5 viisi nutiteleri privaatse ühenduse kasutamiseks

Nutika teleri omamine on üks asi, mis muudab teie teleris mitmesuguste toimingute tegemise lihtsamaks, nagu teete seda oma nutitelefonis või tahvelarvutis. Lihtsalt ühendades oma nutiteleri Internetiga, saate mängida mänge, vaadata filme, kuulata muusikat, veebi sirvida ja teha paljusid muid võrgutegevusi. Kuna seda tüüpi televiisoril on nutitelefonide ja tahvelarvutitega sarnane võime, saate oma nutiteleri abil ka mitmesugustest Interneti-piirangutest mööda minna, kasutades privaatset ühendust.


Kui te pole seda veel teinud, peate mõistma, et teil on võimalik oma nutiteleris kasutada VPN-i ja nautida Interneti-vabadust ilma oma tegelikku identiteeti paljastamata. Nutikates telerites privaatse ühenduse seadistamise või kasutamise kohta pole palju juhiseid, kuna endiselt on vähe inimesi, kellel seda tüüpi televiisorit tegelikult on või kasutatakse, eriti arengumaades. Nutitelevisioonis privaatse ühenduse kasutamiseks on viis viisi:

1. Installige VPN otse App Store’ist

Nutikate telerite hea külg on see, et mõned neist põhinevad tegelikult Androidil, mis on seal üks populaarsemaid mobiiliplatvorme. Seega pääsete oma nutiteleri kaudu rakenduste poodile juurde just nii, nagu teete seda oma nutitelefoniga. Niisiis, esimene samm televiisori privaatse ühendusega ühenduse loomiseks on VPN-rakenduse installimine otse rakenduste poest. Lihtsalt minge rakenduste poodi ja leidke VPN-rakendus, mida soovite installida. Parima turvalisuse, privaatsuse ja toimivuse tagamiseks peaksite kasutama lugupeetud VPN-teenust, mis pakub teie ühendusele parimat privaatsuse ja turvalisuse kaitset. Kui olete selle installinud, järgige lihtsalt privaatvõrguga ühenduse loomise juhiseid.

2. Installige VPN oma ruuterile

Kui nutitelerile pole rakenduste poodi installitud või kui teil on võimatu sellele rohkem rakendusi lisada, saate VPN-i lihtsalt oma ruuterisse installida. Kasutades ruuterit, mida VPN-teenuse pakkuja toetab, saate ruuteri privaatse ühenduse loomiseks lihtsalt juhiseid järgida. Muidugi, selleks peate täitma kaks vajalikku tingimust. Esimene tingimus on see, et teie VPN-teenus peab lubama ruuteri installimist. Teine tingimus on see, et VPN-teenus peab teie ruuterimudelit toetama. Sel viisil saate teleri ruuteriga ühendada ja privaatset ühendust kohe nautida.

3. Kasutage ruuterit, mille VPN on installitud

Mõned VPN-i ettevõtted müüvad VPN-ruuterit karbis, mis tähendab, et nad müüvad sisuliselt ruuteri seadet koos sellele eelinstalleeritud VPN-teenusega. See on suurepärane võimalus seda kasutada koos oma nutiteleriga. VPN-ruuteriboks võimaldab teil luua kõigi oma seadmete jaoks plug-and-play-privaatse ühenduse ja pealegi ei pea te seda seadistama. Allalaadimiseks pole tarkvara. Lülitage see lihtsalt sisse ja ühendate oma teleri seadmega ning sellel on automaatselt privaatvõrk. Selle meetodi hea eelis on see, et saate ruuteri ostmisega vähemalt aasta tellida hea VPN-teenuse..

4. Jagage oma nutiteleriga oma sülearvuti eraühendust

Kui teie VPN-teenus ei luba teil ruuterisse installida nende privaatse ühenduse rakendust, on veel üks viis, kuidas ühendada privaatvõrk oma teleriga. Esmalt looge vähemalt Windowsi või Maci opsüsteemiga oma sülearvutis või lauaarvutis privaatne ühendus ja seejärel kasutage leviala jagamisprogrammi, et jagada oma privaatset ühendust oma teleriga. See võib olla pisut tüütu samm, kuid kui see on kindlaks tehtud, peate oma teleri lihtsalt oma sülearvutiga ühendama ja siis on hea minna.

5. Kasutage nutika DNS-i meetodit

Nutikat DNS-i võib ikkagi pidada privaatühenduseks lihtsalt seetõttu, et see aitab teil Interneti-piirangutest erineva serveri abil mööda minna. Ehkki nutikas DNS ei paku palju privaatsuse kaitsefunktsioone, võib see aidata teil igast piirkonna kaitsest mööda minna ja võimaldab teil pääseda veebisaitidele või rakendustele, mis on selle piiranguga blokeeritud. Seda on ka lihtne seadistada, kuna peate oma nutiteleri menüüs Seaded muutma ainult oma DNS-i aadressi ja saate oma ühendust kasutada samamoodi nagu privaatühendust, kuna pääsete erinevatele välismaistele rakendustele ja võrguteenustele juurde nutikas DNS-i aadress.

Need on viisid, kuidas oma nutiteleris privaatset ühendust kasutada. Kui teil on endiselt kodus „tuima” telerit ja soovite, et teil oleks võimalik Netflixi või Hulu otse telerist voogesitada, siis saate selle kasutamiseks lihtsalt kasutada Androidi teleri või Apple TV kasti. See muudab teie “tuima” teleri nutikaks teleriks ja ka nendest näpunäidetest saate kasu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map