7 VPN-i valesti mõistmist, millest uued VPN-i kasutajad peavad olema teadlikud

Ikka on palju asju, millest paljud inimesed, eriti need, kes VPN-ist midagi ei tea, võivad virtuaalsest privaatvõrgust valesti aru saada. See arusaamatus tekitab nendes inimestes omakorda kahtluse, kas nad saavad oma seadmesse privaatset ühenduse tarkvara installida. Inimesed, kes ei saa VPN-ist aru, kasutavad Internetti tavaliselt nagu tavaliselt, ainult siis, kui nad ei ole teadlikud meetodist, kuidas mööda minna valitsuse piirangutest, peatada veebitegevuse jälgimine, pääseda juurde piirkonna kaitstud sisule jne..


Kui olete VPN-i suhtes uus, ärge laske neil arusaamatustel takistada VPN-i tarkvara enda huvides kasutamast. Õige kasutamise korral saab privaatühendust kasutada nii teie veebitegevuse kaitsmiseks mitmesuguste ohtude eest kui ka sirvimisseansside ajal igasuguse kolmanda osapoole jälgimise peatamiseks. Siin on 7 VPN-i valesti mõistetud asja, millest uued VPN-i kasutajad peavad olema teadlikud:

1. Ma ei vaja VPN-i, sest valitsus on hea

Mitmel viisil püüavad valitsused kaitsta oma kodanikke ja püüavad hoida stabiilsust oma riigis. Seega võib tõsi olla, et valitsus on hea ja nad peavad oma kodanike eest hoolitsemist hästi silmas. Kuid kui rääkida teie isiklikust veebitegevusest, ei tohiks valitsusel lubada teie privaatsuse rikkumisega teha seda, mis neile meeldib. Te ei soovi, et valitsus jälgiks kõiki pisiasju, mida te võrgus teete, ja soovite, et kõik oleks teie jaoks privaatne. Jah, vajate VPN-i, kuna soovite jääda võrgus privaatseks ja anonüümseks, ilma valitsuse sekkumiseta teie privaatsusele.

2. Minu viirusetõrje on piisav, et häkkerid ei saaks minu andmeid varastada

Mitmel viisil aitab viirusetõrjetarkvara kaitsta teie seadmeid mitmesuguste ohtude, sealhulgas pahavara, reklaamvara, nuhkvara jms eest. Häkkerite osas tahate siiski olla täiesti kindlad, et nad ei saa teie veebijälgimist üldse jälgida. Viirusetõrjetarkvara, mis ei sisalda ühtegi head tulemüüri funktsiooni, ei ole häkkerite eest kaitsmiseks piisavalt hea. Samuti kasutavad paljud inimesed tasuta viirusetõrjetarkvara, mis pakub nende seadmetele vaid minimaalset kaitset. VPN on vajalik mitte ainult teie sirvimistegevuse privaatsuse hoidmiseks, vaid ka selleks, et häkkeritel oleks teie võrgutegevuse jälgimine ja teie andmete varastamine peaaegu võimatu..

3. VPN sarnaneb ISP-ga

Virtuaalne privaatvõrk pole sama mis Interneti-teenuse pakkuja ja see ei paku teile Interneti-ribalaiust. Kui VPN-teenus ütleb, et nad annavad teile maksimaalse kiiruse piiramatu ribalaiusega, tähendab see, et nad kasutavad teie Interneti-ühendust täiskiirusel, ilma et oleks piiranguid andmemahule, mida saate privaatsüsteemi kaudu edastada. See tähendab, et kui VPN-i kasutate piirkonnaga kaitstud sisule juurdepääsemiseks, saate seda sisu ilma kiiruse aeglustumiseta nautida ja saate voogesitada nii palju sisu, kui soovite. Seega peate VPN-i kasutamiseks siiski Interneti-teenuse pakkuja tellima.

4. VPN suudab minu Interneti-kiiruse kahekordistada

VPN pole omamoodi Interneti-kiiruse suurendamise tarkvara, kus saate VPN-tarkvara abil Interneti-ühenduse kiirust kahekordistada. Interneti-kiiruse määrab teie ISP-kava ja VPN kasutab lihtsalt saadaolevat kiirust võimalikult väikeste häiretega. Kui tellite Interneti-plaani, millel on kiire allalaadimiskiirus, kasutab VPN teie privaatseks sirvimiseks kogu saadaolevat kiirust. Kuid pidage meeles, et on olemas VPN-teenuseid, mis vähendavad teie Interneti-kiirust, mis tähendab, et see aeglustab teie sirvimiskiirust, kui kasutate nende virtuaalset võrku. Seetõttu valige Interneti-sirvimistegevuse aeglustumise vältimiseks kindlasti täieliku kiirusega VPN-teenus.

5. VPN logib minu andmed

Mõned VPN-i pakkujad logivad teie andmeid, kuid mitte nii, nagu teie valitsus või ISP logib teie andmeid. VPN-pakkujad, kes otsustavad kasutaja andmeid logida, teevad seda tavaliselt hiljem kasutajakogemuse parandamiseks, mitte selleks, et teid isiklikult jälgida või tuvastada. Samuti hoiavad nad teie andmeid privaatsena ja turvaliselt ning nad ei müü andmeid kolmandatele osapooltele, kes soovivad sellest kasu saada. Kuid alati on parem valida VPN-i pakkuja, kes ei logi ühtegi teie sirvimisandmeid.

6. VPN on ebausaldusväärne kolmanda osapoole teenus

Mõned VPN-i pakkujad on tõepoolest ebausaldusväärsed. Nad pakuvad oma kasutajatele tasuta privaatset ühendust ja seda tehes varastavad nad oma kasutaja andmed ja teevad muid pahatahtlikke asju. Sellepärast on oluline, et eemal oleksite tasuta või varjulistest VPN-teenustest, kuna paljud neist on võltsitud ja ohtlikud. Kuid üldiselt, kui valite õige VPN-teenuse, aitab see teie sirvimisandmeid privaatsena ja anonüümsena hoida ning annab teile täieliku Interneti-vabaduse ilma piiranguteta.

7. Ma ei pea VPN-i eest maksma

Ei, peate oma VPN-ühenduse eest maksma. Miks? Põhjus on see, et kui vajate oma veebitegevuste, sealhulgas sisseostude, panganduse ja regulaarse sirvimistegevuse jaoks reaalset kaitset, peate olema valmis investeerima tõeliselt usaldusväärsesse VPN-teenusesse, mis pakub teile sellist kaitset. Ära vali tasuta VPN-teenuseid, kuna selliste teenuste kasutamisel on alati saak ja tavaliselt pole saak teile kasulik. Niisiis, olge sellest teadlik.

Need on 7 VPN-i valesti mõistetud asja, millest uued VPN-i kasutajad peavad olema teadlikud. Kui VPN on õigesti tehtud, aitab see teil hoida oma olulised andmed kaitstud pahatahtlike veebiohtude eest. Nii et õppige VPN-i kohta kindlasti usaldusväärsetest allikatest rohkem, nii et saate selle teenuse kohta usaldusväärset teavet, mitte ainult kuulujutte, mis võivad selle kohta palju arusaamatusi tekitada.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map