5 asja, mida saate teha pärast veebisaitide blokeeringu avamist ja Interneti-piirangutest möödahiilimist

Paljud riigid kohaldavad endiselt oma kodanike jaoks rangeid Interneti-seadusi, rakendades filtreid, mis blokeerivad teatud veebisaitide juurdepääsu avalikkusele. Samuti võivad väga vähesed riigid võtta äärmuslikke meetmeid mis tahes tüüpi veebisaitide blokeerimiseks, mis ei teeni valitsuse eesmärke. Mõned riigid muudavad ka valitsuse blokeeritud veebisaitide blokeerimise inimeste jaoks raskeks. Näiteks võib VPN-i kasutamine mõnes riigis olla ka ebaseaduslik.


Pole vahet, kus te elate, kui teil on selliseid probleeme nagu Interneti-piirangud ja veebitegevuse jälgimine, on teil võimalik sellised piirangud läbi murda. Pidage meeles, et kuigi mõned riigid rakendavad oma kodanikele teatud tüüpi Interneti-piiranguid, on palju riike, kes seda tüüpi piiranguid ei kohalda. Internetivabadust austavate riikide arv on suurem kui nende riikide arvu, kes on piiranud Interneti-seadusi, mis ei austa inimese võrgus leiduvat privaatsust ja turvalisust. Näiteks austavad USA, Kanada, Jaapan, Suurbritannia ja paljud teised maailma riigid oma kodanike veebipõhist privaatsust ja turvalisust. Seega, kui soovite kogeda Interneti-vabadust, on VPN parim viis alustamiseks. Veebisaitide blokeeringust vabastamisel ja Interneti-piirangutest möödahiilimisel saate teha 5 asja:

1. Saate Internetti sirvida nagu mitte kunagi varem

Kui kehtivad piiravad Interneti-seadused, saate enamasti sirvida kohalikke veebisaite, millele valitsus lubab teil juurde pääseda. Külastatavate veebisaitide valik on piiratud ja võib-olla ei pruugi te isegi külastada sotsiaalmeedia saite, mis on teistele inimestele kättesaadavad. Internetist saadava teabe hulk on samuti väga piiratud, kuna seda kontrollib valitsus. Kuid kui olete sellistest Interneti-piirangutest mööda saanud, saate sirvida Internetti nii, nagu te pole seda kunagi varem teinud. Saate laiendada oma vaatenurka maailma suhtes, kuna teil on palju valikuid ja palju uusi asju, mida saate õppida.

2. Olete kaitstud igasuguse valitsuse ja ISP järelevalve eest

Enamik Interneti-piiranguid käsitlevaid seadusi on loodud selleks, et kontrollida Interneti-kasutajaid võrgutegevuste tegemisel ning jälgida nende võrgukäitumist. Kui teil on kitsendatud valitsus, ei saa te end Internetis väljendada. Valitsus ja teie Interneti-teenuse pakkuja jälgivad kõiki teie külastatud veebisaite. Kõiki teie kirjutatud kommentaare ja ka teie vestlusi jälgitakse alati. Seda ei juhtu pärast Interneti-piirangutest vabanemist. Kui olete vaba, saate end kaitsta igasuguse valitsuse ja Interneti-teenuse pakkuja jälgimise eest kogu aeg.

3. Võite netis sirvida anonüümselt ja privaatselt

Ilma VPN-i või virtuaalse privaatvõrgu kaitseta ei saa te oma identiteeti paljastamata Internetti sirvida. Interneti sirvimisel paljastate alati oma tegeliku identiteedi, näidates külastatud veebisaitidel oma tegelikku IP-aadressi. Teie IP-aadressilt saavad paljud kolmandad osapooled jälgida teie tegelikku identiteeti, tegelikku asukohta ja ka palju muud teavet, mis teil on. See pole muidugi teie jaoks ohutu, eriti kui nurga taga varitseb palju häkkerid, kes üritavad teie andmeid varastada. Interneti-piirangutest mööda minnes saate sirvida võrku anonüümselt ja privaatselt, paljastamata oma tegelikku IP-aadressi ja seega ka teie tegelikku identiteeti veebis.

4. Võite külastada kõiki veebisaite

Veebisaitide blokeeringu tühistamine tähendab, et pääsete juurde kõikidele veebisaididele, mis on Internetis saadaval. Veebisaidid, mida valitsus tavaliselt blokeerib või tsenseerib, on teile täielikult kättesaadavad. See tähendab, et kui külastate mõnda veebisaiti, siis ei toimu tsensuuri ega midagi sellist. See annab teile täieliku vabaduse ja täieliku kontrolli võrgus, kuna lubate ainult ise otsustada, milliseid veebisaite võite külastada ja milliseid veebisaite, mida te ei soovi külastada. Kõigi veebisaitide külastamise kaudu saate õppida palju muid asju teistest riikidest ja teistest kultuuridest ning seeläbi saate oma silmaringi hõlpsalt laiendada.

5. Võite mööda minna igat tüüpi geograafilise asukoha piirangutest

Näiteks kui soovite vaadata teatud filmi, mis on saadaval ainult teises riigis, saate seda teha, minnes mööda Interneti-piirangutest ja vabastades veebisaitide blokeeringud. Igasugune piirkonnaga kaitstud sisu muutub teile juurdepääsetavaks ja saate voogesitada või alla laadida soovitud filme. Võite isegi tellida teenuseid, mis on saadaval ainult teistes riikides. See võib anda teile täieliku kogemuse Interneti nautimisest, võimaldades teil nautida sisu, mida Internet pakub.

Need on 5 asja, mida saate teha pärast veebisaitide blokeeringu tühistamist ja Interneti-piirangutest möödahiilimist. Juhul, kui teil on selle kohta huvi, võite kõigepealt tellida premium-VPN-teenuse. VPN või virtuaalne privaatvõrk on teatud tüüpi teenus, mis võimaldab teil Interneti-piirangutest mööda minna ja anda teile veebis vabadus tagasi. Samuti aitab see kaitsta teie turvalisust ja privaatsust veebitegevuse ajal.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map