KeePassi ülevaade

Plussid

Pakub tasuta, kerget ja turvalist paroolide haldustarkvara, mis aitab teil paroole ühes mugavas kohas hoida. Litsents on avatud lähtekoodiga ja toetab täiustatud krüptimissüsteemi.


Miinused

See on saadaval ainult Windowsi jaoks, ehkki on ka mõned mitteametlikud versioonid, mis on saadaval muude platvormide jaoks, näiteks Android, iOS ja Linux.

Üldiselt

Pakub teile lihtsat ja turvalist platvormi, kus saate paroole ühes kohas koos täiustatud krüptimissüsteemiga hoida. Võimaldab teil kõiki paroole lihtsalt ja turvaliselt hallata.

Veebisait: Keepass.info

Üldine hinnang: [yasr_o overall_rating]

KeePass on tasuta ja avatud lähtekoodiga paroolide haldustarkvara, mille lõi 2003. aastal Saksamaal asuv tarkvaraprogrammeerija Dominik Reichl. Ehkki algselt töötas see ühe avatud lähtekoodiga tarkvarana välja tarkvara, on seda paljude entusiastlike kasutajate soovituste põhjal täiustatud, pannes tarkvara arenema sellisena, nagu see on praegu. Selle tarkvara eesmärk on aidata kasutajatel kõiki oma olulisi paroole hallata ja salvestada, et nad ei saaks kasutada sama parooli kõigi kontode jaoks, mis neil on.

Mitme kasutaja klahvid

Kui loote parooli jaoks andmebaasi, on teil võimalus luua andmebaasi peaparool. Kuid on ka täiendavaid võtmeid, mida saate oma paroolide andmebaasis turvalisemaks muuta. Mitme kasutajavõtme abil saate paroolide andmebaasi turvaliseks muuta ja tagada, et ainult teil oleks sellele juurdepääs. Võite kasutada mitut võtmefaili juhuks, kui see on vajalik teie paroolide andmebaasi turvalisuse tugevdamiseks. Seda soovitatakse teil teha, kuigi iga teie loodud kasutajavõtme jälgimine on pisut tülikas. Turvalisuse osas võib mitme kasutaja võtme funktsioon aidata teie paroolide andmebaasi turvalisust veelgi tugevdada.

Juhuslik parooligeneraator

Enamik inimesi loob lihtsalt oma kontole lihtsad paroolid. Põhjuseks on enamasti see, et keerukaid paroole on keeruline meelde jätta, samuti on neid keeruline luua. Selles tarkvaras on saadaval juhuslike paroolide generaatori funktsioon, mis aitab kasutajatel luua oma kontodele tugevaid paroole. Sel viisil ei peaks nad enam leppima nõrkade paroolidega, kuna neid saab hiljem kergesti häkkida. See on funktsioon, mis aitab kasutajatel kaitsta oma kontosid tugevaimate paroolidega, mida on võimatu häkkida.

Täpsem krüptimissüsteem

KeePass on nagu kõigi teie paroolide suur salvestusruum. See tähendab, et see on väga oluline programm teie kontode juurdepääsuvõtmete haldamiseks ja salvestamiseks. Peate tagama, et see tarkvara on teie kasutamiseks täiesti turvaline ja ohutu. Õnneks kasutab see täiustatud krüptimissüsteemi, mida on võimatu murda. Teisisõnu, inimesed ei saa lihtsalt paroolide haldurit jõuliselt avada ja hõlpsalt teavet teie paroolide kohta saada. Seda tarkvara pole hõlpsalt krakitud ja ainus, kes pääseb andmebaasi väärtuslikule teabele, on kasutaja.

Lihtne paroolide haldamine

Selle tarkvara üks peamisi funktsioone on aidata kasutajatel paroole hõlpsalt hallata. Pole tähtis, kui palju paroole sellesse tarkvara salvestate, on teil väga lihtne seda soovitud viisil hallata. Saate paroolid kategoriseerida ja hõlbustada juurdepääsu. Lisaks on funktsioone, mis aitavad teil salvestatud paroolidest väga kiiresti otsida, isegi kui see on teie andmebaasi sügavale maetud. Samuti saate andmebaasi üsna hõlpsalt importida või eksportida juhuks, kui soovite oma andmed teisele platvormile migreerida.

Plugini arhitektuur

KeePassi põhifunktsioonid annavad kasutajatele kõik paroolide halduri funktsioonid ja eelised. Siiski on olemas lisafunktsioon, mis võimaldab kasutajatel laiendada põhifunktsioone veelgi, mida nimetatakse pistikprogrammi funktsiooniks. Selle tarkvara pistikprogrammide arhitektuuri abil on teil selle tarkvara jaoks funktsioonide täiustamiseks pistikprogrammide lisamine väga lihtne. Kuna see tarkvara on avatud lähtekoodiga, on palju inimesi, kes panustavad selle tarkvara mitmesuguste pistikprogrammide väljatöötamisse.

Järeldus

KeePass on seal üks parimaid tasuta paroolide haldustarkvarasid. Selle tarkvara abil saate oma paroole hõlpsalt ühte mugavasse kohta salvestada ja hallata. Samuti kaitseb tarkvara täiustatud krüptimissüsteem ning mitmed kasutajafailid, et tagada andmebaasi häkkerikindlus. Keegi ei saa tarkvara murda ja teie andmebaasis paroole lihtsalt varastada. Lisaks sellele on sellel funktsioonil ka funktsioon, mis aitab kasutajatel luua oma kontodele tugevaid paroole ja lisada tarkvara funktsioonide täiustamiseks mõned pistikprogrammid. Kokkuvõttes on KeePass soovitatav paroolide haldustarkvara, kui otsite lihtsat ja ohutut lahendust, et hoida kõiki oma parooliandmeid ühes turvalises kohas turvaliselt ja turvaliselt..