5 punast lippu, mis näitavad teie VPN-i on halb

Virtuaalse privaatvõrgu kasutamine on tänapäeval tavaline asi. Miljonid miljonid inimesed kaitsevad oma Interneti-ühendust privaatse ühendusega, olenemata sellest, kas nad kasutavad oma laua- või mobiilseadmeid. Selle põhjuseks on asjaolu, et paljudel inimestel on VPN-ühenduse eeliseid, näiteks võimalus mööda minna valitsuse piirangutest, peita oma IP-aadress, pääseda juurde piirkonna kaitstud sisule, parandada oma veebipõhist privaatsust ja palju muid eeliseid..


Kuna teie hulgast on saadaval sadu VPN-teenuseid, on loomulik, et mitte kõik VPN-teenused ei paku nende eraühenduse jaoks kvaliteetset teenust. Mõnda teenust pole lihtsalt hea kasutada või pole see piisavalt usaldusväärne, et saaksite seda igapäevaselt kasutada. See kehtib eriti siis, kui olete teenuse eest tasunud kuu või aasta tellimuse eest, mille puhul eeldate, et teenus on suurepärane. Kui tegemist on halva VPN-teenusega, on selle tuvastamiseks mõned viisid. Siin on 5 punast lippu, mis näitavad, et teie VPN on halb:

1. Ühendus langeb sageli ootamatu aja jooksul

VPN-teenusega ühenduse loomisel loote ühenduse nende pakutavate privaatserveritega, mis on hajutatud erinevates kohtades üle maailma. Saate valida privaatservereid, mis asuvad USA-s, Euroopas, Aasias ja mujal maailmas. Kuna kasutate teenust koos teiste kasutajatega ja iga serverit kasutab mitu kasutajat, on teil aeg-ajalt võimalik ühenduse katkemist. Enamasti juhtub ühenduse katkemine üks või kaks korda kuus, kui teenus on piisavalt stabiilne. Halb VPN-teenus võib teile aga anda hulga ühenduse katkemisi, mis võivad juhtuda kuu või isegi päeva jooksul. See on märk halvast teenusest, mida te ei tohiks pikka aega kasutada.

2. Kiirus on liiga aeglane ja mõnikord muutub see kasutamiseks talumatuks

Piiratud ressursside tõttu, mida VPN-teenuse kasutajad kasutavad, on tavaline, et ka teie privaatse ühenduse kiirus väheneb. Kui see juhtub liiga sageli ja teie kasutamine muutub teie jaoks väljakannatamatuks, tähendab see, et te ei kasuta head ja usaldusväärset VPN-i, mis pakub teie jaoks kiireimat kiirust. Kui te ei saa loota privaatühendusteenuse kiirusele, tähendab see, et te ei saa selle teenusega tehtud investeeringu täielikku väärtust. Teil on aeg vahetada mõnda teist VPN-teenuse pakkujat.

3. Jätkate pärast teenuse kasutamist rämpsposti vastuvõtmist ja häkkimise katseid

On mõned VPN-teenuse pakkujad, kes teevad kasutaja selja taga vastikuid ettevõtteid. See hõlmab nende kasutajate tegevuse logimist ja nende isiklike andmete kogumist privaatse ühenduse kasutamise ajal. Seejärel müüb varjuline VPN-i teenusepakkuja teie privaatsed andmed mitmetele kolmandatele osapooltele, kus nad saavad andmeid kasutada erinevatel halbadel eesmärkidel. Selle tulemusel on teie veebikontodel palju häkkimiskatseid ja teie postkasti kuvatakse mitmesuguseid rämpspostisõnumeid. See on tegelikult tavaline juhtum, mis juhtub enamiku tasuta VPN-teenustega, nii et peate sellest teadlik olema. Kui see turvaohtude sümptom on ilmnenud, peate kohe lõpetama privaatse ühendusteenuse kasutamise.

4. Te ei saa seda kasutada teatud veebisaitide blokeeringu tühistamiseks

Eeldatakse, et VPN suudab blokeerida veebisaidid, mille kasutamist valitsus või mis tahes piirkonna lukustussüsteem piirab. Tegelikult pole enamikul mainekatel VPN-teenustel probleeme piirkonda lukustatud veebisaitidele pääsemisel ja nende kasutajatel sellistest veebisaitidest probleemideta ümbersõitmise lubamisel. Siiski on endiselt palju VPN-teenuseid, mis ei suuda oma lubadusi täita, ja need muudavad mitmesugustel põhjustel oma kasutajatel teatud veebisaitide blokeeringute blokeerimise lahti. Enamasti keelavad nende privaatsed IP-aadressid geograafiliselt piiratud võrguteenused, mistõttu on kasutajatel võimatu kasutada teatud veebisaite oma privaatset ühendust kasutades. Selle probleemi ilmnemisel on hea aeg mõelda mõne teise teenusepakkuja vahetamisele.

5. Sellel puuduvad privaatsus- ja turvafunktsioonid

Samuti peaks virtuaalne privaatühendus suutma pakkuda kasutajatele Internetis sirvides turvalisuse ja privaatsuse kaitset. Seega peaks sellel olema mitmesuguseid turva- ja privaatsusfunktsioone, millele kasutajad saavad tugineda, et muuta oma veebitegevus anonüümseks ja igasugusest järelevalvesüsteemist vabaks. Kuid mõned VPN-teenused ei hooli tegelikult oma kasutajate privaatsusest ja turvalisusest ning hoolivad ainult blokeeritud veebisaitidest möödahiilimisest, mille tulemuseks on kasutajatele veebis halb privaatsuse ja turvalisuse kaitse. Kui teie VPN-i pakkujal puuduvad piisavad privaatsus- ja turvafunktsioonid, peaksite lõpetama sellise teenuse kasutamise ja minema parema poole.

Need on punased lipud, mis näitavad, et teie VPN on halb. Mida rohkem loote halvale VPN-teenusele, seda pettunud olete pikas perspektiivis. Seetõttu soovitatakse teil selline halb VPN-teenus välja tõmmata ja hankida parem teenus, mida saate kasutada oma veebipõhise privaatsuse ja turvalisuse suurendamiseks.