5 viisi võib VPN aidata teie e-posti suhtlust turvalisena ja privaatsena hoida

Pole tähtis, kes te olete ja ükskõik, kellega suhtlete, on vaja teil tagada, et teie e-posti suhtlus oleks alati turvaline ja privaatne. Te ei saa lasta kellelgi teie e-posti vestlusi jälgida ja te ei saa lubada, et mis tahes tüüpi rämpspostitajad teie postkasti risustaksid. Samuti ei saa te lubada, et mis tahes tüüpi häkkerid saadaksid teile pahatahtlikke e-kirju, mis võib seada ohtu teie võrgu turvalisuse ja privaatsuse. See on põhjus, miks peate oma kontaktidega e-posti teel suheldes kasutama VPN-ühendust.


Kui otsustate kasutada VPN-i kogu oma e-posti suhtluse jaoks, on palju eeliseid. Suurim kasu on teile e-kirjade saatmisel ja vastuvõtmisel tagatud turvalisus ja privaatsus, kuna teie võrk krüptitakse turvaliselt. On palju muid eeliseid, mida saate lihtsalt oma veebisuhtluseks privaatse ühenduse kaudu. Siin on 5 viisi, kuidas VPN aitab teie e-posti suhtlust turvalisena ja privaatsena hoida:

1. See kahekordistab teie e-posti kontode krüptimissüsteemi

Kui kasutate tasuta e-posti kontot, nagu Gmail või Outlook, ei pea te muretsema teie kontole rakendatud krüptimissüsteemi pärast. Enamik suuri e-posti teenuse pakkujaid kasutab standardset krüptimissüsteemi, et tagada kõigi teie kirjade krüptimine, sõltumata teie kasutatavast ühenduse tüübist. Kuid virtuaalne privaatvõrguteenus aitab teie e-posti kontot veelgi kaitsta, kuna see pakub teie e-posti suhtlemisele veel ühe krüptimiskihi. VPN-i abil saate oma kontole turvaliselt ja privaatselt sisse logida ning teie e-posti tegevus on täielikult kaitstud igasuguse kolmanda osapoole jälgimise eest..

2. Teie sõnumid pole häkkimise ja kelmuse eest kaitstud

Sõltumata sellest, kas saadate või saate sõnumeid, ei pea te muretsema igasuguste häkkimis- ja võltsimisrünnakute pärast, mis hõlmavad teie e-posti kontot. Privaatse ühenduse korral edastatakse ja saadetakse teie sõnumid topeltkrüptimissüsteemiga, mis tähendab, et keegi ei saa teie sõnumitesse häkkida ja selle sisu lugeda. Samuti ei saa keegi teie e-kirju petta ega võltsteadetega petta ega isegi oma nime all kontaktidele võltskirju saata..

3. Olete kaitstud igat tüüpi pahatahtlike e-kirjade eest

Isegi kui meilisõnumite saatmine ja vastuvõtmine on lihtne, võite olla halb, kui te pole ettevaatlik. Seetõttu on teie e-posti kontol nn rämpsposti kaust. Seda kausta kasutatakse teie kontole saadetavate rämpsposti filtreerimiseks, samuti mitmesuguste muude pahatahtlike ohtude eest kaitsmiseks. Nagu näete, saavad inimesed teile saata pahatahtlikke e-kirju, mis sisaldavad pahatahtlikke programme, andmepüügilinke, kelmuseteateid ja nii edasi. Privaatse ühenduse korral ei pea te seda tüüpi pahatahtlike e-kirjade pärast muretsema, kuna privaatvõrk saab teie kontot nende ohtude eest automaatselt kaitsta..

4. E-kirju saate vahetada ainult usaldusväärsete inimestega

Täiesti privaatse e-posti kaudu suhtlemine tähendab, et suhtlete ainult usaldusväärsete inimestega, mitte rämpsposti saatjate või petturitega. Teie e-posti aadressi privaatsus on oluline, et kaitsta oma kontot igasuguse halva kommunikatsiooni eest, mis võib ainult teie veebipõhisele privaatsusele ja turvalisusele ohtu seada. Te ei pea tegelema erinevat tüüpi küberkuritegudega, näiteks väljapressimine, andmepüügisõnumid, pettused, rämpspost või rämpspost, pahatahtlike failide manused jne. VPN kaitseb teie e-posti suhtlust, nii et saate e-kirju saata ja vastu võtta ainult usaldusväärsete inimestega.

5. Saate vältida rämpspostisaatjate ja petturite rämpsposti saatmist

Liiga palju rämpsposti vastuvõtmine võib olla tüütu, eriti kui teile saadetakse teile iga päev üle 10 rämpsposti. See täidab teie postkasti väga kiiresti ja te ei saa nendest teadetest märkimisväärset väärtust. Need rämpspostitajad ja petturid ei lõpeta rämpsposti saatmist, kui te ei tee midagi nende takistamiseks. Privaatvõrguühenduse abil on teil väga lihtne kaitsta oma e-posti aadressi mitmesuguste rämpsposti ja petturite eest, kes saadavad rämpsposti iga päev. Kuna teie ühendus tagab, et ainult õigustatud inimesed saavad teie e-posti aadressiga ühendust võtta, aitab see teil takistada rämpsposti saatjaid ja pettureid teie kasutuid sõnumeid täites..

Need on viis võimalust, kuidas VPN saab teie e-posti suhtlust turvalisena ja privaatsena hoida. Ilma VPN-ita saate oma e-posti kontosid endiselt üsna turvaliselt kasutada. Kuid oht saada palju pahatahtlikke e-kirju on suur. VPN-i abil kõrvaldate kõik need riskid ja saate muuta oma e-posti suhtluse teie jaoks täiesti turvaliseks, turvaliseks ja privaatseks..