5 põhjust parima VPN-i valimiseks koos VPN-i blokeerimise funktsiooniga

Nagu juba võisite teada, on mõni riik maailmas VPN-i kasutamise keelanud, mis tähendab, et kui elate ühes neist riikidest, ei saa te seal ühtegi VPN-i tarkvara kasutada. Selle põhjuseks on nende riikide valitsuse rakendatavad piirangud, mis sageli nõuavad kasutajatel täielikult oma Interneti-seaduste järgimist. Need valitsused soovivad kontrollida oma kodanike käitumist veebis, et nad saaksid külastada ainult valitsuse kinnitatud veebisaite. Muidugi on paljude kasutajate jaoks see nende põhiliste veebipõhiste privaatsus- ja turbeõiguste rikkumine.


Lisaks nende seadustele, mis keelavad virtuaalse privaatvõrgu kasutamise, jälgib nende riikide valitsus veebis oma kodanike tegevust. Deep Packet Inspection tehnoloogia abil teab valitsus, mida nende kodanikud oma võrguühenduse kasutamisel teevad. Kuid õnneks hakkavad mõned VPN-i pakkujad pakkuma oma teenuses VPN-i tõkestamise funktsiooni. Seetõttu on oluline, et valiksite VPN-i blokeerimise funktsiooniga esmaklassilise VPN-i, eriti kui plaanite lähiajal mõnda neist riikidest külastada. Siin on 5 põhjust, miks valida premium VPN-i koos anti-VPN-i blokeerimise funktsiooniga:

1. VPN-i tarkvara saate siiski kasutada, isegi kui see on riigis keelatud

Üks VPN-teenuse kasutamisest koos VPN-i blokeerimise funktsiooniga on see, et te ei pea muretsema VPN-i kasutamise keelanud riigi Interneti-ühenduse loomise pärast. Selles riigis võidakse keelata paljud muud virtuaalse privaatvõrgu teenused. Kuid kui kasutate VPN-teenust koos VPN-i blokeerimise funktsiooniga, ei saa valitsus privaatse ühenduse tarkvara kasutamist blokeerida. Tegelikult ei tea valitsus, et Interneti-ühenduse loomisel kasutate privaatset ühendust. Niisiis, selle konkreetse virtuaalse privaatvõrgu pakkuja kasutamisel saate tarkvara kasutada ka siis, kui valitsus on selle ametlikult blokeerinud.

2. Peidate oma VPN-liiklust valitsuse eest

VPN-i blokeerimise funktsiooni kasutav virtuaalne privaatvõrk kasutab tegelikult vaikset privaatset liiklust, mida valitsus ei suuda tuvastada. Tavaliselt kasutab valitsus teie Interneti-liikluse jälgimiseks süsteemi Deep Packet Inspection. Kui kasutate Interneti-ühenduse loomiseks privaatvõrku, suudab DPI-süsteem seda tuvastada. Kui see on tuvastatud, keeldub see süsteem automaatselt teie ühendusest ja seega ei pääse te juurde oma privaatse võrguga ühelegi veebisaidile. Kuid kui teie VPN-il on selle blokeerimise takistamise funktsioon, saate oma Interneti-liikluse peita ja DPI-süsteem ei suuda teie privaatset võrku tuvastada ja seega pääsete juurde tavalisele veebisaidile.

3. See hoiab teie privaatse ühenduse turvalisust

On ainult mõned VPN-teenuse pakkujad, kes on välja töötanud tehnoloogia oma privaatse liikluse varjamiseks Deep Packet Inspection süsteemi all. Ja selle tehnoloogia käivitamiseks on vaja teha palju protsesse. Kasutajate õnneks ei mõjuta need protsessid teie privaatvõrguühenduse turvalisust. Teisisõnu, kuigi saate Interneti-vabadust nautida ka kõige kitsamas riigis, ei pea te muretsema oma veebiturvalisuse ja privaatsuse pärast. Teie andmed on krüptitud ja valitsus ei saa veebis toimuvat jälgida.

4. Võite oma Interneti-teenuse pakkuja käiguteest mööda minna

Valitsus teeb tavaliselt Interneti-teenuse pakkujaga koostööd, et heidutada inimesi VPN-ühenduse kaudu Internetti kasutama. Üks võimalus on teostada drosseldamise protseduuri, milleks on põhimõtteliselt Interneti-ühenduse aeglustamine. Kui ühendate Interneti-ühenduse kaudu privaatvõrku, saab Interneti-teenuse pakkuja kindlaks teha, kas loote ühenduse tava- või privaatühendusega. Kui ta tuvastab, et ühendate privaatse ühendusega, aeglustab ISP teie ühenduse kiirust automaatselt, nii et võiksite selle asemel kaaluda tavalise Interneti-ühenduse kasutamist. Kui valite VPN-i blokeerimise vastase funktsiooniga VPN, ei saa seda tüüpi ISP-d teie ühendusele rakendada, kuna teie Interneti-teenuse pakkuja ei suuda teie kasutatavat ühenduse tüüpi tuvastada, andes teile sama Interneti-kiiruse kui tavaline ühendus.

5. Selle teenuse kasutamisel pole teil valitsuse seiret

Kuna nende riikide valitsus soovib oma kodanikke veebis olles täielikult jälgida, et nad saaksid neid kontrollida, on vajalik, et nad blokeeriksid privaatsete võrguühenduste kasutamise, et nende kodanikud saaksid jätkata oma tavalise Interneti-ühenduse kasutamist. Mis on hea, kui valite privaatvõrgu, mis pakub VPN-i tõkestamise funktsiooni, on see, et saate end valitsuse jälgimisest vabastada, kuna teie privaatne ühendus on täiesti vaikne ja valitsus ei märka seda, isegi kui nad keelavad virtuaalsed võrguühendused.

Need on 5 põhjust, miks valida premium VPN-i koos anti-VPN-i blokeerimise funktsiooniga. Seda tüüpi virtuaalse privaatvõrguteenuse puhul ei pea te muretsema selle pärast, et saaksite VPN-i kasutamist keelavates riikides vabalt Internetti uurida. Seega vali oma teenusepakkuja targalt.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map