Recenze Windscribe

Klady:


 • Možnosti sdílení jsou snadno konfigurovatelné a umožňují připojení více zařízení pod jedním klientem VPN.
 • Je dodáván s možností výběru jazyka s mnoha různými jazyky, které většina poskytovatelů VPN nepodporuje.
 • API řešení umožňuje zákazníkovi připojit se k VPN připojení i v zemích, které mají omezenou síť.
 • Bezplatná verze je vhodná pro účely prohlížení, protože nabízí 10 GB dat měsíčně. Umožňuje uživatelům přístup ke všem funkcím zdarma.

Nevýhody:

 • Funkce „Split Tunneling“ chybí a veškerý tok dat probíhá přes server VPN, i když to nechcete. Pokud by existovalo dělené tunelování, můžeme zvolit aplikaci, která nevyžaduje šifrování svých dat. To by mohlo pomoci zabránit zpomalení rychlosti u těchto aplikací.
 • Protokol PPTP chybí, ale není považován za bezpečný a měl by se používat pouze v případě, že někdo potřebuje vysokou rychlost. S protokolem PPTP je třeba ohrozit zabezpečení.

Webová stránka: Navštivte oficiální web

Přehled:

Rychlý přehled
WebsiteVisit Website
ProtokolyOpenVPN, IKEv2, SOCKS5
PlatformyWindows, Mac, iOS, Linux, Chrome, Firefox, Opera, Smart TV
JurisdikceKanada
ProtokolováníNe
ŠifrováníAES-256
SpojeníNení uvedeno
Místa60 zemí
Servery550+
Netflix / P2POba povoleny
Možnosti platbyBitcoin, PayPal, kreditní karty, platební stěna
Možnosti podporyVstupenky na podporu, Livechat
Ceny od4,08 $ / měsíc Účtováno ročně
Záruka30 dní vrácení peněz
Zkušební verze zdarmaAno

Windscribe je soukromá síťová služba poskytovaná společností Windscribe Limited, společností zabývající se internetovým zabezpečením a ochranou soukromí se sídlem v kanadském Ontariu..

Hlavní obrazovka Windscribe

Windscribe je považován za „sadu nástrojů“, jejichž hlavním cílem je obnovit přístup k omezenému obsahu a chránit soukromí lidí. Nabízí klientům různé platformy a možnosti sdílení umožňují uživateli používat je v mnoha zařízeních.

Umožňuje vám chránit vaše procházení pomocí blokování reklam, brány firewall a podpory P2P. Rovněž zabraňuje sledování a sledování prováděné vládou a společnostmi.

Třídění serverů

Výběr serveru WindScribe

Při třídění se z Windscribe moc nevyčerpá a je vyžadováno filtrování serverů. Můžete je třídit podle geografie, abecedního pořadí nebo latence.

V tomto případě je automatické připojení tou nejlepší volbou, pokud je třeba pouze skrýt IP adresu a přistupovat k internetu s plným soukromí. Automaticky se spojí se serverem, který poskytuje nejlepší rychlost ve srovnání s jinými servery.

Pokud si přejete zobrazit obsah konkrétní země, můžete snadno najít název země seřazením serverů v abecedním pořadí a následným výběrem ze seznamu serverů..

Firewall Option

Funguje to jako možnost „Kill Switch“, kterou byste našli u mnoha klientů VPN. Pokud nejste připojeni k síti, zakáže veškeré připojení k internetu. Rozdíl je v tom, že přepínač zabíjení blokuje internetový provoz pouze v případě, že se VPN neočekávaně zastaví. V případě položky „Firewall“ se k Internetu nepřipojíte, dokud nevypnete možnost Firewall. To pomáhá chránit uživatele před přístupem na internet bez navázání připojení VPN. Pokud se nepřipojí k internetu, bude uživateli připomenout, aby nejprve zapnul klienta VPN.

Jazyková funkce

Jazyky nabízené klientem WindScribe

Windscribe poskytuje uživatelům dvacet šest jazyků. Většina poskytovatelů VPN nenabízí tyto mnoho jazyků, protože se soustředí hlavně na Evropu a anglicky mluvící země. Díky této funkci mohli službu Windscribe využít i rodení lidé z různých zemí.

Je to pro ně prospěšné, protože znají pouze svůj mateřský jazyk a ne žádný jiný jazyk. Například mnoho čínských uživatelů by upřednostňovalo použití aplikace, která funguje v čínském jazyce. Pro tyto občany by bylo lepší a snadné použití.

Možnosti protokolu

Klienti Windscribe nabízejí širokou škálu protokolů, které lze použít v režimu automatického nebo ručního připojení. Ve výchozím nastavení je k dispozici IKEv2 s číslem portu 500 a doporučujeme jej změnit na protokol OpenVPN. Můžete také změnit číslo portu pro typy protokolů OpenVPN, ale neměli byste to změnit bez předchozí znalosti výběru portu. Tato možnost se používá pouze v případě problémů s připojením při vytváření virtuální privátní sítě pomocí OpenVPN.

K dispozici je také tajný režim pro přístup k webům s omezeným přístupem. Díky tomu je Windscribe, skvělá volba poskytovatele VPN v zemích, jako je Čína a Rusko. Protokol WStunnel je dalším válečníkem v týmu protokolů Windscribe, což je tunel soketu TCP přes připojení soketu přes web, který pomáhá obejít přísné brány firewall, kterým ostatní protokoly nedokážou projít.

Rozlišení API

Windscribe se zaměřil zejména na země, kde jsou stanovena významná omezení online. V zemích jako Čína a Rusko se vláda snaží porazit každý pokus, který by člověk mohl udělat, aby navštívil omezené webové stránky. Požadavky DNS mohly být zablokovány nebo změněny, což by mohlo Windscribe porušit.

Aby se tomu zabránilo, je poskytováno rozlišení API. Pokud zde čelíte „chybě připojení API“, můžete svou IP adresu nakonfigurovat ručně. Stačí se obrátit na Windscribe a oni vám poskytnou IP adresu, kterou musíte implementovat v „Nastavení rozlišení API“ v aplikaci.

Možnosti sdílení

Sharing WindScribe se stará!

Možnosti sdílení jsou exkluzivní a nesobecké funkce, které by poskytovatel VPN poskytoval, pouze pokud přemýšlí o zřízení soukromí na internetu pro všechny. Pomocí „Zabezpečeného hotspotu“ můžete vytvořit hotspot, když jste připojeni k virtuální soukromé síti. To ostatním pomáhá využívat klienta VPN nainstalovaného ve vašem zařízení a jejich data jsou také šifrována se stejnou úrovní účinnosti. Další možností je „Proxy Gateway“, která umožňuje uživateli vytvořit zabezpečený proxy server HTTP nebo SOCKS5 a pomocí jeho pomoci můžete konfigurovat zařízení, která podporují proxy servery. K tomu stačí přidat vaši IP adresu LAN a číslo portu v nastavení „Proxy Gateway“, které je k dispozici pod ikonou sdílení.

Ladit

Odesílejte protokoly a přijímejte lepší aplikaci

Když narazíte na chybu a řešení toho neznáte, můžete se kdykoli obrátit na tým Windscribe. Můžete jim zaslat protokoly aktivit aplikace, které jim mohou pomoci opravit a odstranit chyby pro vylepšení aplikace. Funkce režimu ladění nepřímo ovlivňuje uživatelský dojem. V této kategorii existuje několik dalších možností, u nichž není nutné měnit. Změna verze OpenVPN a vybraný ovladač TAP jsou nutné pouze v případě, že nebylo možné navázat správné připojení VPN.

Analýza času připojení

Zkušební no.Time přijata k navázání spojení (v sekundách)
Průměrná doba v sekundách3,76
14.13
23,48
33,85
44.59
53,91
63,88
73.3
83,72
93.29
103.47

Čas připojení vysoce závisí na efektivitě serverů a jejich umístění. Windscribe má na většině hlavních míst několik serverů, a proto není při připojení Windscribe nikdy problém s připojením. Tento čas připojení je pro nejlepší umístění, které aplikace vybere sama. Pokud se pokusíte připojit k jiným serverům, zaznamenáte různé doby připojení pro stejné umístění. Pro rychlejší a stabilní připojení se doporučuje připojení k automaticky vybranému serveru.

Test rychlosti

Test rychlosti větru

Jeden musí kompliment Windscribe za rychlost, kterou poskytuje uživatelům. Vzhledem k rozsáhlé síti serverů nezaznamenáte ve srovnání s původní rychlostí žádné velké snížení rychlosti. Rychlost stahování a rychlost nahrávání 8,82 Mb / s a ​​8,10 Mb / s byly sníženy na 7,18 a 6,77. Jak jsme již řekli, že se nejedná o obrovský úbytek, a pokud žijete v USA, tuto velkou změnu nezažijete ani díky obrovskému počtu serverů přítomných v zemi. Mají samostatné servery pro samostatné oblasti USA, a proto je vysoce doporučeno uživatelům Spojených států.

Bezpečnostní

Každý jiný poskytovatel VPN používá nejsilnější šifrování, které je AES-256, ale zde se používá pro autentizaci pomocí SHA512 a pomocí 4096bitového klíče RSA. To však není přítomno pro rozšíření prohlížeče a místo AES256 je používána AES128 CGM šifra, která nemusí být tak efektivní, ale zároveň využívá méně zdrojů. TLS 1.2 ECDHE_RSA s výměnou klíčů P-256 se používá pro zabezpečení pomocí rozšíření prohlížeče.

Když prozkoumáme funkce, různé protokoly VPN a možnost výběru portu přidají obě, lepší funkčnost a zabezpečení. Pro tuto aplikaci jsou k dispozici funkce ochrany proti úniku DNS a IPv6, které uchovávají vaše data zabalená a neumožňují přístup k žádné třetí straně. Pokud zjistíte nějaké chyby v zabezpečení, můžete jim kdykoli odeslat protokoly pomocí režimu ladění a budou pracovat na zlepšení zabezpečení.

Platformy

Podporované platformy Windscribe

Zahrnuje všechny obecné platformy: Windows, MacOS, iOS, Linux a rozšíření pro Chrome a Firefox, ale funkce a funkce se u různých klientů liší. Klient Windows je mnohem efektivnější než klient MacOS, protože MacOS postrádá mnoho funkcí, které musí být vyžadovány pro lepší zážitek. V systému MacOS nejsou k dispozici funkce související s připojením, zabezpečením a laděním. Existuje však jediná důležitá funkce související s připojením, která v systému MacOS neexistuje, což je „Secure Hotspot“. Další funkce, které chybí, nejsou tak důležité a nijak výrazně nezmění účinnost aplikace.

Můžete najít funkce, které v klientovi MacOS chybí?

Úroveň zabezpečení se liší také u rozšíření, a proto je používání desktopového klienta Windscribe považováno za lepší než rozšíření. Funkce sdílení Windscribe zefektivňují pokrytí počtu platforem. S funkcí sdílení ji můžete nakonfigurovat pro TV a konzole a pomocí „Secure Hotspot“ lze připojit mnoho zařízení současně a všechna data, která jimi procházejí, budou šifrována.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora Windscribe

U prvních několika zpráv jsme si neuvědomili, že jejich zákaznická podpora je ve skutečnosti bot jako podpora živého chatu. Když obdrží dotazy, hledá odpověď mezi ostatními články nebo skončí s odkazem na článek, který souvisí s dotazem. Zjistili jsme, že není vysoce efektivní, pokud se problém týká jakékoli chyby nebo připojení. Další možností, jak kontaktovat podporu, je odeslání vstupenky, na kterou odpoví e-mailem.

K dispozici jsou možnosti svépomoc, které obsahují průvodce nastavením, časté dotazy a databázi znalostí. Pokud potřebujete informace o funkcích Windscribe a jejich fungování, znalostní báze může být velmi užitečná. Nejčastější dotazy obsahují obecné dotazy, které mohou nastat při používání aplikace. Neexistuje však žádný způsob, jak se k nim okamžitě dostat.

Závěr

Windscribe má úžasné funkce, pokud jde o funkčnost. Možnost více jazyků pomáhá uživatelům z různých zemí používat tuto aplikaci bez jakýchkoli problémů. Díky funkcím připojení je aplikace spolehlivá a stabilní a poskytuje pokaždé okamžité a rychlé připojení.

Pokud jde o platformy, Windscribe je kompatibilní s mnoha zařízeními, ale úroveň funkčnosti se u různých klientů liší, protože jsme viděli, že Windows klient Windscribe je lepší než jeho klient MacOS. Pokud lze MacOS vylepšit, bude mít každý uživatel různých platforem stejnou pracovní schopnost. Je to však stále dobré a pomocí možností sdílení můžete tyto funkce využít v jiných zařízeních pomocí „Secure Hotspot“ a „Proxy Servers“.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map