5 VPN-iga seotud tööriista, mis võivad parandada teie väikeettevõtte privaatsust ja turvalisust

Teie ettevõtte sujuva toimimise tagamiseks tuleb oma väikeettevõtte privaatsust ja turvalisust kontrollida. Miks? Põhjus on see, et mis tahes privaatsus- ja turvarikkumised teie väikeettevõttes võivad teile selliste probleemide lahendamiseks tähendada suuri kulutusi. Lisaks, ärge unustage, kui see juhtub, siis ärge unustage kliente, kes ei pruugi teiega koos äri teha, kuna nende andmete turvalisuse ja privaatsuse kaitse puudub.


Sellepärast peaksid privaatsust tundvad väikeettevõtete omanikud kaaluma VPN-i kasutamist oma väikeettevõtte jaoks, sest see aitab neil kaitsta olulisi andmeid, mis neil on, olgu see siis nende ettevõtte andmed või kliendi andmed. Lisaks sellele on ka mõned turbe tööriistad, mida saate kasutada koos oma VPN-ühendusega, et täiustada oma ärivõrgu privaatsust ja turvalisuse kaitset.. Siin on 5 VPN-iga seotud tööriista, mis võivad teie väikeettevõtte privaatsust ja turvalisust parandada:

1. SpiderOak – krüptitud andmete salvestamine

Kui soovite oma ettevõtet ja kasutajaandmeid tõeliselt kaitsta, ei peaks te oma veebiandmete salvestamiseks piisab tavalisest krüptimisest. Selle asemel peate oma andmete privaatsuse jaoks valima parema krüptimissüsteemi. SpiderOak on üks parimatest krüptitud andmesalvestusplatvormidest, mis võimaldab teil salvestada kogu ettevõtte ja kasutaja andmed ühes turvalises ja väga krüpteeritud keskkonnas.

SpiderOak ei krüpteeri andmeedastuse ajal ainult teie faile, vaid lisaks krüpteerib see teie andmed kohapeal enne veebipõhistesse pilveserveritesse üleslaadimist. Nii kahekordistab see kõigi teie andmete krüptimist ja võite olla kindel, et kõik kohalikud ja pilveandmed on kõigis ühendatud seadmetes alati krüptitud ja sünkroonitud.

2. Wickr – krüptitud sõnumsidesüsteem

Kui soovite oma väikeettevõtte jaoks paremat sidesüsteemi, eriti oma ettevõtte töötajate vahel, võib Wickr olla hea platvorm kasutamiseks. Selle põhjuseks on asjaolu, et see sõnumside süsteem pole selline, nagu tavalised sõnumside platvormid, mis on täna turul saadaval. Muud sõnumsideplatvormid võivad teie kirju krüptida, kuid nad kasutavad ainult tavalist krüptimissüsteemi, millest häkkerid mõnikord läbi pääsevad.

Wickr kasutab 256-bitist krüptimissüsteemi, mis annab kasutajatele võimaluse kaitsta oma sõnumeid ja kommunikatsiooni, aga ka privaatset teavet, mida kasutajate vahel edastatakse. Lisaks töötab see erinevatel platvormidel, sealhulgas laua- ja mobiilseadmetes.

3. HighTail – turvaline ja krüpteeritud andmeedastus seadmete vahel

Turul on saadaval palju rakendusi, mis võimaldavad teil faile seadmete vahel jagada. Nendel rakendustel ei ole tavaliselt mingit garantiid, et teie andmed on turvalised. Need rakendused töötavad ainult selleks, et aidata teil andmeid ühest seadmest teise saata ja te ei tea kunagi, kas nende rakenduste taga olev ettevõte võib koguda kasutaja andmeid.

HighTaili abil toimub failide jagamine erinevate seadmete, näiteks arvutite ja mobiilseadmete vahel veelgi turvalisemalt. Sellel on erinevad turvafunktsioonid, mis tagavad teie failide turvalise edastamise ühest seadmest teise, mis eeldab kasutaja autentimist, parooli ja identiteedi kontrollimist, enne kui vastuvõtja saab ülekantud faile avada.

4. FraudLabs Pro – pettuste ennetamise tööriist

Kuna ettevõte tegeleb peamiselt veebitehingutega, on teie jaoks väga oluline takistada oma ettevõttel mitmesuguseid pettusi. Tagasimakse ja võltstehingud võivad juhtuda igal ajal, kui aktsepteerite oma veebisaidil krediitkaardimakseid, nii et peate oma ettevõtet kaitsma tulevikus kasumi kaotamise eest, hoides oma e-kaubandussüsteemi pettuste ja petturite eest tasuta.

FraudLabs Pro aitab teie väikeettevõttel vältida mitmesuguseid võimalikke pettusega tehinguid teie e-kaubandussüsteemis ja tagab, et kõik teie ostukorvide kaudu tehtavad tehingud on turvaliselt kaitstud. Pole tähtis, milliseid makseviise aktsepteerite, saate seda tööriista alati kasutada, et vältida mis tahes ajal tekkida võivaid pettusi.

5. AxCrypt – faili turvalisuse ja krüptimise tööriist

AxCrypt on krüptimistarkvara, mis võimaldab teil hõlpsalt krüptida faile, mida salvestate oma kohalikku salvestusruumi. See sisaldab kõrgetasemelist krüptimist, mis võimaldab teil lukustada juurdepääsu oma olulistele failidele mitmesuguste meetoditega. Nii on kõik kohapeal salvestatud olulised failid alati kaitstud volitamata juurdepääsu eest.

Lisaks on sellel ka pilvesalvestuse funktsioon, mis võimaldab krüptitud faile pilvesalvestusruumis salvestada ja krüpteerimisvõtmeid kasutades seda teistega jagada. Nii pääsevad sellele juurde vaid inimesed, kellel on failide avamiseks võtmed.

Need on tööriistad, mida peaksite oma väikeettevõttes kasutama juba olemasoleva VPN-ühenduse kaudu. Need tööriistad võivad teie ettevõtte ja kasutajaandmete privaatsust ja turvalisust märkimisväärselt parandada ning võite olla kindel, et hoolimatutel inimestel pole juurdepääsu teie olulistele failidele.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map