Nahkhiir! Ülevaade

Plussid

Pakub turvalist e-posti halduri tarkvara, mis kaitseb teie sõnumeid häkkerite eest. Kaitseb kogu teie e-posti suhtlust turvalise otspunktkrüptimissüsteemi abil.

Miinused

Saadaval ainult Windowsi platvormil ja see on mõeldud peamiselt lauaarvuti kasutajatele, ehkki seda saab kasutada ka tahvelarvutites, kus töötab Windows OS. Uuendused pole tasuta saadaval.

Üldiselt

Võimaldab teil kaitsta kogu oma e-posti suhtlust ja hallata oma e-posti kontosid ühes mugavas töölaua tarkvaras. Kaitseb teie e-kirju häkkerite ja pahatahtliku tarkvara eest.

Veebisait: klõpsake siin

Üldine hinnang: [yasr_o overall_rating]

Nahkhiir! on turvaline e-posti klient, mida saab installida töölauaprogrammina või serverirakendusena. Selle on loonud 1998. aastal asutatud ja Moldova Vabariigis asuv tarkvaraettevõte Ritlabs, SRL. Ettevõtte fookuses on erinevate turvaliste kommunikatsioonitoodete loomine nii era- kui ka äriklientidele. Nahkhiir on ettevõtte peamine tootesari, mis on tarkvara, mis aitab kasutajatel hallata ja kaitsta oma e-posti suhtlust oma töölaua või serveri mugavusega.

Tasakaalustamata filtreerimissüsteem

Nahkhiir! on e-posti haldaja tarkvara, mis on varustatud filtreerimissüsteemiga, mis on loodud tagama, et saate ainult teile kuuluvaid e-kirju. See tähendab, et see võib filtreerida igat tüüpi rämpsposti ja pahatahtlikke e-kirju ning takistada neil teie postkasti jõudmast. Kuna see tarkvara keskendub turvalisele e-posti teabevahetusele, ei talu see igasugust rämpsposti ega rämpsposti. Niisiis, kustutab need kohe, kui saabub. Filtreerimissüsteem on väga võimas ja see kasutab täiustatud algoritmi, et teha kindlaks, millised meilid on olulised ja millised rämpspostid.

Turvaline otsast lõpuni krüptimissüsteem

Turvalise e-posti suhtluse juures on kõige olulisem, et saaksite kontaktidega suhelda kõige privaatsemas ja turvalisemas keskkonnas. See tähendab, et keegi ei saa teie suhtlust kuulata ega vaadata, milliseid kirju selle tarkvara abil saadate ja vastu võtate. Edasi-tagasi saadetud sõnumeid näete ainult teie ja vastuvõtja, mis tähendab, et sõnumeid saavad vaadata ainult sideliini mõlemad otsad. Seda tähendab turvaline otsast lõpuni krüptimissüsteem ja sellel tarkvaral on kõige turvalisem krüptimissüsteem, mis kaitseb kogu teie e-posti suhtlust.

Sisemine HTML-i vaatur

Ehkki enamik teisi sarnaseid turvalise e-posti tarkvara lubab meilide vaatamist ainult tekstivormingus, on The Bat! on natuke erinev. Lisaks sellele, et saate oma e-kirju vaadata tekstivormingus, toetab see ka HTML-e-kirju, mis tähendab, et kui e-kirja saatja kasutab HTML-vormingut, saate e-kirju vaadata täpselt nii, nagu saatja ette näeb. Selle põhjuseks on asjaolu, et sellel programmil on oma sisemine HTML-i vaataja, mis tagab, et saate HTML-vormingus e-kirju vaadata võimalikult täpselt.

Piiramatu sõnumite salvestamine

See programm on väga kerge, kuna selle käivitamiseks pole mingeid CPU nõudeid. Kui teil on Windows, saate selle tarkvara installida. Lisaks toetab see ka piiramatute sõnumite salvestamist arvutisse ja saate seda kasutada ühenduse loomiseks kõigi e-posti teenustega, mis kasutavad POP-i ja IMAP-i. Kuna seda ei kasutata mitte ainult turvalise e-posti kommunikatsioonitarkvarana, vaid ka tugeva e-posti halduri tarkvarana, ei pea te muretsema tuhandete teie meilide haldamise pärast. Tõhusa e-postihalduri funktsiooni abil on piiramatu sõnumite haldamine arvutis lihtne ja hõlbus.

Nahkhiir! Aadressiraamat

Nahkhiir! pakub välja ka oma kontaktihaldusfunktsiooni versiooni, mida nimetatakse The Bat Address Book, mida saab kasutada kogu teie kontaktteabe haldamiseks ja talletamiseks. Selle funktsiooni hea külg on see, et saate hõlpsalt lisada oma kontaktteavet erinevatest pilvepõhistest kontaktihaldustarkvaradest, näiteks Google’i kontaktid ja Outlook. Samuti saate kontaktteavet aadressiraamatust hõlpsalt Google’i ja Outlooki üle kanda. Mis tahes kontaktteabe leidmine on sama lihtne kui tema e-posti aadressi või nime sisestamine, mis on väga mugav, kui peate saatma kiireloomulise e-kirja.

Järeldus

Nahkhiir! pakub ülimat turvalist e-posti suhtlusplatvormi, mis võimaldab teil oma kontaktidega privaatselt ja turvaliselt suhelda. See eemaldab häkkerite võimalused teie e-posti suhtlust jälgida, kuna see tarkvara on varustatud täiustatud otsast krüpteerimissüsteemiga. E-posti haldustarkvarana on see teie arvutis tuhandete e-kirjade haldamine väga hõlbus ja mis kõige parem – see võib talletada piiramatuid sõnumeid ilma piiranguteta. HTML-i e-kirjade vaatamine pole probleem, sest erinevalt sarnasest tarkvarast on see varustatud sisemise HTML-i vaatajaga, mis hõlbustab teil HTML-vormingus e-kirjade vaatamist. Kokkuvõttes, nahkhiir! on soovitatav e-posti halduri tarkvara. See on ka soovitatav turvaline e-posti sidesüsteem, mis aitab teil kõiki oma e-kirju ühes kohas hallata ning tagab, et teie e-posti suhtlus on alati privaatne ja turvaline.