EagleGet Recenze


Klady

Poskytuje jednoduchý a lehký program pro správu stahování a akcelerátor, který je k dispozici zdarma. K dispozici je kontrola malwaru, která zajišťuje, že stažené soubory neobsahují malware.

Nevýhody

K dispozici pouze jako program Windows, který lze integrovat do většiny oblíbených prohlížečů, bez podpory jiných platforem. Jako rozšíření je k dispozici pouze rozšíření Chrome.

Celkově

Poskytuje vysoce kvalitní program pro správu stahování a akcelerátor, který můžete použít ke stahování souborů se zvýšenou rychlostí. Zajišťuje, že do systému nepřinesete žádný škodlivý software.

Hodnocení: [yasr_overall_rating]

Web: Klikněte zde

EagleGet je program pro správu stahování a akcelerátor poskytovaný společností EagleGet, vývojářem softwaru se sídlem v čínském Pekingu. Software je k dispozici jako úplná instalace nebo přenosná verze, kterou lze plně použít pouze v operačním systému Windows. Účelem programu je poskytnout uživatelům jednu z nejlepších bezplatných alternativ k prémiovému softwaru pro správu stahování a akcelerátor, který je k dispozici online a který nabízí víceméně stejné funkce jako mnoho jiných podobných programů na trhu..

Zvyšte rychlost stahování pomocí funkce Obnovit

Hlavní funkcí EagleGet je program pro urychlení stahování, a proto vám pomáhá výrazně zvýšit rychlost stahování. Ve srovnání s používáním nativního prohlížeče může tento software znásobit rychlost až 6krát rychleji. Je to proto, že software rozdělí stažený soubor na několik částí a zahájí proces stahování současně pro tyto části. Po dokončení stahování se soubor znovu připojí a uloží, pokud do počítače. Má také funkci obnovení, která vám pomůže obnovit přerušené nebo neúspěšné stahování, aniž byste museli začít od začátku.

Ověřte integritu souboru a vestavěný nástroj pro kontrolu malwaru

Je nutné zkontrolovat integritu staženého souboru, abyste se ujistili, že soubor není žádným způsobem poškozen. Protože tento program stáhne soubor rozdělením do několika částí, je nutné zajistit, aby stažený soubor byl úplný a celý. Díky vestavěnému programu pro kontrolu malwaru je zajištěno, že soubor neobsahuje viry ani malware, které by mohly poškodit váš systém. To znamená, že při používání tohoto softwaru můžete zabránit jakémukoli webovému serveru v odesílání škodlivého softwaru do vašeho systému, protože ve všech souborech, které procházejí tímto programem správce stahování, je zkontrolována přítomnost malwaru.

Integrujte se všemi oblíbenými prohlížeči

Po instalaci systému EagleGet do systému se okamžitě integruje do všech prohlížečů, které jste do systému nainstalovali. Tento software obsahuje rozšíření pro mnoho populárních prohlížečů, jako jsou Opera, Firefox a Chrome, a rozšíření jsou automaticky nainstalována pomocí softwaru. Díky této integraci, bez ohledu na to, jaký váš prohlížeč, si můžete pomocí tohoto softwaru vždy stáhnout libovolné soubory. K dispozici je funkce přeskočit stahování souborů pomocí tohoto softwaru pomocí určité klávesové zkratky. Jakmile však nainstalujete software, bude tento software pro stahování stahovat všechna výchozí stahování.

Snadno naplánujte a spravujte své stahování

Protože funkcí tohoto programu není jen urychlit stahování, ale také spravovat stahování, můžete snadno stahovat a spravovat stahování podle vašich preferencí. Můžete nastavit software pro stahování určitých souborů z určitých odkazů v určitém čase. Poté můžete stažené soubory snadno spravovat v softwarovém rozhraní. Takže bez ohledu na to, kolik stahování chcete provést, tento software to zvládne. A díky procesu řazení do fronty se proces stahování velmi snadno ovládá.

Možnosti tichého režimu a oznámení

Kdykoli EagleGet dokončí stahování souboru, zobrazí se vám oznámení na ploše, které vás informuje, že určitý soubor byl úspěšně stažen. Dobrou věcí tohoto softwaru je, že má různé možnosti oznámení, které nastavují, jak se oznámení zobrazí na ploše. Může vám také nabídnout možnost tichého režimu pro deaktivaci všech oznámení v případě, že zjistíte, že ruší. S možností oznámení, stahování souborů pomocí tohoto programu může být zábavnější, protože můžete změnit téma oznámení podle vašich preferencí. Tichý režim také pomáhá udržovat produktivitu bez rušení oznámení o stahování.

Závěr

Pokud hledáte dobrou alternativu k prémiovému programu správce stahování, jako je IDM, EagleGet je nejlepší software, který si můžete vybrat. Důvodem je to, že má na dnešním trhu podobné funkce jako prémiový program pro stahování správců a nejlepší ze všeho je, že tento software je zcela zdarma. Poskytuje vám rychlejší rychlost stahování, funkci plánovaného stahování, kontrolu malwaru a souboru, tichý režim, možnosti oznámení a mnoho dalších. Můžete si dokonce přizpůsobit uživatelské rozhraní tohoto programu podle svých preferencí, díky čemuž je tento software ještě více doporučován pro použití. Celkově vzato, pro urychlení a správu stahování na jednom panelu je tento software nejvhodnějším softwarem, který byste měli vybrat.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map