EagleGeti ülevaade


Plussid

Pakub lihtsat ja hõlpsat allalaadimishaldurit ja kiirendusprogrammi, mis on tasuta saadaval. Pahavara kontrollija on saadaval tagamaks, et allalaaditud failides pole pahavara.

Miinused

Saadaval ainult Windowsi programmina, mida saab integreerida kõige populaarsemate brauseritega, ilma muude platvormide toeta. Ainult Chrome’i laiend on saadaval iseseisva laiendina.

Üldiselt

Pakub kvaliteetset allalaadimishaldurit ja kiirendusprogrammi, mida saate kasutada suurenenud kiirusega failide allalaadimiseks. Tagab, et te ei vii oma süsteemi pahatahtlikku tarkvara.

Hinnang: [yasr_o overall_rating]

Veebisait: klõpsake siin

EagleGet on Hiinas Pekingis asuva tarkvaraarendaja EagleGet pakutav allalaadimishalduri ja kiirendi programm. Tarkvara on saadaval täieliku installina või kaasaskantava versioonina, mida saab täielikult kasutada ainult Windowsi opsüsteemis. Programmi eesmärk on pakkuda kasutajatele võrgus saadaoleva lisatasu allalaadimishalduri ja kiirendi tarkvara jaoks ühte parimat tasuta alternatiivi, mis pakub enam-vähem samu funktsioone kui paljud teised turul olevad sarnased programmid.

Suurendage allalaadimiskiirust funktsiooniga Värskenda

EagleGeti põhifunktsioon on allalaadimiskiirendi programm, mistõttu aitab see teil allalaadimiskiirust märkimisväärselt suurendada. Võrreldes loodusliku brauseri allalaadimisega, võib see tarkvara teie kiirust korrutada kuni 6 korda kiiremini. Selle põhjuseks on asjaolu, et tarkvara jagab allalaaditud faili mitmeks osaks ja käivitab nende osade allalaadimisprotsessi samaaegselt. Kui allalaadimine on lõpule viidud, ühendab see faili uuesti ja salvestab selle oma arvutisse. Samuti on sellel värskendamisfunktsioon, mis aitab teil katkenud või ebaõnnestunud allalaadimist jätkata, ilma et peaksite algusest peale alustama.

Kontrollige faili terviklikkust ja sisseehitatud pahavarakontrolli tööriista

Veenduge, et fail pole mingil moel rikutud, tuleb kontrollida allalaaditud faili terviklikkust. Kuna see programm laadib faili alla mitmeks osaks jagades, tuleb tagada, et allalaaditud fail on täielik ja terviklik. Sisseehitatud pahavarakontrolli abil tagab see, et fail ei sisalda igat tüüpi viirusi ega pahavara, mis võivad teie süsteemi kahjustada. See tähendab, et selle tarkvara kasutamisel saate takistada mis tahes veebisaidil teie süsteemi pahatahtliku tarkvara saatmist, kuna kõik failid, mis selle allalaadimishalduri programmi kaudu läbivad, on õelvara kontrollitud.

Integreerige kõigi populaarsete brauseritega

Kui olete EagleGeti oma süsteemi installinud, integreerub see kohe kõigi brauseritega, mille olete oma süsteemi installinud. Sellel tarkvaral on paljude populaarsete brauserite (nt Opera, Firefox ja Chrome) laiendused ning tarkvara installib need laiendused automaatselt. Selle integratsiooni abil saate oma tarkvara kaudu faile alati alla laadida, olenemata teie brauserist. Selle funktsiooni abil saab failide allalaadimise teatud kiirklahvi abil selle tarkvara abil alla laadida. Kui olete tarkvara installinud, tegeleb see allalaadimishalduri tarkvara kõigi vaikimisi allalaadimistega.

Saate oma allalaadimisi hõlpsalt ajastada ja hallata

Kuna selle programmi funktsioon pole mitte ainult allalaadimise kiirendamine, vaid ka allalaadimiste haldamine, saate oma allalaadimisi hõlpsalt ajastada ja hallata vastavalt oma eelistustele. Saate määrata tarkvara teatud failide allalaadimiseks teatud linkidelt kindlal ajal. Pärast seda saate allalaaditud faile tarkvaraliidese kaudu hõlpsalt hallata. Nii et ükskõik kui palju allalaadimisi soovite teostada, saab see tarkvara sellega hakkama. Ja järjekorda pannes on allalaadimisprotsessi väga lihtne kontrollida.

Vaikne režiim ja teavitusvalikud

Kui EagleGet lõpetab faili allalaadimise, annab see teile töölaual teatise, teatades, et teatud fail on edukalt alla laaditud. Selle tarkvara hea külg on see, et sellel on mitmesugused teavitusvõimalused, et määrata, kuidas teatis teie töölaual ilmub. See võib teile anda ka vaikiva režiimi võimaluse keelata kõik märguanded juhuks, kui leiate, et need häirivad. Teavitusvõimaluste korral võib failide allalaadimine selle programmi abil olla lõbusam, kuna saate teatiste teemat vastavalt oma eelistustele muuta. Vaikne režiim aitab teil ka produktiivsena hoida, ilma et teid allalaadimisteated häiriks.

Järeldus

Kui otsite lisatasu allalaadimishalduri programmile, näiteks IDM, head alternatiivi, on EagleGet parim tarkvara. Selle põhjuseks on asjaolu, et sellel on tänapäeval turul olevad premium-allalaadimishalduri sarnased funktsioonid ja mis kõige parem – see tarkvara on täiesti tasuta. See annab teile kiirema allalaadimiskiiruse, ajastatud allalaadimisfunktsiooni, pahavara ja faili terviklikkuse kontrolli, vaikse režiimi, teavitusvalikud ja palju muud. Saate isegi kohandada selle programmi kasutajaliidest vastavalt oma eelistustele, mis muudab selle tarkvara teile veelgi soovitatavamaks. Kokkuvõttes on see tarkvara allalaadimise kiirendamiseks ja haldamiseks ühes armatuurlauas kõige soovitatavam tarkvara, mida peaksite valima.