5 halva VPN-teenuse pakkuja märki

Tänapäeval on palju VPN-teenuse pakkujaid, kes pakuvad oma teenuseid taskukohase hinnaga, pakkudes kasutajatele mitmesuguseid funktsioone, mis saavad nende Interneti-ühendust veelgi kaitsta. On isegi VPN-teenuseid, mis pakuvad oma teenuseid tasuta, mis tähendab, et saate nende virtuaalset privaatvõrku kasutada ilma kuu- või aastatasu maksmata. Siiski on sellel palju piiranguid ja tavaliselt piiravad nad ribalaiust või Interneti-liiklust.

Millist tüüpi VPN-teenuseid iga hinna eest vältida?

VPN-ühenduse nõudluse suurenemise tõttu mitmesuguste Interneti-piirangute tõttu, mida paljud valitsused kohaldavad kogu maailmas, soovivad paljud Interneti-kasutajad oma võrgutegevuses oma vabadust taastada. Seetõttu on VPN-ühendus üha populaarsemaks muutumas ja koos selle populaarsusega on saadaval üha uusi VPN-teenuse pakkujaid.

Kuid peate mõistma, et kuna VPN-teenuseid on tänapäeval arvukalt, on teil õigete valimine järjest keerukam. Teie jaoks sobiva VPN-teenuse valimiseks peaksite suutma eristada head halvast. Siin on 5 märki halvast VPN-teenuse pakkujast, mida peate iga hinna eest vältima:

1. Sellel pole mingit mainet

Ärge võtke kohe ühendust VPN-i teenusepakkujaga, kui neil pole oma nõude toetuseks tõestatud mainet. See kehtib eriti uute VPN-teenuse pakkujate kohta. Tavaliselt pakub uus VPN-teenuse pakkuja teenust, mis väidetavalt on parem kui see, mis on juba saadaval. Nad väidavad, et nad kaitsevad teie veebiturvalisust ja privaatsust paremini. Nad väidavad, et neil on paremad serverid, parem kiirus, parem krüptimine jne. Enne kui otsustate seda kasutada, uurige alati, mida inimesed selle VPN-teenuse kohta ütlevad. Õige VPN-i valimisel on esikohal maine.

2. See pakub tasuta VPN-iga tõesti odavaid hindu

Tavalised VPN-i teenuse määrad võivad olla vahemikus 6–11 dollarit kuus, sõltuvalt funktsioonidest, mida nad oma klientidele pakuvad. Kui näete VPN-teenuse pakkujat, kes pakub nende teenuse eest väga odavat hinda, ja see pakub ka tasuta VPN-teenust, peaksite teadma, et tegemist võib olla halva teenusepakkujaga. Ärge lähenege seda tüüpi VPN-teenustele, välja arvatud juhul, kui nad korraldavad mingisuguseid reklaame. See kehtib eriti juhul, kui tasuta VPN-i teenust pommitatakse lugematute reklaamidega ja see on väga aeglane.

3. See jäljendab populaarset ja lugupeetud VPN-teenuse pakkujat

Oletame, et leiate tõesti uue VPN-teenuse pakkuja. Kuid selles on midagi kahtlast. Üldine veebisait sarnaneb populaarse VPN-pakkujaga, keda te juba teate, ja see pakub sarnaseid funktsioone ja tehnoloogiat. See on teile saadaval palju odavama tariifiga, tavapärasest kuust või aastast madalama hinnaga. Tavaliselt on seda tüüpi VPN-teenuse pakkuja võlts VPN-teenus, mis üritab populaarseid jäljendada, lootuses, et need näevad klientide jaoks lugupeetumad. Kui leiate seda tüüpi virtuaalse privaatvõrgu pakkuja, vältige seda kindlasti.

4. See ei paku ametlikul veebisaidil piisavalt teavet

VPN-teenuse pakkuja, kes pakub ainult teavet oma tariifide kohta, pole teie tähelepanu väärt. Kui te ei suuda jälgida seda varjulist VPN-teenust taga seisvat ettevõtet, siis ärge seda kasutage. Hea VPN-i valimisel peaksite arvestama selle teenuse taga oleva ettevõtte teabega. Ettevõttel peaks olema kuskil asutatud peakontor või kontor ja te peaksite saama selle kätte mitmesugustel viisidel, näiteks tigu posti, telefoni, vestluse ja e-posti teel. Samuti peaks ametlik veebisait pakkuma kasutajatele palju teavet VPN-teenuste üksikasjade tundmaõppimiseks.

5. See on liiga hea, et olla tõsi

Kui VPN on tõele vastamiseks liiga hea, siis on see tavaliselt võlts. Te peaksite seda alati meeles pidama. VPN-serverite ülalpidamine maksab teenusepakkujale pidevalt ja seetõttu ei saa nad teenuse eest liiga odavalt maksta. Kui nad pakuvad odavaid tariife, siis nad varjavad tavaliselt funktsioone, et need vastaksid teenuse ülalpidamiskuludele. Niisiis, kui VPN-teenuse pakkuja pakub teile väga odavat määra või tasuta VPN-i ilma saagita või täisfunktsioonidega, siis tavaliselt on see teenus, mida soovite vältida. Pidage meeles, et võltsvaba VPN-i on palju, et kasutaja andmete kaitsmise asemel varastavad nad andmeid oma eesmärkidel. Lihtsalt olge teadlik selliste varjulike VPN-teenuste olemasolust.

Need on 5 halva VPN-teenuse pakkuja tunnust, mida peaksite iga hinna eest vältima. Alati on parem kulutada raha kuus hea kvaliteediga VPN-i jaoks, mis kaitseb teie privaatsust võrgus tõeliselt, selle asemel, et varjatud VPN-i pakkujaga riskida. Nii et vali oma VPN targalt.