Shellfire Box VPN recenze

Klady

Poskytuje soukromé připojení pro všechna vaše zařízení, aniž byste museli předem nastavovat žádný software VPN. Plug and play systém, který vám umožní okamžitě použít soukromé připojení. Doprava po celém světě.


Nevýhody

Hardware routeru VPN si mohou objednat pouze zákazníci z konkrétních zemí. Samostatná služba VPN je k dispozici s omezenou rychlostí, s výjimkou nejdražšího plánu.

Celkově

Poskytuje snadno použitelný hardware routeru VPN, který umožňuje okamžité připojení k soukromé síti. Hardware je dodáván s ročním předplatným služby Shellfire VPN.

Shellfire Box je hardware routeru VPN poskytovaný společností Shellfire, poskytovatelem hostingu založenou v roce 2002 a se sídlem v německém Bad Vilbelu. Kromě poskytování hardwaru routeru poskytuje tato společnost také samostatnou virtuální privátní síťovou službu, která zahrnuje bezplatný plán. Společnost má vizi, že každý má právo na bezplatný a bezpečný přístup k internetu, a cílem společnosti je zajistit bezpečnou a soukromou internetovou síť pro všechny.

Soukromé připojení typu Plug and Play bez potíží

Shellfire Box VPN vám nabízí routerové zařízení, které je již vybaveno předplatným VPN, což znamená, že se nemusíte zabývat problémy s instalací softwaru a aplikací VPN pro každé zařízení, které máte. V tomto poli VPN je třeba jej pouze připojit k routeru, aby bylo připojení routeru přesměrováno na soukromé připojení z tohoto pole. Poté lze připojení routeru okamžitě změnit na soukromé připojení. Všechna zařízení, která jsou připojena k tomuto směrovači, mohou nyní využívat neomezený přístup k internetu s online ochranou a bez monitorování třetích stran.

Všechna zařízení lze připojit k soukromé síti

Možná budete muset nainstalovat software VPN ručně do každého zařízení, když používáte jiné běžné služby VPN. Pokud však máte toto pole VPN, není tomu tak. Pomocí tohoto pole routeru můžete snadno připojit všechna zařízení, která máte, k jednomu soukromému připojení, aniž byste museli na zařízení instalovat žádný software pro soukromé připojení. To znamená, že jsou podporovány vaše notebooky, chytré televizory, mobilní zařízení, stolní počítače, herní konzole a mnoho dalších zařízení. Už nemusíte být frustrováni, protože pro vaši herní konzoli nebo Linux není k dispozici žádný software nebo aplikace VPN..

Při každém nákupu směrovače je zahrnuto roční předplatné

Dobrou zprávou o vlastnictví této sítě Shellfire Box VPN je, že při každém nákupu hardwaru je zahrnuto roční předplatné sítě Shellfire VPN. Za přihlášení k odběru služby virtuální soukromé sítě tedy nemusíte platit více. Ve skutečnosti jsou náklady na hardware spolu s předplatným mnohem levnější než náklady na roční předplatné od mnoha běžných poskytovatelů služeb VPN. Můžete si vybrat hardware, který zahrnuje předplatné na 1 rok nebo 2 roky na Shellfire VPN. To je dobrá hodnota za peníze.

Vynechejte veškerou internetovou cenzuru a ochranu regionu

Jakmile připojíte zařízení k tomuto routeru, můžete své připojení snadno učinit soukromým, a tak můžete ve své internetové činnosti obejít veškerou cenzuru, omezení a ochranu regionu. Když máte tento router na palubě, můžete na internetu dělat více věcí. Navíc se nemusíte obávat, že vás vláda, váš poskytovatel internetových služeb, hackeři nebo jiné třetí strany, které se snaží sledovat vaši online aktivitu, nemusí obávat. Můžete navštívit všechny webové stránky na internetu a získat plný zážitek z každého navštíveného webu.

Neomezená šířka pásma s 35 servery po celém světě

Zatímco Shellfire VPN nabízí levnější plány s neomezenou šířkou pásma a omezenou rychlostí připojení, není tomu tak při nákupu routeru Shellfire Box VPN. Dodává se s plánem Premium Plus, který nabízí neomezenou rychlost a neomezenou šířku pásma, aby bylo zajištěno, že vaše internetová aktivita bude příjemná a zůstane soukromá. Nabízí také 35 umístění serverů, což je více než počet serverů dostupných na levnějších plánech, které nabízejí pouze 20 nebo méně serverů. S tímto routerovým boxem tak můžete získat maximum z virtuální privátní síťové služby, aniž byste museli utratit více peněz za předplatné Premium Plus. Už jste to dostali s nákupem.

Závěr

Router Shellfire Box VPN je router typu plug-and-play, který je vybaven soukromým připojením, které poskytuje společnost Shellfire. Hardware je dostatečně malý a snadno se přenáší a obsluha je jednoduchá a snadná. Stačí jej připojit k routeru a všechna zařízení mohou mít soukromé připojení k přístupu na internet. Tento router nabízí mnohem více, než co můžete získat z běžného předplatného VPN, protože je kompatibilní s jakýmkoli zařízením a jakýmkoli operačním systémem. Celkově vzato je nákup tohoto routeru jednou z nejlepších investic, které můžete mít pro vaše online zabezpečení a soukromí, a je to opravdu dobrá hodnota za peníze.