5 näpunäidet, kuidas valida parim VPN-teenus P2P-failide ühiskasutuse tegevuseks

P2P-failide jagamine või torrentimine on tavaliselt üks asi, mida paljud VPN-teenuse pakkujad üritavad vältida. Selle põhjuseks on asjaolu, et mitte ainult see tegevus ei kuulu Interneti halli valdkonda, vaid see võib ka ressursse ära kasutada. P2P-faili jagamise ajal peate ühenduse kogu aeg sisse lülitama ning andmeedastus töötab pidevalt, andmeid üles ja alla laadige. See pole põhjus, miks kõik VPN-teenuse pakkujad oma teenuses piinavat funktsiooni ei paku.


Tegelikult on ainult VPN-teenuste tipptasemel julgus pakkuda kasutajatele võimalusi piinavaks tegevuseks, kuna see on osa kasutaja õigustest kasutada Internetti nii, nagu nad tahavad. Kuna privaatse ühenduse jaoks pole piinavaid funktsioone pakkuvaid teenuseid palju, peate nende vahel valima väga hoolikalt. Siin on 5 näpunäidet, kuidas valida parim VPN-teenus P2P-faili jagamise tegevuste jaoks:

1. Veenduge, et see ei jälgiks teie andmeid

See on oluline, kuna mitte kõik riigid ei luba teil P2P-faili jagamise toiminguid teha, kuna mõned riigid peavad seda ebaseaduslikuks. Seetõttu peate valima privaatse ühenduse, mis ei jälgi teie andmeid. Te ei soovi, et teie VPN-teenuse pakkuja teid jälgiks, kuna teie õigused on jääda anonüümseks ja privaatseks võrgus ning teie vastutus on kasutada võrguliiklust vastavalt oma vajadustele. Valige täiesti VPN-teenus, mis ei paku logimispõhimõtteid, et lubada täielikult anonüümset piinavat tegevust.

2. Sellel peaks olema jagatud privaatne IP-aadress

Jagatud privaatset IP-aadressi on keeruline jälgida, kuna kasutate teiste VPN-i kasutajate IP-aadressi. Sel viisil, ehkki kellelgi õnnestus teie IP-aadressi jälgida, jõuavad nad järeldusele, et seda IP-aadressi kasutavad korraga mitu kasutajat. Kui tegelete piinava tegevusega, on jagatud IP-aadress kasulik, et hägustada teie veebijälge ja muuta see võimatuks kolmandatel osapooltel teie jagatud privaatse IP-aadressi teie seadmesse tagasi otsimine.

3. Torrentimiseks peab olema spetsiaalne server

Kuna P2P-faili jagamise tegevus peab kasutama palju privaatserverite võrguressursse, peab teie VPN-teenuse pakkujal olema spetsiaalsed serverid, mis on pühendatud piinadele. See on tavaline paljude usaldusväärsete teenusepakkujate puhul, kuna nad ei taha segada tavapärast liiklust oma kasutajate piinava liiklusega. Tavaliselt saate piinavate serverite abil parema üldise jõudluse, kuna need serverid on P2P-faili ühiskasutamiseks optimeeritud.

4. Veenduge, et see pakub kiiret kiirust ja piiramatut ribalaiust

Torrentide abil peab teil olema privaatne ühendus, mis suudaks pakkuda parimat võimalikku kiirust. Selle põhjuseks on asjaolu, et P2P-failide jagamise võrgu kaudu allalaadimisel ja üleslaadimisel on oluline kiirus. Te ei soovi kulutada palju aega vaid väikese faili suurusega faili allalaadimise ootamisele. Samuti peate kasutama privaatset ühendusteenust, mis pakub piiramatut ribalaiust, kuna lülitate oma andmeedastuse kogu aeg sisse, eriti kui teete palju külvamisi erinevate torrentide jaoks. Kiire kiiruse ja piiramatu ribalaiuse kombinatsioon peaks teile P2P-faili jagamise tegevuses parima mugavuse pakkuma.

5. Sellel peaks olema automaatne tapmislüliti funktsioon

Piinava tegevuse ajal on oluline, et te peidaksite oma IP-aadressi kogu aeg, sest te ei soovi, et mõni kolmas osapool paljastaks teie tegelikku identiteeti. Te ei soovi, et teie Interneti-teenuse pakkuja või valitsus neid jälgib ja jälgib ning kui te leiate, et kasutate teie ühenduses P2P-failide jagamise võrku. Seega on automaatse tapmislüliti funktsioon teie jaoks oluline, et hoida oma IP-aadressi kolmandate osapoolte eest varjatud. Kui teie privaatses ühenduses on häireid, võimaldab tapmislüliti funktsioon vältida IP-aadressi või DNS-i leket, mis võib selle ühenduse katkemise tõttu juhtuda. Sel moel jääte oma piinavas tegevuses anonüümseks.

Need on näpunäited P2P-failide ühiskasutuse jaoks parima VPN-teenuse valimiseks. Ükskõik, kas teie riigis on piinamine lubatud või mitte, on alati parem, kui hoiate oma piinavat tegevust kolmandate osapoolte eest varjatud. Kasutades mainekat VPN-teenust, mis võimaldab P2P-faili jagamise tegevust, saate faile alla laadida ja üles laadida P2P-võrgu kaudu, ilma et peaksite muretsema mis tahes kolmanda osapoole jälgimis- ja jälgimistegevuse pärast.