5 sammu VPN-i installimiseks Amazon Fire TV-sse, et voogesitada piirkonnaga piiratud sisu

Amazon Fire TV on väike seade, mille saate oma HDTV-ga HDMI-pordi kaudu kinnitada, mis pakub teile erinevaid voogesituskanaleid, mida saate kohe nautida. See toode on saadaval eranditult Amazon’is ja seda kasutatakse peamiselt selleks, et klientidel oleks lihtsam YouTube’i videote voogesitust, kuigi selle tootega on saadaval palju voogesituskanaleid, näiteks Netflix, Hulu, PlayStation Vue ja nagu. Sellele saate installida ka kohandatud rakendusi, kuna see töötab kohandatud Android OS-is. Selle saavutamiseks peate võib-olla siiski pisut näpistama.


Ehkki tundub, et see on just teie seade telerist ülima voogesituse meelelahutuseks muutmiseks, peaksite teadma, et enamik voogesitusteenuseid on saadaval ainult USA-s ja neile on juurdepääs enamasti USA kodanikele. Kuna enamik neist kanalitest on piirkonnaga kaitstud, ei saa te ilma VPN-ita enamikku saadaolevaid kanaleid voogesitada. Niisiis, et saaksite teha Amazon Fire TV võimeliseks neid kanaleid oma riigis voogesitama, peab selle kasutamise ajal olema aktiivne VPN. Piirkonnaga piiratud sisu voogesitamiseks VPN-i installimiseks Amazon Fire TV-le on toodud viis toimingut:

1. Pange kõigepealt käsi seadmele

Fire TV seade on saadaval ainult Amazon’is ja seda ei saadeta klientidele, kes elavad väljaspool toetatud riike. Enamasti saadetakse see ainult USA aadressidele. Niisiis, esimene asi, mida peate tegema, on seadme enda ostmine Amazonist. Kuna see ei toeta enamiku maailma riikide saadetisi, saate toote koju toimetamiseks kasutada virtuaalset USA aadressi ja ekspedeerimisteenust.

Toote enda hind on võrreldes teiste sarnaste seadmetega nagu Apple TV või Android TV box väga soodne ja ka seadmele pakutav spetsifikatsioon on väga hea, võimaldades teil nautida erinevaid kõrglahutusega videoid ilma viivituste ja probleemideta

2. Tellige ruuteri installimise toega premium-VPN

Järgmine asi, mida peate tegema, on tellida esmaklassiline VPN-teenus, mis toetab nende VPN-i rakenduse installimist ruuterites. Samuti peaks see toetama Amazon Fire TV või OpenVPN konfiguratsiooni installimist. Ilma selle toeta ei saa te oma VPN-i kasutada ostetud Fire TV-seadmes.

Ärge unustage sellel eesmärgil kasutada ühtegi tasuta virtuaalset privaatvõrguteenust, kuna enamikul tasuta teenustel on piiratud ribalaius, mida saate kasutada mõne video voogesitamiseks. Peate tellima tõelise ja maineka VPN-teenuse, et saaksite Amazon Fire TV-s piiramatu voogesituse teha.

3. Installige rakendus OpenVPN Amazon Fire TV

Lisaks VPN-ühenduse installimisele oma ruuterile ja Fire TV-pulga ühendamisega ruuterivõrku on Fire TV-s VPN-ühenduse kasutamiseks veel üks viis. Peate lihtsalt installima selle OpenVPN-i rakenduse. Seade ei luba teil vaikimisi installida kolmanda osapoole rakendusi, seetõttu peate selle funktsiooni menüüs Seaded lubama.

Seejärel saate alla laadida rakenduse OpenVPN installi ja installida see Fire TV pulgale. Kui see on installitud, saate OpenVPN-i konfiguratsiooni laadimiseks lihtsalt minna VPN-teenuse ametlikule veebisaidile.

4. Laadige moodul oma VPN-teenuse pakkujalt OpenVPN-i rakendusse

Installitud rakendus OpenVPN ei tööta, kui te ei anna sellele ühilduvat konfiguratsioonifaili. Seega peate OpenVPN-i rakenduses konfigureerima OpenVPN-ühenduse VPN-teenuse pakkujalt saadud VPN-i konfiguratsiooniga. Seda konfiguratsioonifaili saab kasutada OpenVPN-i rakenduse ühendamiseks serveritega, mida pakub teie tellitud virtuaalne privaatvõrk.

Kui olete konfigureerinud OpenVPN-i VPN-teenuse pakkujaga ühenduse loomiseks, saate privaatset ühendust testida, et näha, kas see töötab teie Amazon Fire TV-s..

5. Kasutage Fire TV kasutamisel ainult USA servereid

Õige konfigureerimise korral töötab äsja Fire TV seadmesse installitud rakendus OpenVPN ühenduse loomiseks erinevate privaatserveritega, nagu teie virtuaalse privaatühenduse teenus pakub. Kuid selleks, et saaksite voogesitada erinevaid kanaleid, mis on Fire TV seadmes saadaval, peate voogesitamiseks kasutama ainult USA servereid.

Pidage meeles, et enamiku Fire TV jaoks saadaolevate kanalite (nt Amazon Prime Video, Netflix, Hulu, PlayStation Vue jt) voogesitamiseks peate need voogesitusteenused tellima. Samuti pidage meeles, et paljud neist võtavad vastu ainult USA kliente ja nende sisu nautimiseks peate maksma igakuise või iga-aastase tellimistasu eest. Ehk siis peate enamiku ajast kasutama oma virtuaalset USA-aadressi ja maksma voogesituse tellimuste eest kinkekaarte.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map