5 eelist, mida saate kasutada USA serveri kasutamisel oma VPN-ühenduses

Kui kasutate premium-VPN-teenust, siis puutute paljude riikide vahel oma privaatserverite vahel valima. Kõige tavalisemad riigid on USA, Kanada, Jaapan, Saksamaa, Suurbritannia, Holland ja Austraalia. Ükskõik millise serveri valite, saate Internetti kasutada ilma igasuguste piiranguteta, mis tähendab, et saate mööda minna mis tahes tüüpi veebisaidi blokeerimisest ja tsensuurist, mida teie valitsus on kohaldanud.


Siiski on VPN-i kasutamisel huvitav näpunäide, mida peaksite teadma. Paljude serverite hulgast, mida saate oma VPN-ühenduse hulgast valida, on ilmselt USA server, mis pakub teile palju eeliseid. USA serveriga ühenduse loomisel võiksite nautida mitmesuguseid eeliseid, mida teiste riikide privaatserveri kasutamisel ei pakuta.. Siin on 5 eelist, mida võite saada, kui kasutate VPN-ühenduses USA serverit:

1. Saate suurema osa maailma meelelahutusest

Kui VPN-i peamiseks põhjuseks on asjaolu, et soovite nautida erinevat tüüpi meelelahutust ilma valitsuse blokeerimise või tsenseerimiseta, siis peaks teie esimene valik olema VPN-server USA server. USA serverit kasutades saate kasutada USA-põhist IP-aadressi, mis tähendab, et sirvite veebi justkui teete seda USA-st. Ja mis on hea, on see, et saate suurema osa maailma meelelahutusest veebis, kuna USA on selliste meelelahutuste, nagu filmid, teleseriaalid, mängud, videod, raamatud ja muu, peamine turg. Teil on võimalus avada värav fantastilise veebikogemuse saamiseks.

2. Võite saada palju tasuta sisu, mis muidu ei pruugi muudes riikides saadaval olla

Paljud USA-s asuvad voogesitusteenused pakuvad USA kodanikele tasuta sisu. Sama sisu ei pruugi aga teistes riikides saadaval olla, kuna see on piirkonniti piiratud. Näiteks on teatud teleseriaalid või animatsioonivideod saadaval ainult USA turul ja neid saab reklaamidega vabalt voogesitada. Kui teie VPN-is on USA server, siis pole teile sellisele tasuta sisule juurdepääsuga probleeme. Peate lihtsalt tasuta voogesituse teenuse kasutajaks registreeruma ja teil on hea minna.

3. Saate kasutada maailma parimaid esmaklassilisi digitaalteenuseid

Mitte ainult tasuta sisu, vaid ka palju esmaklassilist sisu, mis on saadaval ainult USA kodanikele. Näiteks pole paljudes riikides Netflix saadaval. Isegi kui Netflix on teistes riikides saadaval, on filmide valik, mida saate vaadata, alati väiksem kui USA Netflixi teenuses saadaolevate filmide valik. See pole ainult Netflix. Seal on sadu esmaklassilisi digitaalteenuseid, mida saate kasutada ainult USA-s. Kasutades Ameerika Ühendriikides asuvat VPN-serverit, saate kasutada maailma parimaid lisateenuseid, mis on teile nüüd juurdepääsetavad.

4. Teil on parim serveriühendus ja jõudlus

Paljud VPN-teenuse pakkujad asuvad USA-s, nii et loomulikult optimeerivad nad esmalt USA serverite ühenduse ja toimivuse, enne kui nad töötavad teistes riikides asuvate serveritega. VPN-i kasutajana on see teie jaoks suur eelis, kuna see tähendab, et Ameerika Ühendriikide serverid on teile saadaval parima ühenduse kiiruse ja jõudlusega. USA-s asuvat serverit kasutades saate maksimaalse VPN-i kogemuse kiiruse, jõudluse ja töökindluse osas.

5. Saate oma lemmikveebisaitidelt avada esmaklassilisi funktsioone

Mõnedel teie lemmikveebisaitidel, mis võivad olla laialdaselt kättesaadavad kogu maailmas, võib olla USA kodanikele midagi erilist pakkuda. Selle põhjuseks on asjaolu, et paljud neist veebisaitidest asuvad Ameerika Ühendriikides. Näiteks on YouTube enamikus maailma riikides tasuta maailma videovoogesituse teenusena tasuta kättesaadav. Kui aga pääsete YouTube’i juurde USA serveri kaudu, näete, et see pakub USA kodanikele ka esmaklassilisi funktsioone, mis võimaldavad teil vaadata YouTube’is videoid ilma reklaamideta, salvestada videoid võrguühenduseta vaatamiseks ja palju muud. Kuid see pole ainult YouTube. On palju teisi veebisaite, mis pakuvad esmaklassilisi funktsioone ainult USA-s asuvatele kasutajatele. Saate neid ära kasutada, kui kasutate USA-s asuvat VPN-serverit.

Need on 5 eelist, mida võite saada, kui kasutate VPN-ühenduses USA serverit. Kuna USA server on alati saadaval kõigis VPN-teenustes, on kõigi nende eeliste saamiseks vaja vaid vahetada oma praegune VPN-server Ameerika Ühendriikide serveri vastu. Kui olete selle teinud, saate VPN-i tellimusest rohkem kasu saada.