5 viisi VPN-ühenduse peitmiseks teie valitsuse DPI-süsteemist

Kui elate või viibite kitsendavas riigis, kus tavaliselt kaotatakse isiklikud õigused, on teil tõenäoliselt probleem teatud Interneti veebisaitidele pääsemisel. Enamasti rakendavad piiravad riigid oma kodanikele Interneti-seadusi, sundides neid järgima valitsuse kehtestatud suuniseid. Valitsus kontrollib täielikult inimeste käitumist Internetis, kasutades tehnoloogiat, mis ei võimalda neil kasutada oma veebipõhiseid privaatsusõigusi ega isiklikku vabadust. Üks meetoditest, mida piirav valitsus kasutab teie veebiliikluse blokeerimiseks, on süsteemi, mida nimetatakse DPI või Deep Packet Inspection, kasutamine..


DPI-süsteem teeb seda, et see analüüsib teie Interneti-teenuse pakkuja kaudu saabuvat Interneti-liiklust. See tuvastab teie liikluse tüübi ja lubab liiklusel Internetti jõuda või blokeerib selle. Kui kasutate tavalist ISP-liiklust, võimaldab süsteem teil Interneti-ühendust kasutada. Kui aga kasutate VPN-liiklust, saab süsteem selle ära tunda ja blokeerida teie ühenduse Interneti-ühenduse. See on täiustatud liikluse jälgimissüsteem, mille on paigaldanud piirav valitsus, et takistada inimesi privaatsete ühenduste kasutamisel ja sundida neid järgima valitsuse Interneti-määrusi. VPN-ühenduse peitmiseks valitsuse DPI-süsteemist on viis võimalust:

1. Kasutage VPN-teenust, mis võimaldab teil DPI-süsteemist mööda minna

DPI-süsteemist kõrvalehoidmiseks vajalik privaatühendustehnoloogia on üsna arenenud ja mitte kõik VPN-teenused ei paku teile seda tehnoloogiat. Jah, kõik VPN-teenused võimaldavad teil mööda minna enamiku maailma riikide valitsuspiirangutest, võimaldades nende kasutajatel pääseda juurde valitsuse blokeeritud veebisaitidele, aga ka veebisaitidele, mis nende riikides tavaliselt puuduvad. Kuid nagu DPI-süsteemi puhul, kasutab valitsus ka väga arenenud krüptimissüsteemi, mis muudab tavalise VPN-ühenduse piires peaaegu võimatuks piirangutest mööda minna. Seetõttu peate kasutama privaatset ühendusteenust, mis võimaldab teil DPI-süsteemist nende omanduses oleva krüptimismeetodiga mööda minna.

2. Kasutage Obfsproxy koos OpenVPN-iga

Kui privaatne ühendus kasutab blokeeritud veebisaidile pääsemiseks tavalist PPTP- või L2TP-protokolli, ei saa see mööda minna piirava riigi valitsuse paigaldatud sügavast pakettkontrollist. Seda tüüpi privaatset liiklust peetakse privaatseks liikluseks ja valitsus blokeerib selle. Teisalt on OpenVPN praegu kõige tugevam ja paremini kohandatav VPN-protokoll, mida igaüks saab kasutada privaatse ühenduse loomiseks, mida DPI-süsteem ei suuda tuvastada. Seda saate teha, kasutades oma OpenVPN-i seadistuses Obfsproxy-d. See on puhverserveri tüüp, mis hävitab teie Interneti-liikluse, võimaldades valitsusel teid märkamata jätta..

3. Kasutage Tor-brauserit

Tor-brauserit on tuntud kui parimat privaatsusbrauserit, mida keegi võib kasutada enam kui kümme aastat. Selle brauseri kasutamisel saate oma liikluse valitsuse seiresüsteemi eest täielikult peita. Tegelikult oli varem mainitud Obfsproxy üks osa Tor-projektist, mille peamine eesmärk oli DPI-taolisest piiravast süsteemist mööda minna, võimaldades teil blokeeritud veebisaitidele juurdepääsu ilma probleemideta. Lihtsalt Tor-brauseri abil saate piiravas riigis Internetis hõlpsalt anonüümselt surfata, lubamata valitsusel teie liiklust tuvastada või jälgida.

4. Kasutage OpenVPN over SSL Connection

Piiravates riikides Interneti-vabaduse saavutamisel on OpenVPN teie jaoks parim krüpteerimisprotokoll. Lisaks on sellel oma spetsiaalne tarkvara või rakendus, mida saate ise kasutada ja kohandada. Teisisõnu, kui soovite kasutada OpenVPN-protokolli, ei pea te ühtegi VPN-i teenust tellima. Kui teate, kuidas sellega privaatset ühendust luua ja teil on juurdepääs privaatserveritele, saate seda protokolli iseseisvalt kasutada. DPI-süsteemist möödahiilimise trikk on OpenVPN-i kasutamine SSL-ühenduse kaudu. Kuigi see meetod aitab teil DPI-kaitsest mööda minna, saab seda kasutada ainult TCP-andmete edastamiseks, mis tähendab, et selle jõudlus võib olla aeglane.

5. Kasutage Patched OpenVPN-ühendust

Võite ka patiseerida OpenVPN-i protokolli, et saaksite luua kohandatud privaatühenduse, mis suudab valitsuselt DPI-kontrollist mööda minna. Sellega pääsete juurde kõigile blokeeritud veebisaitidele, isegi kui neid kaitseb DPI-süsteem. Saate oma OpenVPN-i konfiguratsiooni plaasterdada, kasutades plaastrit nimega xorpatch, mis annab teile VPN-i juurdepääsu piiratud riikidele, näiteks Iisraelile ja Prantsusmaale. See on üsna keeruline samm, kuid kui olete OpenVPN-i protokolli edukalt lappinud, saate DPI-süsteemi hõlpsalt oma valitsusest mööda minna, luues ühenduse toetatud riikides asuvate privaatserveritega..

Need on viisid, kuidas muuta teie VPN-ühendus valitsuse DPI-süsteemi eest varjatuks. Kui elate riigis, kus valitsus suhtub väga kitsalt sellesse, millistele veebisaitidele pääsete juurde ja millistele veebisaitidele teil pole juurdepääsu, on parem kasutada ühte neist näpunäidetest, et mööduda oma valitsuse DPI-süsteemist ja nautida veebipõhist privaatsust. ja vabadus seda tehes.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map