7 viisi saab VPN kaitsta teie WiFi-ühendust teistesse riikidesse reisides

Teistesse riikidesse reisimine nõuab sageli palju ettevalmistusi ja ettevalmistused tehakse sageli mõni nädal kuni mõni kuu varem. See kehtib eriti juhul, kui reisite pikka aega, rohkem kui 2 nädalat. Seal on palju ettevalmistusi, mida peate tegema, sealhulgas lennupiletid, majutus, päevaplaan, pass, viisa jne. Samuti peate välja mõtlema, kuidas oma igapäevaseid tegevusi, näiteks Interneti sirvimist, internetipanka jms, teha kõige paremini, et saaksite oma reisil end mugavalt tunda.


Teistesse riikidesse reisides peate meeles pidama, et erinevates riikides kehtivad erinevad Interneti-seadused. Mõni riik piirab oma kodanike juurdepääsu teatud veebisaitidele, mida peetakse nende jaoks ebasobivaks. Mõnel teisel riigil ei pruugi olla mingeid piiranguid. Seetõttu peab teil olema rahvusvahelisteks reisideks valmis VPN-ühendus. Siin on 7 viisi, kuidas VPN kaitseb teie WiFi-ühendust teistesse riikidesse reisides:

1. Te ei pea muretsema selle riigi Interneti-piirangute pärast

See on esimene ja peamine põhjus, miks teil peaks välismaale minnes olema VPN-ühendus. Paljud riigid piiravad oma Interneti-ühendust. Mõni riik ei luba oma kodanikel isegi juurdepääsu ühistele sotsiaalmeedia saitidele, nagu Facebook, Twitter, Instagram ja YouTube. Seega, kui teil on teiega VPN-ühendus, ei pea te muretsema selle riigi jaoks kehtestatud Interneti-piirangute pärast ja saate Internetti endiselt normaalselt kasutada.

2. Saate oma Interneti-pangandust turvaliselt teha

Kui peate teises riigis viibides tõesti mõnda Interneti-pangandust tegema, on oht, et teie andmed ei pruugi olla piisavalt turvalised. Mõni riik seab oma turismikülastajatele rohkem järelevalvet, et vältida selles riigis mitmesuguseid probleeme, ja seetõttu võib selle riigi valitsus jälgida isegi teie pangandustegevust. VPN-i abil saate oma pangandustegevuse hoida turvalisena, kuna hoiate end Interneti-pangatoimingute tegemisel anonüümsena.

3. Saate turvaliselt kasutada mis tahes avalikke WiFi levialasid

Muidugi pakub enamik riike avalikke WiFi levialasid kõigile, kes soovivad Interneti-ühenduse luua, ja need on tavaliselt kogu riigis hajutatud. Seega on võimalus, et leiate läheduses olevad WiFi levialad, mida saate reisil kasutada, ja teil on nende avalike Interneti-ühendustega ühenduse loomine väga mugav. Probleem on selles, et enamik avalikke levialasid pole turvalised. Seega on ühenduse tagamiseks vaja VPN-ühendust alati, kui proovite nende WiFi levialadega Interneti-ühendust luua..

4. Võite sirvimist privaatsena hoida ilma valitsuse seireta

Enamikul valitsustel on oma kodanike sirvimistegevuse jälgimiseks valvesüsteem, et vältida riigis erinevaid turvaprobleeme. See tähendab, et kui ühendate otse kohaliku Interneti-teenuse pakkuja kaudu, on suur tõenäosus, et valitsus jälgib ja logib teie sirvimistegevust. Niisiis aitab VPN kaitsta teie Interneti-ühendust valitsuse jälgimise eest, et saaksite selle teie jaoks privaatseks hoida.

5. Pääsete endiselt juurde oma lemmikmeediale ja -sisule

Ärge imestage, kui avastad, et sihtriiki jõudes ei pääse te Facebooki ja Netflixi juurde, kuna seal asuvad kohalikud Interneti-turbe seadused. Mõned riigid eelistavad mitte lubada oma kodanikel juurdepääsu ühistele sotsiaalmeedia platvormidele ja loovad neile hoopis omaenda sotsiaalmeedia platvormid. Kuid VPN-iga saab kõik hõlpsalt hakkama. Saate endiselt oma sõpradega Facebookis suhelda või oma uusimat olekut Instagramis värskendada. Samuti pääseb Netflixile juurde nagu tavaliselt, juhuks, kui peate oma lemmiktele telesarju vaatama.

6. Saate oma ühendust pidevalt krüptida

VPN-i hea külg on see, et see aitab teil kogu aeg turvalisena püsida, kui pääsete Internetti juurde ükskõik kust. Seda seetõttu, et VPN-ühenduse kasutamisel on teie ühendus alati krüptitud. Ükskõik kui kasutatav Interneti-võrk on ebaturvaline, saate selle siiski VPN-iga kaitsta, et saaksite endiselt meelerahu kasutades Internetti sirvida. Kõik andmeedastused on krüptitud ja teie ühendus on teie sirvimisseansi ajal kaitstud.

7. Saate oma Interneti-kiirust stabiliseerida

Mõnel Interneti-teenuse pakkujal võib olla imelik reegel Internetti kiiruse vähendamiseks vastavalt vajadusele. Mõned neist võimaldavad kasutajatel täieliku kiirusega juurde pääseda kohalikele veebisaitidele, kui aga rahvusvahelistele veebisaitidele juurdepääsemiseks vähendab ISP ühenduse kiirust. Kui leiate Interneti-teenuse pakkuja, kes seda teeb, ärge paanitsege. Interneti-kiiruse stabiliseerimiseks saate kasutada VPN-i, et saaksite kindlale ühenduse kiirusele turvaliselt juurde pääseda igale veebisaidile. See hoiab teie sirvimistegevuses kogu aeg mugavust.

Need on 7 võimalust, kuidas VPN kaitseb teie WiFi-ühendust teistesse riikidesse reisides. Pidage meeles, et igal riigil on oma Interneti-seadused, nii et VPN-i on vaja, et rahvusvahelised külastajad saaksid Internetti kasutada, ilma et sellised seadused neid mõjutaksid. Mõni riik julgustab turiste isegi VPN-i kasutama, et säilitada sirvimistegevuse mugavus ja turvalisus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map