7 märki VPN-i pakkujatest, kes on tõsiselt pühendunud internetivabadusele

VPN-teenuse pakkuja valimisel peate teadma, et mitte kõik VPN-i pakkujad ei pühendu oma kasutaja Interneti-vabadusele. Mõned teenuseosutajad teevad virtuaalse privaatvõrgu äri ainult kasumi teenimise eesmärgil, tulenevalt teiste sarnaste teenuste populaarsusest. Siiski leidub endiselt palju VPN-i pakkujaid, kes on oma Interneti-vabaduse säilitamise tõsiseltvõetavad tänu oma veebiturvalisuse, anonüümsuse ja privaatsuse filosoofiale või ideoloogiale.

Kui kasutate esimest korda privaatset võrku, valige kindlasti pakkuja, kes hoolib teie privaatsusest ja pühenduge sellele täielikult. Siin on 7 märki VPN-i pakkujatest, kes on tõsiselt pühendunud internetivabadusele:

1. Nad parandavad oma teenust, tuginedes kasutajate tagasisidele

On palju VPN-võrgu pakkujaid, kes ei hooli sellest, mida nende kasutajad arvavad. Kui nende kasutajad kaebavad nende tegevust registreerinud VPN-teenuse üle, siis teenusepakkuja ei hooli sellest üldse. Nad soovivad oma kasutajatelt ainult kasumit ja rakendavad mitmesuguseid muid meetodeid, et hoida oma kasutajad kasumiplaaniga kooskõlas. See ei ole märk teenusepakkujast, kes on pühendunud kasutaja privaatsusele. Hea VPN-i ettevõte kuulab alati oma kasutajaid ja täiustab nende teenust kasutajatelt saadud tagasiside põhjal.

2. Neil on mitu andmete krüptimismeetodit

Odavad VPN-teenused, mis kasutavad ainult ühte turvaprotokolli või kasutavad ühte krüptimiskihti, ei hooli kasutaja anonüümsusest ja privaatsusest tegelikult. Selle põhjuseks on see, et häkkeritel ja mõnel vastutustundetul inimesel on üsna lihtne sellesse ühekihilisse krüptimisse sisse murda, eriti kui sellel on väga nõrk turvaprotokoll, näiteks PPTP. Hea VPN-teenuse pakkuja, kes hoolib oma kasutaja privaatsusest, peaks rakendama mitmesuguseid turvaprotokolle, eriti neid, mis muutuvad tänapäeval turvastandarditeks. Krüptimismeetod peaks toimuma ka mitmel, mitte ainult ühel kihil.

3. Neil on range poliitika, et kasutajaid mitte sisse logida

Kui VPN-teenuse pakkuja hoolib tõesti teie kasutaja privaatsusest ja Interneti-vabadusest, pole tal mingit poliitikat oma kasutajate tegevuse jälgimiseks ega logimiseks. See on eriti tülikas mõnede VPN-teenuste puhul, kes üritavad kasutada oma kasutaja andmeid ja müüa neid kasumlikuks kolmandale osapoolele. See on muutunud paljude kasutajate jaoks suureks mureks ja selline praktika on mõnevõrra vastuvõetamatu, kuid kasutajad ei saa palju kurta, kuna nad peavad kasutama VPN-teenust või usaldama VPN-i pakkujat. Kuid heal Interneti-vabadusest hoolival VPN-i pakkujal pole mingit kavatsust oma kasutaja andmeid müüa ja nende tegevust logida.

4. Nad pakuvad automaatset tapmislüliti funktsiooni VPN-ühenduse katkemise korral

Kui sirvite aktiivset VPN-ühendust, muutub see riskantseks, kui te ei saa aru, et teie VPN-ühendus kustub. Kui VPN-ühendus on mingil põhjusel (nt halb serveriühendus, serveri rike jne) välja lülitatud, ei saa te sel perioodil oma ühendust kaitsta. Lisaks ei saa te ühenduse kadumisest aru, nii et teil on oht, et teie brausimisseansi ajal jääb teie ühendus turvaliseks. Hea teenusepakkuja pakub sellist funktsiooni nagu automaatne tapmislüliti, mis teie VPN-ühenduse katkemise ajal teie ühenduse automaatselt tapab, nii et te ei edasta tavalise ühenduse kaudu andmeid..

5. Neil on mitu serverit maksimaalse serverikiirusega

Mida rohkem servereid teie teenusepakkujal on, seda parem see teie jaoks on. Miks? Selle põhjuseks on asjaolu, et kui ühel serveril on probleeme, saate hõlpsalt teisele serverile üle minna. Parem on see, kui ettevõte pakub teile mitu serverit isegi ühes asukohas, nii et saate valida sama asukoha erinevate serverite vahel, kui eelistate VPN-ühenduse jaoks kasutada konkreetset asukohta. Samuti peaks see pakkuma maksimaalset serverikiirust, kuna seda on oluline kasutada eriti siis, kui voogesitate videosisu VPN-ühenduse kaudu, et saaksite oma nautimiseks parima kvaliteediga video voogesituse..

6. Nad aktsepteerivad Bitcoini makseid

Veel üks märk sellest, et teenusepakkuja hoolib kasutaja privaatsusest, on viis, kuidas nad aktsepteerivad oma VPN-teenuse eest maksmist. Bitcoini maksmine on üha enam populaarsust kogumas erinevate teenusepakkujate seas selle privaatsusfunktsiooni tõttu. Bitcoini kasutamisel ei pea te hoolitsema krediitkaarditeabe andmise eest teenusepakkujale, nii et teenuse kasutamiseks on see teie jaoks täiesti privaatne. Isegi VPN-teenus ei tea teie isikut.

7. Nende hulka kuulub sibul-üle-VPN-tehnoloogia

Onion-over-VPN-tehnoloogia on tehnoloogia, mis võimaldab teil Interneti-ühendust krüptida mitme turvatud ühenduse kihi kaudu. See meetod võimaldab teil muuta oma Interneti veelgi turvalisemaks, krüpteerides kõigepealt oma võrgu VPN-iga ja krüpteerides seejärel VPN-ühenduse Tor-võrguga. Sel moel varjatakse teie IP-aadress mitu korda, mis muudab teie ühenduse katkemise peaaegu võimatuks. See tehnoloogia on tõend selle kohta, et teenusepakkuja hoolib väga kasutaja privaatsusest, kuna paljud teised pakkujad ei pruugi isegi olla nõus seda täiendavat krüptimiskihti oma privaatvõrgus rakendama.

Need on VPN-i pakkujate 7 märki, mis on tõsiselt pühendunud Interneti-vabadusele. Teie jaoks on oluline kasutada nende VPN-i ettevõtete teenust, kuna nad hoiavad oma kasutaja andmeid alati turvaliselt ja kaitsevad oma kasutajaid kolmandate osapoolte eest, kes soovivad nende olulisi andmeid esile kutsuda. Nad on alati valvsad, et hoida oma teenuseid kasutajatele turvalisena, turvalisena ja nauditavana.