5 näpunäidet Hiinas reisijana VPN-ühenduse kasutamiseks

Hiina reisimine võib mõnele inimesele tunduda üsna murettekitav. Seda seetõttu, et on olnud uudiseid, mille kohaselt Hiina valitsus ei luba inimestel Hiinas virtuaalset privaatvõrku kasutada. Niisiis, mis sellega peale hakata? Kui uudised vastavad tõele, ei pruugi te Hiinas viibides enam ühtegi oma populaarset veebisaiti kasutada ja see tähendab, et teie reis võib olla igav. Kuna selles riigis pole peamisi sotsiaalmeedia platvorme, ei saa te seal viibimise ajal oma fotosid ega videoid üles laadida. Kuid kas see on tõsi??


Tõde on see, et see on osaliselt tõsi. Jah, Hiina valitsus võib keelata enamiku virtuaalse privaatvõrgu teenuste Hiinas, kuid ainult neile, kes seda müüvad. VPN-i kasutamine on endiselt võimalik üksikute Hiina kodanike jaoks ja ettevõtete jaoks, kes soovivad kasutada mis tahes VPN-teenust, peavad nad selle kõigepealt valitsuses registreerima. See kehtib eriti reisijate kohta, kuna valitsus ei kohalda tavaliselt VPN-i keeldu reisijatele, mis tähendab, et saate selles riigis viibimise ajal alati VPN-ühendust kasutada. Siiski on veel mõned asjad, mida peate teadma. Siin on 5 näpunäidet, kuidas kasutada Hiinas reisijana VPN-ühendust:

1. Kasutage ainult VPN-i, mida saab kasutada Hiinas

Kuna VPN-i kasutamine on Hiinas üldiselt keelatud, on valitsus Hiinas asuvate puhverserveriteenuste jaoks palju, mida valitsus mõjutab või nende tegevuse lõpetab. Samuti ei luba Hiina valitsus Apple’il ega Google’il VPN-i rakendusi nende rakenduste poes kuvada, mis teeb teile VPN-rakenduse allalaadimise ja installimise Hiinas viibides üsna keeruliseks. Muudes riikides kui Hiinas asuvate virtuaalsete privaatvõrguteenuste kasutamine on siiski endiselt võimalik, kuid isegi siis piirab Hiina valitsus nende kasutamist riigis. Niisiis, teie jaoks on oluline kasutada ainult VPN-i, mis on selles riigis garanteeritud. Tehke mõned uuringud ja valige esmaklassiline VPN, mis ütleb teile, et seda saab kasutada Hiina suurest tulemüürist möödahiilimiseks.

2. Enne Hiinasse minekut installige oma VPN

Virtuaalse privaatvõrgu tarkvara või rakenduse installimine peaks toimuma siis, kui olete endiselt oma koduriigis või enne Hiinasse sisenemist. Selle põhjuseks on asjaolu, et VPN-i rakendusi või tarkvara on riigist raske alla laadida ja installida. Seega on oluline, et teie virtuaalne privaatvõrk oleks enne starti installitud. Veenduge, et programmid töötaksid kõigis teie seadmetes korralikult, ja veenduge, et teie Hiinas reisimise ajal on teie tellimus endiselt aktiivne. Jällegi, kui teie tellimus pole reisi ajal aktiivne ja peate selleks ajaks tellimust pikendama, oleks seda üsna keeruline teha, kui te ei aktiveeri automaatse pikendamise võimalust.

3. Suurt tulemüüri parandatakse pidevalt

Pidage meeles, et Hiina valitsus kaitseb nende Interneti-maad suure tulemüüriga kutsutud tulemüüriga. Hiina tavakodanikud pääsevad juurde ainult riigis heaks kiidetud saitidele ja üldiselt ei pääse nad juurde sellele tulemüürile mittekuuluvatele veebisaitidele. Kahjuks liigitatakse enamik VPN-i veebiservereid ja puhverserveriteenuseid tulemüüri poolt blokeeritud veebisaitideks ning blokeeritud veebisaitide loetelu kasvab pidevalt, kuna suurt tulemüüri täiendatakse pidevalt. See tähendab, et üha rohkem puhverserveriteenuseid on blokeeritud ja suure osa nende kasutamisest on piiratud. Nii et vali oma VPN-teenus hoolikalt.

4. Valige Parima jõudlusega server

Kui olete Hiinas ja saate VPN-teenuse abil Interneti-ühenduse luua, valige kindlasti parima jõudlusega server. Kui teie virtuaalses privaatvõrgus on funktsioon, mis võimaldab teil automaatselt valida parima jõudlusega serveri, lülitage see valik kindlasti sisse. Selle põhjuseks on asjaolu, et paljud Hiinas endiselt töötavad VPN-teenused võivad ISP-d aeglustada, et piirata teie ühenduvust välismaailmaga. Kui saate, on alati soovitatav kasutada USA serverit, kuna see annab teile parimate kogemuste erinevatele blokeeritud veebisaitidele juurdepääsu saamiseks.

5. Valige VPN, mis ei võimalda Interneti-teenuse pakkuja aktiveerimist ega aeglustamist

Täiendav näpunäide Hiinas reisides parima puhverserveri teenuse valimisel on see, et peaksite valima VPN-teenuse, mis ei võimalda mis tahes tüüpi ISP-ga seiskamist ega aeglustumist. Seda tüüpi VPN-i valimisel saate privaatset ühendust nautida täiskiirusel. Kuid pidage meeles, et seda funktsiooni pakkuvate VPN-teenuste arv on endiselt väike. Niisiis, enne sihtkohta jõudmist veenduge, et olete tutvunud valitud VPN-teenuse funktsioonidega.

Need on 5 näpunäidet, kuidas kasutada Hiinas reisijana VPN-ühendust. Hiinas reisimine võib olla väga lõbus, kuna riigis on palju fantastilisi kohti, mida saate külastada. Ükskõik, kas lähete sellesse riiki õppima, töötama või lihtsalt puhkust nautima, on teil alati vaja kasutada VPN-ühendust, et saaksite jagada oma kogemusi selles riigis oma kodus olevate sõpradega.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map