7 peamist erinevust tasuta VPN-i ja premium-VPN-teenuste vahel

Kui kontrollite Androidi ja iOS-i ametlikku rakenduste poodi ning otsite VPN-i rakendusi, leiate, et VPN-rakendusi on sadu ja enamik neist on tasuta. Tasuta VPN-i rakenduste arv on palju suurem kui esmaklassiliste VPN-i rakendustega, mis muudab tasuta VPN-i rakendused tavakasutajate seas populaarsemaks. Kuna tavalised kasutajad kasutavad VPN-i ainult meelelahutuseks, milleks on juurdepääs sisule, mis on nende riigis või piirkonnas piiratud, siis ei viitsi nad oma VPN-teenuse eest maksta, sest nad arvavad, et see pole nende jaoks seda väärt. Kui saate midagi tasuta, siis miks selle eest maksta??


Noh, kui see on teie mõtteviis virtuaalse privaatvõrgu ühenduse valimisel, siis ole valmis šokiks. Selle põhjuseks on asjaolu, et enamik neist tasuta VPN-teenustest erineb nende lisatasudest. Siin on 7 peamist erinevust tasuta VPN-i ja premium-VPN-teenuste vahel:

1. Üldine jõudlus

Tasuta VPN: Tasuta privaatvõrguteenuse üldine toimimine on tavaliselt halb, paljude probleemidega, mis võivad ilmneda igal ajal. Näiteks võib juhtuda, et server ei tööta õigesti ja kuna need pakuvad ainult halva kvaliteediga servereid ja kasutajatele pole serverite valikuid palju, võivad probleemid püsida mitu tundi või mitu päeva, ilma et neid oleks parandatud.

Premium VPN: Esmaklassilise privaatvõrguteenuse üldine jõudlus on alati tipus, arvestades, et nad kasutavad parima kvaliteediga servereid, mille hulgast on palju servereid. Serverid on alati töövalmis, pakkudes parimat jõudlust ja parimat kasutajakogemust. Kõik serveriga seotud probleemid saab kiiresti lahendada.

2. Turvalisus ja privaatsus

Tasuta VPN: Tasuta teenus eirab tavaliselt nende kasutajate turvalisust ja privaatsust ning nad ei hooli oma kasutaja andmete kaitsmisest. See, mida nad kasutajatele annavad, on ainult vahend valitsuse piirangutest möödahiilimiseks, kuid see tööriist ei sisalda tugevaid turva- ja privaatsusfunktsioone. Mõnel juhul võib tasuta teenus varastada isegi nende kasutaja andmed ja müüa need kolmandale osapoolele.

Premium VPN: Lisateenus hoolitseb kasutaja privaatsuse ja turvalisuse eest väga tõsiselt. Need pakuvad kogu vajalikku turvatehnoloogiat ja krüptimissüsteemi, et hoida kasutaja identiteet ja andmed turvalisena ja privaatsena, kuni nad saavad kasutada oma Interneti-vabadust.

3. Krüptimissüsteem

Tasuta VPN: Tasuta privaatühenduse teenus ei sisalda kasutajatele tugevat krüptimissüsteemi, mis põhjustab teenuse kasutamisel võimalikke andmete lekkeid. Tavaliselt pakuvad nad oma kasutajatele madalaima kvaliteediga turvaprotokolle, mida häkkeritel on väga lihtne murda, ja palju turvaaukude võimalusi.

Premium VPN: Esmaklassiline privaatühendusteenus kasutab tipptasemel krüptimissüsteemi koos parimate turuprotokollidega, tagades nende kasutajate privaatse ühenduse pideva turvalisuse. Häkkeritel on krüptimist väga raske lahti saada ja kõik turvaaukud parandatakse viivitamatult serveri poolel.

4. Kiiruse ja ribalaiuse piirang

Tasuta VPN: Tasuta privaatühenduse kasutamisel ei saa te täiskiirusel minna ja ribalaiuse kasutamine on tavaliselt piiratud vaid 1-2 GB-ga kuus. Sama serverit samal ajal kasutavate kasutajate arvuga sammu pidamiseks on palju serveri aeglustusi.

Premium VPN: Esmaklassilise privaatühenduse kasutamisel saate alati täiskiirusel liikuda, mille tulemuseks on sujuv video puhverdamine ja kiire veebilehtede laadimine. Kuu jooksul pole ribalaiuse ega andmete tarbimise limiiti, seega saate privaatse ühenduse kaudu voogesitada kogu soovitud sisu.

5. Pahavara ja reklaamvara

Tasuta VPN: Paljude vabade VPN-i rakenduste ja tarkvara kohta on teada, et nende lähtekoodi on manustatud pahavara ja reklaamvara. See tähendab, et VPN-i ettevõte jälgib tavaliselt nende kasutaja andmeid ja Interneti-tegevust ning kuvab mitu korda juhuslikke reklaame, mis põhinevad nende kasutajate võrgutegevustel.

Premium VPN: Lähtekoodi pole manustatud pahavara ega reklaamvara. Privaatsest ühendusest saate ilma häireteta rõõmu tunda ja teenusepakkuja ei jälgi teie Interneti-tegevust.

6. Saadaolevad serverid

Tasuta VPN: Tasuta teenusel on tavaliselt piiratud arv servereid ja enamasti on need serverid kasutajaid täis, mille tulemuseks on halb ühendus või halb üldine jõudlus. Serveritel on tavaliselt halb kvaliteet ja ressursid piiratud.

Premium VPN: Premium-teenusel on kasutaja nõudmistega sammu pidamiseks palju saadaval olevaid servereid, nii et igal serveril on ressursside kasutamise tasakaal, et säilitada serveri parim jõudlus. Serveritel on kõrge kvaliteediga riistvara, mis tagab, et nad saavad korraga käsitleda kõiki kasutaja taotlusi.

7. Klienditugi

Tasuta VPN: Tasuta privaatühendusel puudub olemasolev klienditugi ja paljud probleemid pole korralikult lahendatud.

Premium VPN: Esmaklassilisel privaatühendusel on suurepärane klienditugi, tugiteenuste osakond on reageeriv, kui kasutajad teatavad mõningatest probleemidest oma serveritega.

Need on 7 peamist erinevust tasuta VPN-i ja premium-VPN-teenuste vahel. Kui olete uus VPN-i kasutaja, kuid pole endiselt otsustatud, millist teenust soovite kasutada, on parem kasutada premium-VPN-teenust, kuna need on üldiselt usaldusväärsemad ja pakuvad palju funktsioone, mis tagavad teie veebis turvalisus ja privaatsus ning pakkuda teile parimat kasutuskogemust igal sirvimisseansil.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map