Soukromý přístup k internetu

Klady:


 • Poskytuje uživateli možnost změny délky klíče v závislosti na prostředcích, které by systém mohl poskytnout.
 • Máte také možnost změnit porty, ale to lze provést až po odpojení pomocí připojení VPN.
 • Nabízí PIA MACETM, který pomáhá poskytovat lepší uživatelské rozhraní implementací funkcí, jako je blokování reklam a malware.
 • Její cena je relativně levnější než u jiných aplikací poskytovatele VPN a v případě dvouletého plánu stojí jen 3 $ měsíčně.
 • Umožňuje změnit velikost paketu MTU pro zlepšení kompatibility pro konkrétní router, protože PIA pokrývá větší počet platforem.

Nevýhody:

 • Třídění serverů lze zlepšit přidáním speciálních serverů pro P2P síť a Steaming. Můžete však ručně zjistit, které servery odpovídají vašemu požadavku.
 • Pro lepší funkčnost aplikace lze přidat funkci rozdělení tunelování. Právě teď procházejí všechna data virtuální privátní sítí bez ohledu na softwarové programy a prohlížeče.
 • Možnost „Odpojit“ nefunguje správně a několikrát je nutné aplikaci úplně ukončit, když aplikaci ukončíte.

webová stránka: Navštivte oficiální stránky

Přehled

Rychlý přehled
WebsiteVisit Website
ProtokolyOpenVPN, L2TP, IPsec, PPTP
PlatformyAndroid, iOS, Mac, Windows, Linux, směrovače a brány firewall
JurisdikceUSA
ProtokolováníNe
ŠifrováníAES-128 až 256
Spojení10 zařízení 
Místa52 míst
Servery3083+
Netflix / P2PP2P připojení
Možnosti platbyPayPal, kreditní karta, bitcoin, Litecoin, Ethereum
Možnosti podporyVstupenka podpory
Ceny od3,49 $ / mo Pokud je účtováno každé 2 roky
Záruka7 dní
Zkušební verze zdarmaNe

Desktopový klient pro PIA

Soukromý internetový přístup (od nynějška v následujícím přehledu ve zkratce PIA), je služba VPN nabízená společností London Trust Media, Inc., americkou společností zabývající se online bezpečností, která nabízí službu soukromého připojení, která uživatelům pomáhá chránit jejich online zabezpečení a Soukromí.

Tato služba nabízí různé brány pro celosvětové uživatele i několik šifrovacích protokolů a umístění serveru. Cílem společnosti je usnadnit uživatelům bezplatný a otevřený internet bez jakýchkoli omezení, s co nejrychlejší dostupnou rychlostí.

Aplikace naváže připojení VPN během několika sekund a má mnoho funkcí, které podporují lepší zabezpečení.

Úrovně zabezpečení lze změnit a můžete je snížit dolů, abyste zvýšili rychlost a snížili využití zdrojů. Takovou flexibilitu lze jen zřídka najít, protože existuje jen velmi málo poskytovatelů VPN, kteří uživateli umožňují měnit pilířové body aplikace ve prospěch uživatelů..

Třídění serverů

Zde získáte pouze dvě možnosti, které třídí server podle jiné země a podle jiné oblasti. Může to znít stejně, ale jsou odlišné. Pro některé konkrétní země, jako je USA, mají obrovské množství serverů. Pokud si přejete posunout dolů všechny servery z USA, můžete je vybrat podle země. V sekci regiony jsou tyto servery odfiltrovány s větším zastoupením. Pokud například žijete ve východní části USA, můžete si vybrat tuto oblast a budete spojeni s konkrétními servery této oblasti.

Pro PIA je k dispozici více než 3000 možností serveru

Neposkytují však třídění podle konkrétních serverů, které jsou nejlepší pro streamování a stahování. Musíte to udělat ručně připojením k různým serverům a analýzou rychlosti. Naštěstí můžete tento server uložit jako oblíbený server a poté, kdykoli budete potřebovat stáhnout nebo streamovat, můžete se k němu připojit výběrem ze seznamu oblíbených.

Nastavení protokolu a portu

Pokročilá nastavení protokolu a portu jsou k dispozici v klientovi

Ve výchozím nastavení PIA nabízí protokol OpenVPN, který lze konfigurovat dvěma různými způsoby, kterými jsou UDP a TCP. Toto nastavení nesmí být změněno bez předchozí znalosti důsledků, které mohou změny způsobit. Můžete také přidat vzdálený port, pro který jsou k dispozici čtyři různá čísla portů. K dispozici je také možnost přidání místních portů, do kterých lze přidat vlastní porty podle vašeho výběru. To by však mohlo snížit soukromí a způsobit selhání, pokud budou přidány náhodně.

Možnost přesměrování portů pomáhá při torrentování a také umožňuje vzdálený přístup k vašemu počítači odkudkoli na světě. Tato funkce je exkluzivním prvkem této aplikace, díky čemuž je vhodná pro lidi, kteří vyžadují nepřetržité stahování dat.

Podpora P2P a SOCKS5 Proxy

Soukromý přístup k internetu poskytuje podporu pro síť P2P sdílení, což znamená, že s touto službou VPN můžete pomocí soukromého připojení provést nějaké torrentování bez problémů. Soubory torrentů si můžete stáhnout nebo nahrát, aniž byste museli řešit jakákoli omezení, která pro vás mohou některé služby VPN uvalit. Pro torrentování můžete zapnout soukromé připojení 24/7 a nebudete z toho mít žádný problém. Kromě toho také poskytuje podporu proxy serveru SOCKS5, což je proxy server, který vám poskytuje nejlepší rychlost připojení ve vaší síti. To znamená, že pomocí tohoto serveru proxy můžete snadno stahovat nebo přenášet veškerá data ze svých zařízení v rychlém vysokém rozlišení.

Zabijte Switch

Funkce Kill Switch není v technologii VPN nová věc. Dokonce i nejnovější a základní poskytovatelé VPN poskytují toto zařízení, aby se zabránilo jakémukoli úniku dat, ke kterému může dojít, pokud se poskytovatel VPN zastaví bez předchozího upozornění. V těchto případech Kill Switch blokuje veškerý internetový provoz a zajišťuje data v bezpečí.

PIA však upozorňuje, že jej bude používat pouze v případě potřeby. Toto varování nám nikdo jiný poskytovatel VPN nedal. Důvodem toho je, že Kill Switch může vyžadovat úpravu nastavení sítě operačního systému, a proto může způsobit problémy s připojením. Pokud se však obáváte úniku dat a soukromí, je stále nutné jej udržet.

Nastavení MTU

Nastavení MTU vám umožní změnit pakety velikosti dat a je vyžadováno správné připojení k některým směrovačům a mobilním sítím. Hlavně starý hardware není kompatibilní s datovými pakety velké velikosti. V takovém případě můžete snížit velikost dat pomocí menších paketů. Ve výchozím nastavení je MTU 4000 a pokud se pokusíte změnit pomocí poskytovatele PIA VPN, nehovoří nám číslo, na které se snížila velikost dat. Přestože to nemá vliv na zabezpečení, mělo by být provedeno, pouze pokud zjistíte, že je nekompatibilní s hardwarem. Přitom můžete získat sníženou rychlost v důsledku nárůstu celkového počtu datových paketů.

Debugovací mód

Ladicí režim je implementován pro zlepšení funkčnosti aplikace. Přímo to nezpůsobuje žádné zlepšení v jeho práci, ale pouze ukládá podrobnosti týkající se výkonu PIA a zaznamenává pokusy, které uděláte, abyste se připojili k VPN.

Tyto protokoly jsou důležité pro diagnostiku technických problémů, se kterými se setkáte při používání aplikace. Poskytovatel používá tato data ke zlepšení klienta a změny by mohly být označeny v každé aktualizaci.

Nastavení šifrování

Nastavení a možnosti šifrování

Šifrování je hlavní sloup, na kterém leží připojení VPN, a pro zajištění úplné bezpečnosti je vyžadováno kvalitní šifrování. PIA nabízí šifrování AES, které je nejsilnější ze všech šifrování. Každý další poskytovatel VPN nabízí toto šifrování a není to žádný velký problém. PIA však umožňuje změnu délky klíče výběrem buď 256 nebo 128bitového klíče. 256bitový klíč by byl silnější než 128bitový klíč, ale pro navázání připojení pomocí tohoto systému by systém musel využívat více zdrojů. Pokud hardware pracuje pomalu, lze změnit délku klíče. Používání 128 klíčů by jistě snížilo zabezpečení, ale přesto to není křehké.

Pro autentizaci dat máte možnost vybrat hashovací funkci: SHA-1 a SHA-256. SHA-256 je jednou z hašovacích funkcí z rodiny SHA-2. Rodina SHA-2 je vyvinuta po SHA-1 s několika vývojovými trendy.

Také pro handshake je k dispozici šest různých možností, z nichž si můžete vybrat jednu, ale doporučuje se použít výchozí, jinak by mohlo dojít k poruše. Tyto možnosti jsou exkluzivní funkce, pro které doporučujeme PIA uživatelům, kteří chtějí mít vysokou úroveň zabezpečení, ale jejich systémy nejsou kompatibilní s ostatními poskytovateli VPN.

Analýza času připojení

Analýza času připojení pro PIA zajišťuje, že dokáže navázat spojení bez času, a to je konstantní pro pokusy o navázání spojení.

Doba připojení pro různé testy

S průměrem 9,60 to doporučujeme, pokud potřebujete vytvořit připojení k nejrychlejšímu možnému spojení. Tato analýza však byla provedena s možností automatického připojení a pokud přepnete na jiný server, výsledky se mohou změnit. Když jsme se pokusili připojit k německému serveru, pro nás se to vůbec nepřipojilo. Možná je to jeden z vadných serverů, které vyžadují údržbu. To neplatí pro každý server, ale vždy se pokuste použít automatické připojení k odstranění všech šancí na selhání aplikace. Když jsme se pokusili odpojit, nebyli jsme schopni to udělat, a proto se aplikace zasekla mezi připojením a odpojením. Poté ukončíme aplikaci, ale opět se ve výchozím nastavení spojí se stejným serverem, který jste vybrali, a poté nemáte možnost změnit server. Proto pečlivě vyberte server, jinak se může aplikace zaseknout.

Test rychlosti

Před aktivací PIA a After. Žádné velké změny rychlosti!

Pokud jde o rychlost, PIA se osvědčila mezi nejlepšími poskytovateli VPN tím, že snížila pouze 7,4% pro rychlost stahování a 49,89% pro rychlost uploadu. To je něco, čeho ani tradiční VPN společnosti nedosáhnou. Pokud jde o rychlost, fungovala především u všech ostatních poskytovatelů VPN.

Bezpečnostní

Je konfigurovatelný s více protokoly a také poskytuje možnost pro použití AES-128 nebo AES-256, které jsou z nejlepší rodiny šifrování. Poskytuje také jinou možnost pro autentizaci dat a handshake, které data uloží pomocí nejlepšího možného zapouzdření.

Kromě toho je k dispozici ochrana proti úniku DNS, která neumožňuje poskytovateli internetových služeb sledovat vaše online aktivity. Neexistuje žádná účast DNS třetích stran a poskytuje vlastní primární a sekundární DNS, čímž nedochází k úniku dat.

Ochrana proti úniku IPv6 spolu s funkcí Kill Switch činí PIA spolehlivou z hlediska bezpečnosti a bezpečného toku dat.

Uživatelské rozhraní a uživatelské zkušenosti

V horní části obrazovky jsou tři různá tlačítka: Maximalizovat, Minimalizovat a Zavřít. Tlačítko Maximalizovat nefunguje bezdůvodně a Minimalizovat a Zavřít provádí stejnou funkci zavírání okna (Poznámka: To se stalo u klienta Windows). Je poněkud dráždivé vybrat ikonu PIA pokaždé na hlavním panelu pro změnu nastavení nebo dokonce otevření seznamu serverů. Uživatel nemá k dispozici žádné minimalizované okno.

Selhání připojení také ničí uživatelský dojem a musí být vylepšeno. Když jsme se pokusili připojit k jiným serverům, takový problém nebyl viditelný. Pro lepší uživatelský dojem se očekává větší filtrování a třídění serverů. Všechna nastavení jsou však k dispozici na jedné obrazovce a usnadňuje jejich prozkoumání.

Platformy

Zahrnuje všechny platformy (Windows, Linux, MacOS a iOS), včetně rozšíření pro Chrome, Firefox a Opera Mini. K dispozici je nastavení MTU, díky kterému je kompatibilní s mnoha směrovači, i když nejsou vysoce kvalitní. Z tohoto důvodu se doporučuje PIA, pokud váš hardware není aktuální. Je možné si všimnout snížené rychlosti, ale to nemá nic společného s poskytovatelem VPN. Je to kvůli neefektivnosti hardwaru.

Můžete jej nainstalovat na libovolných pět zařízení z jednoho účtu. Nejlepší způsob, jak jej distribuovat, je nainstalovat jeden pro váš router a ponechat zbývající zařízení, jako je váš mobilní telefon a notebook, které musíte přenášet mimo svůj domov, na veřejná místa..

Zákaznická podpora

Různé možnosti získání podpory!

Nemají žádný živý podpůrný systém a jediný způsob, jak je kontaktovat, je prostřednictvím generování vstupenek. Musíte uvést svůj e-mail, jméno, předmět dotazu a podrobnosti o něm. K tomu odpoví odpovědí na vaše e-mailové ID, které byste jim poskytli.

Místo kontaktování zákaznické podpory obsahuje web stovky článků týkajících se PIA, jeho funkcí a chyb, s nimiž se můžete setkat. Zkuste zkusit vložit vhodné klíčové slovo a dostanete seznam článků souvisejících s vyhledáváním. Pokud dotaz nebude vyřešen, může být lístek vygenerován kdykoli.

Závěr

Pokud jde o rychlost a platformu, PIA je nepřekonatelná, protože má obrovskou síť serverů a schopnost konfigurovat se s mnoha zařízeními. Pokud by však bylo možné zvýšit uživatelské rozhraní a stabilitu, bylo by obtížné najít lepšího poskytovatele VPN než soukromý přístup na internet. Z hlediska zabezpečení poskytuje PIA také řadu funkcí, které jsou pro tuto aplikaci exkluzivní a které nelze najít u klientů jiných poskytovatelů. Umožňuje vám bez problémů používat síť Torrenting a také vám umožňuje používat proxy server SOCKS5 ke zvýšení rychlosti připojení. Navíc s neomezenou šířkou pásma a více umístěními serverů po celém světě můžete snadno streamovat veškerý obsah, který je k dispozici pouze v určitých oblastech. Celkově vzato, pokud chcete použít soukromé připojení, které je rychlé, dostupné a bezpečné, je PIA tou nejlepší volbou.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map