Shellfire Box VPN ülevaade

Plussid

Pakub kõigile teie seadmetele privaatühendust, ilma et peaksite VPN-i tarkvara eelnevalt seadistama. Plug and play süsteem, mis võimaldab teil privaatset ühendust kohe kasutada. Kohaletoimetamine kogu maailmas.


Miinused

VPN-ruuteri riistvara saavad tellida ainult konkreetsete riikide kliendid. Autonoomne VPN-teenus on saadaval piiratud kiirusega, välja arvatud kõige kallim pakett.

Üldiselt

Pakub hõlpsasti kasutatavat VPN-ruuteri riistvara, mis võimaldab teil viivitamatult privaatvõrguga ühenduse luua. Riistvaraga tuleb tellida Shellfire VPN-i teenus igal aastal.

Shellfire Box on VPN-ruuteri riistvara, mida pakub 2002. aastal asutatud ja Saksamaal Bad Vilbelis asuv hostimisteenuse pakkuja Shellfire. Lisaks ruuteri riistvara pakkumisele pakub see ettevõte ka eraldiseisvat virtuaalse privaatvõrgu teenust, mis sisaldab tasuta paketti. Ettevõttel on nägemus, et kõigile on tasuta ja turvaline juurdepääs Internetile ning ettevõtte eesmärk on pakkuda kõigile turvalist ja privaatset Interneti-võrku.

Ühendage ja ühendage eraühendus ilma probleemideta

Shellfire Boxi VPN pakub teile ruuteri, mis on juba VPN-i tellimusega varustatud, mis tähendab, et te ei pea iga vaevaga VPN-i tarkvara ja rakenduste installimisel vaeva nägema. Selle VPN-kasti abil peate selle lihtsalt oma ruuterisse ühendama, nii et ruuteri ühendus suunatakse uuesti selle kasti kaudu privaatsesse ühendusse. Seejärel saab ruuteriühenduse koheselt muuta privaatseks ühenduseks. Kõigil selle ruuteriga ühendatud seadmetel on nüüd Interneti-privaatsuseta ja kolmandate osapoolte jälgimiseta piiranguteta juurdepääs Internetile.

Kõiki seadmeid saab ühendada privaatvõrguga

Võib-olla peate VPN-tarkvara installima käsitsi igasse seadmesse, kui kasutate muid tavalisi VPN-teenuseid. Kuid see pole nii, kui teil on see VPN-kast. Selle ruuterikarbi abil saate hõlpsalt ühendada kõik seadmed, mis teil on, ühe privaatühendusega, ilma et peaksite oma seadmetele installima mingit privaatset ühenduse tarkvara. See tähendab, et teie sülearvuteid, nutitelereid, mobiilseadmeid, lauaarvuteid, mängukonsoone ja paljusid teisi seadmeid toetatakse. Te ei pea enam pettuma, sest näiteks teie mängukonsooli või Linuxi masina jaoks pole VPN-i tarkvara ega rakendust saadaval..

Iga ruuteri ostuga on kaasas aastane tellimus

Selle Shellfire Box VPN omamise hea uudis on see, et iga riistvaraostuga on kaasas Shellfire VPN-i aastane tellimus. Seega ei pea te virtuaalse privaatvõrguteenuse tellimiseks rohkem maksma. Tegelikult on riistvara hind koos tellimisega palju odavam kui paljude tavaliste VPN-teenuse pakkujate aastane tellimus. Võite valida riistvara, mis sisaldab Shellfire VPN-i üheaastast või 2-aastast tellimust. See on hea hinna ja kvaliteedi suhe.

Kõrvaldage kogu Interneti-tsensuur ja piirkonna kaitse

Kui olete oma seadmed selle ruuteri kastiga ühendanud, saate ühenduse hõlpsalt privaatseks muuta ja seega saate kogu oma Interneti-tegevuse tsensuurist, piirangutest ja piirkonna kaitsest mööda minna. Internetis on rohkem asju, mida saate teha, kui see ruuter on pardal. Lisaks ei pea te muretsema valitsuse, Interneti-teenuse pakkuja, häkkerite või muude kolmandate osapoolte jälitustegevuse pärast, kes üritavad teie veebitegevust jälgida. Võite külastada kõiki veebisaite ja saada igast külastatud veebisaidist täielikku kogemust.

Piiramatu ribalaius 35 serveriga kogu maailmas

Kuigi Shellfire VPN pakub odavamat paketti piiramatu ribalaiuse ja piiratud ühenduse kiirusega, siis Shellfire Box VPN ruuteri ostmisel see pole nii. Kaasas Premium Plus pakett, mis pakub piiramatut kiirust ja piiramatut ribalaiust, et tagada teie Interneti-tegevusest privaatselt viibides nauditav. Samuti pakub see 35 serverikohta, mis on rohkem kui odavamates plaanides saadaolevate serverite arv, mis pakuvad ainult 20 või vähem serverit. Niisiis saate selle ruuterikarbi abil virtuaalse privaatvõrgu teenusest maksimaalselt kasu saada, ilma et peaksite Premium Plusi tellimusele rohkem raha kulutama. Saite selle juba oma ostuga kätte.

Järeldus

Shellfire Box VPN ruuter on plug-and-play ruuter, millel on eraviisiline ühendus, mida pakub Shellfire. Riistvara on piisavalt väike ja hõlpsasti kaasaskantav ning toiming on lihtne ja hõlbus. Peate selle lihtsalt oma ruuterisse ühendama ja kõikidel seadmetel võib Interneti-ühenduse saamiseks olla privaatne ühendus. See ruuter pakub palju enamat kui see, mida tavalisest VPN-i tellimusest saate, kuna see ühildub mis tahes seadme ja opsüsteemiga. Kokkuvõttes on selle ruuteri ostmine üks parimaid investeeringuid, mis teil veebiturvalisuse ja privaatsuse tagamiseks võib olla, ning see on selle raha jaoks väga hea hinna ja kvaliteedi suhe..