ביקורת Ivacy

מקצוענים


 • זה מגיע עם הכרטיסייה ‘הורדה מאובטחת’ שבה כל
  קבצים מצורפים נבדקים אחר תוכנות זדוניות לפני שהם מורידים אותם ל-
  מערכת.
 • ה- VPN של Ivacy מספק יותר מ -450 שרתים בלמעלה ממאה
  מיקומים בכל רחבי העולם, מה שנותן למשתמש אפשרויות נוספות לבחירה
  בהתאם לצרכיו.
 • השירות מספק למשתמש
  עם שרתים וירטואליים המסוגלים לספק את ה- IP של
  מדינה מסוימת מבלי לנתב את התנועה דרך אותה מדינה. אם המדינה עם כתובת ה- IP הרצויה רחוקה מאוד ממיקום המשתמש, אז
  שרתים וירטואליים אלו יכולים להוכיח כמועילים מאוד. במילים אחרות, אלה יכולים להיחשב כשרתי פרוקסי
  אך עם האבטחה של הצפנת VPN.
 • מדיניות ללא רישום ביחד עם הסכמי הגנת נתונים
  עם צדדים שלישיים, גורם לזה להיראות כמו לקוח VPN אמין.
 • ללקוח מצבים שונים בהם יכול המשתמש לבחור בהתאם לצורך של השעה. נהיה
  הסבר על כל המצבים הללו בפירוט בסקירה זו.

חסרונות

 • ה- VPN של Ivacy עדיין לא מספק את הכל
  התכונות שלו בכל המכשירים והפלטפורמות. למשל, האינטרנט
  אפשרות switch switch זמינה רק למכשירי Windows. יש יותר כאלה
  תכונות שאינן זמינות בכל הפלטפורמות, אותן אנו נשתמש
  לדון בסקירה.
 • למרות שזה מיינסטרים
  המוצר, הוא מספק למשתמש את
  אפשרות לעבור בין ארבעה פרוטוקולים בלבד במכשירי Windows, וב- MacOS
  מספר הפרוטוקולים הזמין הוא
  שלוש.

אתר רשמי: בקר באתר

סקירה כללית

סקירה מהירה
אתר ביקור באתר
פרוטוקוליםPPTP, SSTP, L2TP, OpenVPN, IKEv2
פלטפורמותWindows, Mac, iOS, Android, Linux, Chrome, Firefox, Kodi, Xbox
סמכות שיפוטסינגפור
רישוםאין רישום
הצפנהAES- 256
חיבוריםעד 5 חיבורים
מיקומים100+ מיקומים
שרתים450+
Netflix / P2PP2P זמין
אפשרויות תשלוםPayPal, כרטיס אשראי, תשלום מטבעות, PaymentWall, AliPay, BitPay
אפשרויות תמיכהצ’אט חי, אימייל
תמחור מ-2.25 $ לחודש מחויב שנתי
להבטיח30 יום כסף בחזרה
ניסיון חינםלא

VPN של חברת Ivacy מגיעה מחברה שטוענת שהיא הראשונה שהציגה את פיצ’ר המנהרה המפוצלת בשנת 2010. לאחר שהתחילה בשנת 2007 ויותר מ -200 אלף לקוחות אחר כך, Ivacy VPN יכול להיחשב לאחד מכבלי המשקל הכבד של שוק ה- VPN . על פי האתר הרשמי, VPN VPN מבוסס על סינגפור תחת השם PMG Pte Ltd.

ממשק המשתמש של Ivacy Homescreen

במבט ראשון נראה שיש לו את כל התכונות הצפויות מ- VPN מודרני. מספר גבוה של שרתים, פרוטוקולים מאובטחים והצפנה, מהירות גבוהה ורב-גוניות הם חלק מהתכונות שיש ל- VPN VPN באתר הרשמי שלה. בסקירה זו אנו נבחן את כל הטענות הללו למבחנים כדי שתוכלו לדעת אם זה ה- VPN שתמיד הייתם צריכים.

שרתים

יותר מ- 450 שרתים המוצעים על ידי Ivacy

לספק יש יותר מ- 450 שרתים ביותר ממאה מיקומים הפרוסים ביותר מ- 50 מדינות ברחבי העולם. למרות שמספר השרתים אינו מפריע, עדיין מדובר בשרתים רבים הפזורים בכל כך הרבה מדינות ואזורים. לרוב ספקי ה- VPN יש שרתים הממוקמים בצפון אמריקה, אירופה ואוסטרליה. ל- VPN של Ivacy יש שרתים הממוקמים באזורים אלה כמו גם רבים נוספים באסיה (כולל דרום מזרח אסיה), טורקיה, מצרים, דרום אפריקה, איחוד האמירויות. זה לא מאוד נפוץ למצוא שרתים באפריקה ובמצרים, אבל VPacy VPN של Ivacy לא אכזב אותנו. עם שרתים רבים אלה הנמצאים באזורים כה רבים, המשתמש יכול לצפות למהירות סבירה לאחר התחברות דרך ה- VPN.

ל- Ivacy VPN יש שרתים ייעודיים להורדה או לסיבוב שהם מציגים בכרטיסייה ‘הורדה מאובטחת’ של הלקוח. שרתים אלה בודקים אם הקבצים המצורפים קבצים מצורפים לפני ההורדה. אנו מדברים על המהירות שנצפתה בשרתים אלה ונשווה אותם למהירות של שאר השרתים בקטעים הבאים.

יש לו שרתים וירטואליים המספקים IP של מיקום מבלי לנתב את התעבורה דרך אותו מיקום. במילים אחרות, הם אינם נוכחים פיזית במיקום, אך הם מוגדרים למיקום. תוכל למצוא את רשימת כל השרתים המסופקים על ידי Ivacy VPN כאן. כל השרתים עם הכתובת שלהם המתחילים ב- ‘vl’ הם שרתים וירטואליים. Ivacy טוענת כי כל השרתים הללו הם בבעלות Ivacy, ואין שרתי צד שלישי. זה הופך את הרשת לאבטחה יותר ופרטית מכיוון שאף אחד אחר אינו מעורב בה מלבד לקוח VPN והמשתמש.

בחירת מטרה חכמה

הלקוח מעניק למשתמש את האפשרויות להשתמש בשירות בהתאם לצרכיו. ישנם ארבעה חלקים שונים, שדרכם המשתמש יכול להתחבר ל- VPN, וכולם מוקדשים למטרות שונות. הם קוראים לבחירה זו למטרה חכמה. ננסה לגלות עד כמה אפשרויות אלה דומות או דומות.

חיבור חכם:

SmartConnect מאפשר למשתמש לחבר את השרת הטוב ביותר לפי מיקום

זוהי הכרטיסייה הראשונה בלקוח ה- VPN והיא מציגה את כל השרתים הזמינים ב- VPN. אתה יכול לחפש בשרת הרצוי תחת שם המדינה או העיר. הכרטיסייה ממיינת את השרתים תחת מדינות וערים בנפרד, ואין דרך למיין את כל הערים של מדינה מסוימת בלבד. ניואנסים קטנים כאלה יכולים לפעמים לעשות הרבה הבדל לחוויית המשתמש.

כרטיסייה זו נפתחת עם אפשרות מיקום אוטומטית שהיא השרת האופטימלי למיקום המשתמש על פי Ivacy VPN.

זוהי הכרטיסייה היחידה שאינה מוקדשת לשימוש מסוים. למרות שזה נקרא ‘חיבור חכם’, זה לא מסווג את השרתים לפי המהירויות שהיו יכולות להיות מהלך ‘חכם’ בפועל.

הורדה מאובטחת:

חיבור מותאם להורדה

כרטיסייה זו מתמקדת בהורדה ובסיבוב וכיף באופן מאובטח. כרטיסייה זו מציגה מספר שרתים פחות בהשוואה ללשונית הקודמת. הוא מציג שרתים מתשע מדינות בלבד מתוכן שמונה באירופה. היוצא מן הכלל היחיד הוא רוסיה. לרוב, הורדת טורנטים יכולה להפר את חוק זכויות היוצרים האחד או אחר. במדינות מסוימות יש מדיניות מאוד מחמירה בכל הקשור להפרות בדיני זכויות יוצרים כמו ארצות הברית של אמריקה, ואילו במדינות מסוימות יש מדיניות מקלה יחסית בכל הנוגע להורדת נתונים לשימוש אישי כמו שוויץ. השרתים המופיעים בכרטיסייה זו ממוקמים בקטגוריה האחרונה של המדינות.

סטרימינג:

אפשרויות שונות לסטרימינג

כרטיסייה זו מוקדשת לזרם ולעקוף מגבלות גיאוגרפיות. הכרטיסייה מציגה את רשימת אתרי הזרימה והמדינות שמהם המשתמש יכול לבחור. המשתמש יכול לבחור ישירות את האתר שהוא / היא רוצים להביע לצפות או לבחור את המדינה שאת מגבלות הגיאוגרפיה שלו הוא רוצה לעקוף. כאשר המשתמש לוחץ על אתר הסטרימינג המועדף, לקוח VPN בוחר באופן אוטומטי את השרת המתאים ביותר לאתר ולאחר מכן פותח את האתר בדפדפן האינטרנט. תכונה זו מאפשרת למשתמש לגשת לתוכניות המועדפות עליו / שלה בלחיצה אחת בלבד ולצפות בפרקים האחרונים. האפשרות הנוספת בה המשתמש צריך לבחור את המדינה מציגה את רשימת המדינות שמהן המשתמש יכול לבחור ולעקוף את מגבלות הגיאוגרפיה באותה מדינה..

ביטול החסימה:

כרטיסייה זו דומה ללשונית הקודמת, אך היא לא מתמקדת בזרם בלבד. מיועד לעקוף את המגבלות הגיאוגרפיות, ומסופקת רשימת מדינות מהן המשתמש יכול לבחור את המדינה שאת ההגבלות שלו הוא / היא מעוניין לעקוף..

הערה: המשתמש צריך לשים לב שהמהירות בכל ארבע הלשוניות תהיה זהה. זו הפריסה והקלות לבחור אפשרויות בהתאם לצרכים המבדילים כרטיסיה אחת מהשנייה

מנהרת מפוצלת

זה יהיה קצת לא הוגן לא לדבר על תכונת המנהור המפוצל בביקורת של ספק VPN הטוען שהוא הראשון להציג תכונת המנהור המפוצל ב- VPNs. בעזרת תכונת המנהור המפוצל למשתמש, המשתמש יכול לבחור באיזו תנועה הוא רוצה לכוון דרך ה- VPN ואיזו מהן לכוון ללא שימוש ב- VPN. תכונה זו יכולה להיות שימושית מאוד אם מהירות האינטרנט או רוחב הפס המסופק על ידי ספק האינטרנט למשתמש מוגבלים. הנתונים שיעברו ללא הגנת ה- VPN יעובדו מהר יותר מכיוון שלא יהיו מעורבים כל הצפנה או פענוח, בעוד שניתן יהיה להעביר את הנתונים החשובים והרגישים יותר מתחת לשמיכה של ה- VPN.

הגנת דליפות DNS

Ivacy מספקת תוסף לאבטחת ה- DNS, אותו ניתן להגדיר באופן ידני בעזרת יישום חלונות Ivacy. תוסף זה משנה את העדפות ה- DNS על פני 8.8.8.8 ואת החלופה ל- 208.67.222.222. זה לא יאפשר ל- Windows להשתמש בשרתי ה- DNS המוגדרים כברירת מחדל. הגנת דליפות DNS היא היבט חיוני בפרטיות המקוונת מכיוון שאם ה- DNS שלך דלף, כל המטרה של שירות VPN יורדת לטמיון. עם זאת, תכונה זו זמינה רק למכשירי Windows ולא עבור MacOS ופלטפורמות אחרות. אתה יכול לראות כיצד לקבוע את התצורה הידנית של מכשיר Windows שלך עבור DNS מאובטח באמצעות היישום Ivacy כאן.

רוחב פס ומהירות

ה- VPN של חברת Ivacy טוענת לספק למשתמשים שלה העברת נתונים ללא הגבלה. לא הוזכר הכובע במהירות האינטרנט או ברוחב הפס. עם כל כך הרבה שרתים בבעלות עצמית במקום ברחבי העולם, אנחנו לא חושבים שהם יתקלו במצור כלשהו במאמציו לספק מהירות גבוהה למשתמשים שלה.

מתג להרוג אינטרנט

Ivacy מספקת למשתמשים שלה תוסף מתג להרוג באינטרנט. מתג להרוג באינטרנט עוצר את התעבורה באינטרנט אם החיבור עם שרת ה- VPN מאט או מסתיים מסיבות מסוימות. תכונה זו יכולה לחסוך את הנתונים החשובים ואת הפעילות המקוונת שלך מבלי לפקח או לדלוף. מתג להרוג באינטרנט הפך בימינו לנורמה בעולם ה- VPN בימינו, והפונקציה הקטנה הזו יכולה לעשות עולם של הבדל לפעמים. עם זאת, ה- VPN של Ivacy מגיע עם אפשרות מתג להרוג באינטרנט רק במכשירי Windows. ניתן להפעיל את מתג ההריגה באינטרנט במכשירי Windows באופן ידני באמצעות חייגן Windows של Ivacy. אתה יכול לראות את השלבים להפעלת מתג ההריגה באינטרנט כאן.

הגנת דליפות IPv6

בהיותו פרוטוקול האינטרנט האחרון ש- IETF Force Task Force Task (IETF) הגיע ל- IPv6, נתקל לפעמים בכמה בעיות אבטחה. זה יכול להשאיר את המשתמש ואת הנתונים הרגישים שלו / שלה פגיעים באינטרנט. VPN של חברת Ivacy סיפקה הגנת דליפות IPv6 כדי להילחם בנושא זה. אם משתמש רוצה להשתמש בפרוטוקול IPv6, אנו ממליצים מאוד להשתמש בו בתכונה זו יחד עם זה. ניתן להפעיל אותו באמצעות חייגן Windows של Ivacy, בכמה צעדים פשוטים המופיעים כאן.

אבטחה

הם מספקים פרוטוקולים כמו PPTP, SSTP, L2TP, OpenVPN ו- IKEv2 העומדים לרשות המשתמשים שלה. הלקוח עבור Windows מגיע עם שלושה פרוטוקולים, כלומר OpenVPN, L2TP ו- IKEv2. OpenVPN מחלק עוד יותר לפרוטוקולי TDP ו- UDP. ה- VPN של Ivacy מספק קידוד שנע בין הצפנה בכלל וכלה בהצפנה של 256 סיביות. המשתמש יכול לשנות את סוג ההצפנה באופן ידני הן ב- Windows והן ב- MacOS. עבור מכשירים העובדים בפלטפורמות שאינן חלונות ו- MacOS, ההצפנה תהיה כברירת מחדל כפי שנבחר על ידי Ivacy VPN.

האפשרות לבחור את רמת ההצפנה במכשירי Windows ו- MacOS נותנת למשתמש את ההזדמנות הנדירה לעבור עם ההגדרות ולהשיג איזון מושלם בין האבטחה למהירות. כולנו יודעים שרמות הצפנה גבוהות לא רק דורשות הרבה זמן להצפנה ואז פענוח, אלא גם צורכות יכולות עיבוד רבות של מכשיר המשתמש. אז זה יהיה מהלך חכם שתהיה רמת הצפנה אופטימלית בהתאם לרגישות הנתונים, כך שניתן לסחוט את המהירויות המהירות ביותר גם מ- VPN.

למרות שאין הרבה אפשרויות בכל הנוגע לפרוטוקולים, אך VPN של Ivacy מספקת את כל הפרוטוקולים הפופולאריים והבולטים המצויים שם. הפרוטוקולים, יחד עם רמת ההצפנה, הופכים את ה- VPN לאבטח באופן סביר. תכונות כמו מתג להרוג אינטרנט והגנת דליפות DNS מספקות שכבה נוספת של אבטחה שלעולם לא יכולה להיות דבר רע. כבר דנו בחשיבותם של תכונות האבטחה הללו, ומלבד זאת, הם לא מתפשרים עם המהירויות מדי.

ניתוח זמן חיבור

ניסיון מספר זמן להקים חיבור (תוך שניות)
ממוצע זמן בשניות 4.699
15.36
24.6
34.53
44.51
54.5
64.77
ז4.46
84.34
94.91
104.94

די ברור מהנתונים לעיל ש- Ivacy VPN ביצעה ביצועים טובים במיוחד במבחן ניתוח חיבור הזמן. התוצאות היו עקביות ללא יוצא מן הכלל וזה סימן טוב אם אתה חושב לקנות לקוח VPN זה. הבדיקה שלעיל הייתה עבור שרת בחירת האוטומציה, שהוא השרת שלדעת לקוח ה- VPN שהוא הטוב ביותר עבורך. יתכן וכמעט אין ספק VPN שיכול להיות מהיר הרבה יותר מזה. לאנשים שאינם אוהבים לשבת על שולחנותיהם וטופחים על אצבעותיהם ליד המקלדת ומחכים ללקוח VPN להתחבר לאינטרנט, ייתכן שמוצר זה הוא הדבר שחסר מחייהם..

ניתוח בדיקות מהירות

ניתוח מהיר ביותר עבור שרתים ואפשרויות שונות

מבחן מהירות הוא דבר שיכול לגרום או לשבור את המוניטין של ספק VPN בעיני המשתמש. VPN של חברת Ivacy הצליחה היטב במבחני המהירות שלנו. לשרת המהיר ביותר או לשרת שעברנו את הבחירה האוטומטית מהלקוח הראו ירידה של עשרים אחוז בלבד מהמהירות המקורית לפני החיבור. באופן מפתיע, זה לא היה השרת המהיר ביותר שצפינו עבורנו. אז האם זה אומר שהבחירה האוטומטית שביצעה הלקוח לקויה? התשובה היא לא. הלקוח בוחר את השרת על פי המיקום הגאוגרפי, ובאופן כללי, השרתים הקרובים ביותר הם הטובים ביותר. לפעמים, השרתים השונים הם זה שמבצעים בצורה שונה, והסיבות שמאחור יכולות להיות רבות כמו תנועה דרך השרת בזמן מסוים.

לאחר מכן בדקנו את אותו שרת (המהיר ביותר שנרשם) עבור כל הכרטיסיות (חיבור חכם, הורדה מאובטחת, סטרימינג וביטול חסימת מידע) כדי לבדוק אם היה הבדל משמעותי במהירות אם אנו בוחרים בשרת דרך כרטיסייה מסוימת. המהירות שמתחת ללשונית החיבור החכם נמצאה הגבוהה ביותר ושאר שלושת הלשוניות גזרו במהירות כמעט שווה.

דבר אחד שכדאי להזכיר הוא כי מהירויות ההעלאה ספגו ירידה משמעותית בכל הכרטיסיות למעט השרת שאליו התחברנו באמצעות הבחירה האוטומטית של הלקוח. בסך הכל, שרת הבחירה האוטומטי ביצע את הטוב ביותר אם ניקח בחשבון גם את מהירות ההורדה, מהירות ההעלאה וקצב הפינג. העלייה בשיעור הפינג עבור שרתים שאינם השרת שנבחר אוטומטית הייתה משמעותית למדי ועשויה לדאוג להרבה שיעורי מסגרות גבוהים שאוהבים אנשים שם בחוץ..

פלטפורמות ומכשירים

אפשרויות זמינות עבור מכשירים ופלטפורמות

מלבד חלונות ו- MacOS, הלקוח פועל גם במגוון פלטפורמות אחרות כמו אנדרואיד, קודי, לינוקס, iOS, Xbox, נתבים ורבים אחרים. הם סיפקו אפליקציות ותוספים לפלטפורמות אלה, כך שהמשתמשים יוכלו לחוות ואינטרנט בטוח ובטוח כמעט בכל המכשירים שלהם ללא קשר לפלטפורמה עליה היא פועלת..

ה- VPN של Ivacy מאפשר הפעלה בו זמנית בחמישה מכשירים שונים המספקים למשתמש אפשרויות נוספות אפילו יותר. אז ניתן למצוא מדריכי תצורה ולקוחות לכל הפלטפורמות הללו באתר הרשמי.

עם זאת, הלקוח עשוי שלא לתת את החוויה הדומה למשתמש בכל הפלטפורמות הללו. תכונות מסוימות חסרות בפלטפורמות ספציפיות. לדוגמה, מתג להרוג האינטרנט אינו זמין להתקני MacOS. המספר, כמו גם סוג הפרוטוקול, שונים גם הם מפלטפורמה אחת לאחרת.

אנו ממליצים לכל קונה פוטנציאלי לעבור על הפרוטוקולים ואפשרויות שונות אחרות העומדות לרשות המכשיר והפלטפורמה שלהם לפני שקונים את המוצר.

ממשק משתמש

ממשקי משתמש שונים

ל- VPN של Ivacy יש ממשק משתמש נקי וממוין, עם המצבים הזמינים לפי הצרכים השונים של המשתמש. כבר דנו במצבים אלה ובמאפיינים שלהם בסעיפים הקודמים.

מלבד כרטיסיות הסעיפים הללו, כרטיסיות החשבון שלי, הגדרות ועזרה זמינות בממשק.

הכרטיסייה ‘החשבון שלי’ מציגה את פרטי המשתמש כגון מזהה חשבון והתכנית שנרשמה.

הכרטיסייה ‘הגדרות’ מחולקת עוד יותר לשתי קטגוריות משנה: כללי וחיבור. בכרטיסייה ‘כללי’, המשתמש מקבל את המתגים לאפשרויות כגון ‘הפעלה בהפעלה של מערכת’, ‘התחברות אוטומטית לאחר ההפעלה’ וכו ‘. תחת הכרטיסייה’ חיבור ‘, המשתמש יכול לבחור בין הפרוטוקולים ולשלוט על כפתורי ‘מתג להרוג אינטרנט’ ו’מנהור מפוצל ‘.

בסוף נמצאת הכרטיסייה ‘עזרה’ בה המשתמש מקבל הגשת כרטיסים ופידבקים ולקבל תשובה לכמה שאלות נפוצות.

מדיניות הפרטיות

כן! יש להם מדיניות ללא רישום בכדי להגן על המידע האישי והפרטיות של המשתמשים שלה. ה- VPN של Ivacy טוען כי הוא אינו אוסף מידע אודות פעילויות הגלישה של המשתמש, יומני חיבור, כתובות IP שהוקצו על ידי ה- VPN, כתובת IP מקורית, היסטוריית הגלישה, משך ההפעלה וכו ‘..

עם זאת, יש איסוף נתונים כלשהו, ​​וכך גם בכל ספקי ה- VPN, כדי להבטיח הפעלה חלקה של השירות. הנתונים שנאספו אינם אישיים, והם מנסים לאסוף כמה שפחות מהם.

VPN של Ivacy אוסף מידע על שם המשתמש, כתובת הדוא”ל שלו ואופן התשלום המשמש לקניית המוצר. נתונים אלה משמשים לשמירת יומני העסקאות ולתקשורת עם המשתמש בעת הצורך. ה- VPN של חברת Ivacy מזכירה שמידע הקשור ללקוחות הלא פעילים מוסר כל 12 חודשים.

הם גם אוספים דוחות וסטטיסטיקות כדי לשמור על מערכת הפעלה. לטענתם, אין נתונים אישיים כלולים בסטטיסטיקות אלה מלבד ארץ המקור של המשתמש.

הארגון מזכיר את מעורבותם של צדדים שלישיים במדינות מסוימות, לספק כמה שירותים ללקוחות, והם מציינים כי קיימים הסכמי הגנה על נתונים בכדי למנוע צדדים שלישיים אלה לעשות שימוש לרעה בנתוני המשתמש..

שירות לקוחות

הם מספקים למשתמשים שלוש אפשרויות להגיע אליהם: צ’אט חי, כרטיסי שאילתה ודוא”ל. יצרנו איתם קשר דרך הצ’אט החי ומאוד מרוצים מסוג הטיפול שקיבלנו.

אפשרות צ’אט חי הייתה מהירה ונוחה וקיבלנו את כל השאלות שלנו עם הסברים מספקים. עם זאת, ישנם כמה אנשים שמעדיפים דרכים אחרות ואינם פונים לעזרה אנושית. עבור אנשים כאלה יתכן והדברים לא קלים מכיוון שדף השאלות הנפוצות של Ivacy אינו מעודכן במיוחד. בזמן הסקירה צייננו כי הרבה שאלות נפוצות לא עודכנו במשך יותר משנה. זה יכול להטעות הרבה אנשים. לדוגמה, צוין בדף השאלות הנפוצות כי כלי הבחירה למטרה של Ivacy זמין רק לחלונות. אך בזמן הסקירה גילינו שהיא זמינה גם ל- MacOS. איש התמיכה בלקוחות גם הכיר בחסרון זה.

מצאנו את זה מוזר מאוד שהם לא מאוד רוצים לעדכן מידע על המוצר שלהם. זה יכול להוביל להטעות מוטעות ובמקרה הגרוע ביותר הם יכולים לאבד לקוח פוטנציאלי.

‘קנה’ או ‘ביי ביי’?

ברור שבסופו של דבר הכל מסתכם בשאלה: “האם כדאי לקנות מוצר זה?

אנו אומרים שאם אתה משתמש בשירות VPN במכשיר Windows לרוב, אתה יכול ללכת על מוצר זה. כמה תכונות חסרות בפלטפורמת MacOS. המוצר מאובטח למדי עם הפרוטוקולים, וגם ההצפנה ומדיניות הפרטיות נראות שקופות מספיק. זה לא המוצר המהיר ביותר בוודאות, אבל עם רמת ההצפנה שהוא נותן, המהירות יכולה להיחשב למהירה מספיק. תכונה של DNS חכמה עם החבילה הקיימת הייתה נותנת לה יתרון בוודאות, וגידול במספר השרתים יכול גם להעניק דחיפה לפנייה של מוצר זה..

היינו מדרגים מוצר זה מעל לרמה הבינונית, ובהחלט כדאי לקחת בחשבון כשמחפשים מוצר VPN נכון.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map