kogu maailmas olevad Interneti-teenuse pakkujad võivad võrgumängude kiirust piirata, kuna see on nende võrgu jaoks tohutu koormus. Privaatse ühenduse abil saate aga sellest drosselklapist hõlpsalt mööda minna ja saavutada oma Android-seadmes mängitavate mängude jaoks parim kiirus. Teisisõnu, te ei pea tegelema viivituste ja muude latentsusaja probleemidega, mis võivad teil tavalise ühenduse kasutamisel tekkida.

3. Piirkondlikust lukust saab mööda minna mitmetes mitme mängijaga mängudes

Paljud mitme mängijaga mängud, mis on saadaval Androidi opsüsteemis, on teatud piirkondadesse lukustatud, mis tähendab, et te ei pruugi neid mängida. Ehkki võite tõesti mängida neid mänge, kui need pole teie piirkonnas saadaval, saate seda mängida ainult siis, kui teil on VPN-ühendust. Privaatne ühendus võimaldab teil oma IP-aadressi vahetada, et saaksite kasutada sihtriigi IP-aadressi, võimaldades teil mängida mitme mängijaga mänge, mis on saadaval ainult selles piirkonnas.

4. Võite tagada parima jõudluse

Kuna paljudel mobiilimängijatel on teatud mängude mängimisel probleeme pingutamise ja ühenduse latentsusega, muudab see nende Android-seadmes mängimise vähem ja vähem nauditavaks. Selle jõudlusprobleemi põhjustavad tavaliselt mängude arendajad, kes kasutavad servereid kohtades, mis on nende kasutajate jaoks sageli kättesaamatud. Mõnikord on serveritel ressursid väga piiratud ja mänguarendajad pole oma servereid veel täiendanud. Seega on paljude kasutajate jaoks võimatu mobiilimänge sujuvalt nautida. Seda saab hõlpsalt lahendada VPN-iga, kus privaatset ühendust saab kohandada vastavalt mängu arendaja kasutatava serveri asukohale, mis parandab mängu üldist jõudlust märkimisväärselt.

5. Saate veel mängida võrku teises riigis

Reisimine teise riiki võib olla iseenesest üsna nauditav, kuid siiski võiksite oma mobiilimänge sihtriigis mängida. Paljudel juhtudel on üsna võimatu nautida samu mänge sama jõudlusega, kui reisite teise riiki, eriti kui reisite riiki, kus kehtivad ranged Interneti-piirangud. Seetõttu on VPN-i vaja, et saaksite oma mobiilimänge ka edaspidi külastatavas riigis mängida. VPN-i kasutamisel ei tekita välismaal oma Android-i lemmikmängude mängimisel esitusprobleeme.

Need on Androidi mobiilimängude VPN-i abil mängimise eelised. Kui teile meeldib oma Android-seadmes võrgumänge mängida, on VPN hea mõte, et saaksite oma lemmikmänge nautida parima kiiruse ja jõudlusega kõikjal. See annab teile stabiilse ja usaldusväärse ühenduse, mida peate kasutama nii oma mängudest kui ka privaatsusfunktsioonidest, et hoida oma isiklikku teavet privaatsena.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map