5 turvapõhjust, miks peate VPN-ühenduse abil Interneti-pangandust tegema

Suur osa inimesi kasutab VPN-ühendust meelelahutuse huvides, näiteks selliste veebisaitide blokeeringute blokeerimiseks, millele tavaliselt tavaühenduse kaudu juurde ei pääse, või mõne välismaa filmi või video vaatamiseks, mis pole nende riikides saadaval. Kuid VPN-is on palju muud. See privaatühenduse võrk loodi algselt kasutaja turvalisuse, turvalisuse ja privaatsuse tagamiseks veebis sirvides. See on algselt loodud tööriist, mis võimaldab Interneti-vabadust kõigile, jäädes samas turvaliseks ja kaitstuks kogu nende digitaalse elu vältel.


Üha enam kasutajaid on aga mõistnud VPN-i olulisust ka oma veebitehingutes, näiteks internetipanganduses ja ostlemises. Kui kasutate VPN-i praegu ainult juurdepääsu kolmandate osapoolte sisule, filmide voogesitamiseks või muusika kuulamiseks, peaksite kaaluma VPN-i kasutamist ka veebipanga tegevuses. Siin on 5 turvapõhjust, miks peate VPN-ühenduse abil Interneti-pangandust tegema:

1. Kaitske oma pangandusteavet kõikjal, kuhu lähete

VPN-ühenduse kasutamine Interneti-panganduses erineb pisut VPN-i kasutamisest ainult videote voogesituse või muude kergete sirvimistegevuste jaoks. Kui teete Interneti-panganduse kaudu VPN-i, saate kaitsta oma pangandustegevuse kõiki aspekte, sealhulgas kaitsta oma tundlikku pangandusteavet kõikjal, kuhu lähete. Pangakonto kontrollimiseks või mõne internetipanga tehingu tegemiseks võite kasutada mis tahes WiFi-ühendust, muretsemata võimalike ohtude pärast. Ükskõik, kas viibite hotellis, kohvikus, lennujaamas või muudes kohtades, peate enne veebipangandustegevuse alustamist lihtsalt looma ühenduse VPN-iga.

2. Vältige häkkerite võimalusi teie pangaandmeid varastada

Peate olema teadlik, et häkkerid varitsevad kõikjal, kus on võimalik andmeid rikkuda, et nad saaksid töötada. Seetõttu pole harvad juhud, kui leiate häkkerid, kes on valmis kasutaja andmeid varastama tasuta traadita pääsupunktides, kuna neil on lihtsam ühenduse katkestada ja luurata kasutaja Interneti-tegevust seal. Internetipanka avalikes kohtades tehes pidage silmas, et leidub halbu inimesi, kes proovivad teie Interneti-liiklust luurata ja teie pangaandmeid varastada. VPN-i abil saab seda ära hoida, kuna häkkerid ei saa teie krüptitud liiklust lugeda ja seega ei saa nad varastada ühtegi teie olulist pangandust.

3. See on hea turbe lisand kahefaktorilisele autentimisprotsessile

Interneti-pangandustegevuse turvalisuse suurendamiseks on tungivalt soovitatav aktiveerida oma pangakontol kahefaktoriline autentimisprotsess. Ehkki võib juhtuda, et peate iga kord oma pangakontole sisselogimisel tegema täiendava autentimisprotsessi, on see vajalik teie pangaandmete turvalisuse tagamiseks. VPN toimib sel viisil teie kahefaktorilises autentimisprotsessis täiendava turvana, mis muudab hoolimatute inimeste jaoks teie Interneti-panganduse jälgimise veelgi keerukamaks ja seega saate suvalisi veebitehinguid teostada täiesti turvalisel viisil..

4. Turvaldage oma pangaparoolid

Häkkerid hävitavad palju sotsiaalmeedia kontosid tavaliselt varastades kasutajanimesid ja paroole, mida nad saavad mitmel viisil teha. Kaitsmata ühenduse korral on häkkeritel teie parooli varastamine veelgi lihtsam, kuna nad võivad lihtsalt teie ühenduse katkestada ja installida seadmesse võtmehoidja või muu nuhkvara, et teie kirjutatud andmeid jälgida. Turvalise VPN-i abil ei anna te häkkeritele aga võimalust varastada teie pangaparoole ega muid paroole, mis teil on teie veebikontodel. VPN saab teie liiklust krüptida ja häkkerid ei saa sellesse krüptimisse tungida ega teie tegevust jälgida. Seetõttu on teie pangaparoolid alati turvalised.

5. Hoidke oma pangandustegevus privaatsena

Te ei soovi, et keegi teaks teie Interneti-panganduse harjumust, ja te ei soovi, et keegi teaks teie tehingute ajalugu ja muud tundlikku teavet. Kui te ei ole ettevaatlik, võib hoolimatutel inimestel olla võimalus jälgida teie panganduse harjumust ja isegi vaadata tehingute ajalugu, kui kasutate oma pangandustegevuseks avalikku võrku. Seetõttu muutub VPN väga oluliseks, kuna see võib teie pangandustegevuse alati teie jaoks privaatseks hoida. Isegi avaliku võrgu abil saab VPN teie veebijälgede katmiseks tööd teha, nii et need hoolimatud inimesed ei tea isegi seda, mida teete veebis, rääkimata oma pangandustegevuse jälgimisest.

Need on 5 turvalisuse põhjust, miks peate VPN-ühenduse abil Interneti-pangandust tegema. Võtke arvesse, et kuigi VPN aitab teil Interneti-pangandustegevust turvalisena hoida, veenduge, et kasutaksite oma Interneti-panganduses ainult mainekat VPN-teenust. Selle põhjuseks on asjaolu, et tasuta VPN-i kasutamine ei aita teil oma pangandustegevust kindlustada, vaid muudavad need teie ühenduse veelgi ohtlikumaks. Sa peaksid kasutama ainult hea mainega ettevõtte VPN-ühendust, mis on pühendunud nende kasutajaandmete turvalisele ja privaatsele veebis hoidmisele.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map